علمی و فناوری

Dying Light 2 پیش نمایش: انتخاب های شما می تواند کل پارچه این شهر پر از زامبی را تغییر دهد

دو نسخه آزمایشی در E3 سال گذشته وجود داشت. یکی واضح بود، Cyberpunk 2077 . دیگر در زمان حال من تعجب برانگیز بود. من دوست داشتم در حال مرگ نور ، اما مرگ نور 2 وارد خیلی جاه طلبانه تر شد از من انتظار داشتم، با Techland مسیرهای داستان سرگذشت و جهان در حال تکامل خود را تحویل.

در سال 2019 E3، "Techland" در حالی که ما نسخه آزمایشی این سال را به پایان رسانده بودیم، به این نتیجه رسیده بود که کل ناحیه ای که از زیر آب در حال ظهور است به طور همزمان یک داستان کلیدی به پایان زودرس می رسد.

Techland می گوید شما فقط می توانید 50 درصد از Dying Light 2 را در هر بازیابی از خود مشاهده کنید. من تمایل به آنها را باور دارم

خشم، خشم

نسخه ی نمایشی ما در The Fish Eye آغاز شده است و بلافاصله روشن است Dying Light 2 یک تناقض تون از پیشینیانش است. Original Dying Light ، مانند بسیاری از داستانهای زامبی، درباره افرادی است که در تلاش برای زنده ماندن در یک محیط دشمن جدید هستند، اما Dying Light 2 15 سال بعد عفونت. آخرالزمان و حتی آخرالزمان پس از پایان است. مطمئنا، زامبی ها هنوز در خیابان های شهر نفوذ کرده اند، اما جامعه تنظیم کرده است و حتی شروع به بازسازی خود کرده است.

Fish Eye یک نوار است. با این حال، یک نوار تا حدودی بذر، اما یک نوار است. مردم خنده، جشن و امنیت دارند. زندگی طبیعی به نظر می رسد، نه برای دکور زنگ زده و لباس های روستایی همه.

البته، وضعیت دشوارتر از آن است که به نظر می رسد. آیدن کولدول، شخصیت اصلی ما، به سخنان فرانک رهبر عمیق می گوید: "هنوز به آنها گفته اید؟" فرانک پاسخ می دهد: "چه چیزی، که آب در حال فرار است؟"

فرانک امیدوار است رسیدن به یک معامله با Renegades، حمایت از جناح های اصلی دیگر، صلحبانان و مهاجمان، تقویت شده است. صلحبانان جک مت در آبی، یک نیروی پلیس شبیه سازی شده که در نسخه ی نمایشی سال گذشته قرار گرفته اند، زره پوش هستند. مهاجمان یک گروه تروریستی هستند، اما در مبارزه مفید هستند.

همچنین بخوانید:  قابلیت های جدید دوربین پیکسل 4 گوگل کدامند؟ |

و Renegades؟ ما در مورد آنها بسیار نادیده گرفته می شویم، مگر اینکه آنها قصیدها، شاید حتی قاچاقچیان باشند، و این که آنها ذخیره آب بزرگ را ذخیره می کنند. رهبر آنها، سرهنگ، در قلعه نگهداری شده است – در واقع نوعی گیاه آبگیر برق قوی و یا گیاهان تصفیه آب به نظر می رسد – و قلعه به نوبه خود توسط یک حلقه عمیق احاطه شده است.

فرانک برگ Fish Eye با مذاکره با اعزام Renegades، امید به حل بحران آب. یک شات خارج می شود فرانک به ضرب گلوله کشته می شود و هنگامی که ما به سطح زمین می رسیم می بینیم او خونریزی از زمین است، کامیون پر از Renegades screechhing دور

 Dying Light 2 Dying Light 2

اولین تصمیم ما رسید: اقامت و کمک فرانک یا دنبال کامیون

این یک انتخاب باینری است، یا فشار آنالوگ را چپ یا راست فشار دهید. و این یکی از گزینه های دشوار است، و اولین از بسیاری است. این ها بخش مهمی از داستان های شاخه ای در حال مرگ Dying Light 2 هستند و بعضی از آنها در مواجهه های مختلف اتفاق می افتد، دیگران جهان را با شیوه های شگرف تر تغییر می دهند.

Case in point: ما کامیون را تعقیب می کنیم و فرانک می میرد . Techland نمی توانست بگوید زندگی می کند اگر ما در اطراف گیر کرده باشیم، اما می گویند نتیجه ممکن است بهتر شده باشد.

این احتمالا برای نسخه ی نمایشی جذاب نیست. در عوض ما توسط فرار از Renegades ها، با سرعت بالا از پشت بام به پشت بام، به دنبال یک قدم زدن شاد بودیم تا سعی کنیم قبل از رسیدن به قلعه تلاش کنیم. در طول راه، ما طعم ابزار جدید عبور Aiden، یک قلاب و پاراگلایدر بود. اولی به نظر می رسد بسیار مفید است، به شما اجازه می دهد که آیدین هر دو به جهنم در خیابان های بزرگتر و دشمنان لگد زدن در جنگ بپردازد، البته البته یک سربار سقف وجود دارد.

Techland به Dying Light 2 نقل مکان کرد که نیازمند بازنویسی همه کد سیستم پارکور / طبیعی طبیعی است. در حال حاضر، گزینه های بیشتری در این زمان وجود دارد، و این گزینه ها با هم بسیار نرم و صاف است. شما می توانید از زامبی برای شکستن سقوط خود استفاده کنید، اگر از یک سقف پیروی کنید. شما همچنین می توانید دو دیوار اجرا و پرش دیوار، و بالا بردن اشیاء که در حال حرکت یا سقوط از هم جدا.

همچنین بخوانید:  ممکن است سامسونگ بر روی دو گوشی هوشمند دیگری قرار بگیرد
 Dying Light 2 Dying Light 2

پس از یک انفجار اجباری از طریق یک ساختمان تاریک، که اگر شما از سال گذشته به یاد داشته باشید، به معنای آن است که با زامبی ها آلوده شده اید. ما بالاخره به کامیون رسیدیم و داخل شدیم. در این مرحله ما انتخاب دیگری داشتیم، راننده را زنده یا او را کشتیم. سپس یک مرتبه دیگر، به عنوان رادیو به زندگی و درخواست برای به روز رسانی. در آنجا ما می توانستیم به او بگوییم چه چیزی باید بگویم یا به او بگوئیم که پاسخ نمی دهد.

ما آن را بدون حادثه به قلعه تبدیل کردیم، زیرا راننده می دانست رمز عبور برای ورود، اما او را نیز زنده نگه داشت و همچنین اجازه داد او را به ما خیانت کند. صدای بوق را شنیدیم و بقیه سرخپوستان را هشدار دادیم تا از طریق پایه دزدیده شود. یک پایگاه که به نظر می رسد بسیار متمدن تر از ما بود به عنوان یک حقیقت، با چمن های لوازم آرایش و مردم با کودکان بازی می کردند.

"چه چیزی با قصاب؟ همه چیزهایی که من می بینم، افراد منظم هستند. "آیدن اظهار داشت که وضعیت او مشکوک بود. پس از فرار از تعقیب و ورود به قلعه، ما حتی پیدا کردن یک زن بازی پیانو. سرانجام پس از آن بیرون رفت و اعتراض به بی گناهی او شد و گفت که صلحبانان مرتکب مرگ فرانک شده اند که مجبور کردن رنجعاده ها را از قلعه خود متوقف کنند. به نظر می رسد به اندازه کافی قابل قبول است، اما برای اهداف نسخه ی نمایشی ما تصمیم به پیروی از دستورات، تبدیل پمپ ها و ارسال آب به بقیه شهر – و از خلیج قلعه، که نشان داده شده است به کل منطقه غرق شده، اکنون آزاد است که کشف شود. اوه، به جز نوعی از زامبی خاصی از زمین خارج می شود، با زانوهایش بر روی بازوی خود است.

همچنین بخوانید:  پردازنده‌های آپولو لیک اینتل پیش از پایان گارانتی از کار می‌افتند
 Dying Light 2 Dying Light 2

و سرهنگ راست بود. صلحبانان به منطقه حمله می کنند، احتمالا او را می کشد. دفعه بعد که ما از منطقه بازدید میکنیم، احتمالا ورزش صلحبان آبی، و قوانین بسیار بیشتری نسبت به قبل به دست می آید. این احتمالا مسیری نیست که من انتخاب کردم.

خط پایین

من از این Techland نقل قول کردم، اما فکر می کنم ارزش آنرا تکرار کنم: "این چیزی نیست که به پایان برسد، اما چگونه شهر به نظر می رسد زمانی که شما این بازی اساسا Dying Light 2- روش خاصی است که می گوید این سفر، نه مقصد است، اما هر دو نسخه ی ما این بیانیه را ثابت کرده اند. در سال 2018 E3 ما دیدیم که چگونه تغییر می کند که کنترل یک برج آب می تواند یک منطقه را تغییر دهد، تصمیم کوچکی که یک اثر ناپایدار دارد. این سال ما دیدیم که چگونه یک تصمیم بزرگتر می تواند کل پارچه (و طرح) شهر را تغییر دهد.

هر دو چشمگیر هستند و هر دو به این ایده Dying Light 2 به عنوان جهان زندگی کمک می کنند. بسیاری از توسعه دهندگان می گویند شما تاثیری در بازی آنها خواهید داشت، اما تعداد کمی از آنها واقعا تحویل می دهند. Dying Light 2 داستان جوش و مکانیک است که من به ندرت (اگر تا کنون) دیده ام، و اگر آنها بتوانند آن را بکشند امیدوارم دیگران را ببینند. دنیای باز شده برای تقریبا دو نسل کنسول پشت صحنه بوده است. هیجان انگیز است که کسی را در نهایت انجام دهید چیزی با یکی از این نقشه های پرتلاطم

Dying Light 2 قرار است در بهار سال 2020 راه اندازی شود.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا خوراک Twitter ما دیدن کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image