علمی و فناوری

Fledging Shell USB 3.1: کوچک، سریع و قابل حمل M.2 NVMe به محوطه USB 3.1

پوسته Fledging Shell یک محفظه کوچک اما محکم مهندسی است که به شما اجازه می دهد تا از M.2 NVMe SSD برای افزایش کارایی استفاده کنید. USB 3.1 Gen 2 (10 گیگابیت در ثانیه) قادر به سرعت بیشتری نسبت به SSD هایی مانند T5 سامسونگ، SSD Extreme Sandisk و دیگران است. در داخل، این درایوها هنوز هم از پروتکل SATA قدیمی استفاده می کنند که در حدود 450MBps در انتقال واقعی واقع می شود – به مراتب پایین تر از حد نظری Gen 2

Shell یک تقویت خوب در رقابت است، اما ناگهان نیز USB 3.1 " محدودیت ها این کار به سختی آهسته است، اما Thunderbolt آن نیست.

مشخصات و طراحی

Shell در چهار ظرفیت مختلف موجود است: 256GB ((19459006) 135 دلار در آمازون ) ، 512 گیگابایت ( 220 دلار در آمازون )، 1 تبلت (به عنوان بررسی 350 دلار در آمازون ) و 2 تبلت (19459014) 660 دلار در آمازون [19659009] پیوند عدم تولید محصول را حذف کنید ). این به هیچ وجه با قیمت های بالای SSD های NVMe با قیمت بالا ظاهر نمی شود. تست واحد من با یک تبلت WD Black SN750 در داخل یک SSD بسیار توانمندی ( ما را بررسی کردیم ). Fledging به طور معمول مدل های پر جمعیت را با خود مدل Phison E12 حمل می کند، که Macworld می گوید یک SSD بسیار سریع است، اما در طول نقل و انتقالات طولانی کند می شود.

همچنین بخوانید:  بایدها و نبایدهای سفر به روسیه

شما همچنین می توانید محفظه های غیرقابل خرید را برای 65 دلار خریداری کنید و خودتان را اضافه کنید NVMe SSD اگر شما یک دروغ را در اطراف دارید، این فوق العاده مفید است.

 m1ulrzg Fledging

این تصویر Fledging محتویات جعبه را نشان می دهد و به زیبایی نشان می دهد که قد و قامت شل.

من تحت تاثیر قرار ساخت و ساز جامد Shell ضخامت 4 x 1.3 x 0.6 اینچ. کافی است که آن را به آسانی می توانید به عنوان یک سلاح پرتاب مورد استفاده قرار دهید اگر کسی سعی در استفاده از کالاهای خود داشته باشد. نظرات متفاوت است، اما من دوست دارم صعود. این در دست راحت است و در جیب راحت است.

همچنین بخوانید:  باتری عظیم ، تیغه های فن نوجوان و سایر ویژگی های جالب آراسته MSI's GS66 Stealth و GE66 Raider

حذف پیچ های کوچک با استفاده از پیچ گوشتی به صورت تفکر و هوشمندانه نشان می دهد که بهره گیری از درجه بالا (ایجاد سوراخ با نخ) و داخلی داخلی نیز هست. یک شکاف M.2 تنها وجود دارد و این را اضافه کنید که یک فن واقعی در داخل است.

رنگ مرا شگفت زده کرد و تحت تاثیر قرار گرفت. فن در طول آزمایش یکبار لگد زده می شود و هوا خیلی بیشتر از آن چیزی که خیلی کوچک است فکر می کنم. یکی از شکایات من در مورد واحدهای مهر و موم شده این است که آنها تحت استفاده سنگین بسیار داغ هستند. شما به راحتی می توانید ویرایش ویدیو از Shell را بدون ترس از گرمای بیش از حد و یا حرارتی انجام دهید (کاهش عملکرد هنگامی که گرمای بیش از حد گرم می شود).

همچنین بخوانید:  OPPO رنو Z به زودی از هلند به اروپا خواهد رسید
 tzlgcgcw Fledging

این تصویر از Fledging نشان دهنده تفاوت فن است که می تواند در گرمایشی ایجاد کند. اکثر SSD ها اگر گرمای بیش از حد حساس باشند، آتش سوزی خواهند شد.

Shell از یک اتصال Type-C استفاده می کند و دارای دو کابل است: Type-C to Type-C و Type-C to Type-A برای رایانه های قدیمی تر.

Performance

عملکرد Shell از رایانه به رایانه متفاوت است، به خصوص به این معنی که بعضی از پیاده سازی های قدیمی از USB 3.1 Gen 2 در بخش عملکرد اجتناب ناپذیر بودند. و همچنین همیشه، اختلاف بین معیارها و عملکرد واقعی وجود دارد.

آزمایشات ما با کارت آداپتور PCIe USB 3.1 Gen 2 Ablecomm x4 PC ساخته شده بود و درایو به صورت پیش فرض به صورت exFAT پیش فرض به NTFS تبدیل شد . exFAT به همان اندازه سریع با فایل های بزرگ به عنوان NTFS است، اما با نوشتن فایل های کوچک بسیار کندتر است.

CrystalDiskMark 6 عملکرد Shell / WD Black SN750 را به اندازه تقریبا دو برابر رقابت مبتنی بر SATA اندازه گیری کرد.

 fdging usb cdm 6 IDG

معیارهای مصنوعی مانند CrystalDiskMark 6 مزیت شفاف برای Shell را نسبت به سایر SSD های USB 3.1 Gen 2 که ما آزمایش کرده اند، نشان دادیم. بله میله های طولانی بهتر هستند.

در حالی که زمان جستجو (نشان داده شده در زیر) تا استانداردهای NVMe-over-PCIe نبود، آنها به وضوح بهتر از رقابت مبتنی بر SATA بودند.

 fsing usb as ssd seek [19659031] IDG </small><figcaption>
<p> جستجوی سریعتر به معنی پیدا کردن این فایل های کوچک است و معاملات سیستم عامل با شل USB سریعتر می شود. میله های کوچکتر بهتر هستند. </p>
</figcaption></figure>
<p> آزمایش های کپی واقعی واقعی نیز مزیت شفاف برای Shell USB 3.1 را بر روی سایر درایوهای SATA نشان دادند. با این حال، در هیچ نقطه کپی انجام شد بسیار سریعتر از 600MBps است، بنابراین انتظار نیست که انتقال 1GBP که معیارهای مصنوعی اشاره به. </p>
<figure class= fledging usb 48GB IDG

USB Felted Shell USB با WD سیاه SN750 در داخل هر یک از نسخه های کپی، به طور قابل توجهی بالاتر از رقابت مبتنی بر SATA است. میله های کوتاه تر بهتر هستند.

همانطور که Fledging عمدتا یک فروشنده Mac است، ما همچنین سرعت دیسک Blackmagic را با نتایج مشابهی نسبت به معیارهای مصنوعی مبتنی بر ویندوز اجرا کردیم.

 روی صفحه نمایش 2019 05 26 در ساعت 10.02.51 IDG

شل نیز مسلما با مکینتاش کار خواهد کرد. توجه داشته باشید که این تست ها با درایو فرمت شده به HFS + اجرا می شود، نه با exFAT به عنوان درایو فروخته شده است.

اگر می خواهید به Shell با استفاده از هر دو رایانه های شخصی ویندوز و مکینتاش نوشتار، آن را فرمت شده به exFAT یا شاید از نرم افزار Paragon برای Mac Toolbox .

همانطور که مشاهده کردید، NVMe یک عملکرد خوب با عملکردی عالی را به ترکیب USB 3.1 اضافه می کند. با این حال، این عدالت WD SN750 را انجام نمی دهد. شما همچنین می توانید با ارزان ترین x2 PCIe NVMe SSD کار کنید. همچنین فقط به این دلیل که شما یک پورت USB Type-C دارید، به این معنا نیست که شما دارای USB 3.1 Gen 2. اگر یکی از پورت های معمول 3.x Gen 1 داشته باشید، مزایای عملکردی شل را به دست خواهید آورد یا خیر بر روی درایوهای مبتنی بر SATA

ارزش فوق العاده جامد

دیگر NVMe به USB 3.1 Gen 2 می تواند کمی کمتری داشته باشد، اما Shell Fledging به خوبی طراحی شده و ساخته شده است، من واقعا اهمیتی نمی دهم. این بهترین نژاد است، و این شرکت نیز به راحتی قابل دسترسی است برای حمایت از فن آوری اگر شما باید مسائل. چیزی که شما می توانید در مورد همه فروشندگان eBay و Amazon خود بگویید.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما Twitter feed بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image