علمی و فناوری

Criterion Review Channel: بهترین سرویس فیلم کلاسیک برای برش سیم

کانال Criterion بهترین سرویس پخش فیلم است که تاکنون از آن نشنیده اید. هزینه اشتراک تقریباً مشابه Netflix یا Hulu: 10.99 دلار در هر ماه یا 99.99 دلار در صورت پرداخت سالانه (حدود 8.33 دلار در هر ماه) است. کتابخانه Criterion Channel به جای ارائه فیلم های جدیدی که اجرای تئاتر خود را به پایان رسانده است ، فیلم های اصلی تولید شده در خانه یا سریال های تلویزیونی با ارزش است ، شامل حدود 2000 فیلم با دقت انتخاب شده است که بسیاری از آنها به عنوان مجموعه های سرنوشت ساز همراه با مواد اضافی به طور عادی ارائه می شوند. فقط در نسخه های دیسک DVD یا Blu-ray یافت می شود.

هر فیلم پیشنهادی شاهکاری نیست ، اما اکثریت قریب به اتفاق خوب هستند. وب سایت آنها عکس می زند ، آنها نیستند؟ آنچه را که من فکر می کنم معتبرترین لیست 100 فیلم برتر است که تاکنون ساخته شده است ، حفظ می کند ، و شما می توانید حداقل نیمی از آن فیلم ها را در کانال Criterion مشاهده کنید.

گفته است که این سرویس کاملاً قطعی است. به سمت بیننده پرماجرا حرکت کرده است. بسیاری از عناوین به زبان های دیگری به غیر از انگلیسی هستند (بنابراین ، ممکن است شما نیاز به خواندن زیرنویس ها داشته باشید) ، و عناوین جدید در چرخش هنگامی که من این بررسی را نوشتم ، برای مودبانه ، کاملاً مبهم است. تعداد کمی از مبهم کمتر گابریل آبرانتز و دانیل اشمیت Diamantino از پرتغال هستند. چهره های جعفر پناهی 3 چهره ، از ایران؛ سفر سفر به طول عمر Bi Gan's Long Day Into Night از فرانسه؛ و هو بو فیل هنوز نشسته ، از چین.

برای علاقه مندان

 صفحه نمایش چلپ چلوپ کانال Criterion ملاک

استفاده شده است.

از طرف دیگر ، کانال Criterion Channel ضروری است. مجموعه های تقریباً کامل و در مواردی مجموعه های کامل فیلم های استادانی چون Chantal Akerman ، Michelangelo Antonioni ، Andrea Arnold ، Olivier Assayas ، Ingmar Bergman، Les Blank، Robert Robert Bresson، Luis Bunuel، Jane Campion، Charles Chaplin، رنه کلر ، ژاک دمی ، کارل تئودور درایر ، سرگئی آیزنشتاین ، راینر ورنر فاسبیندر ، فدریکو فلینی ، هولیس فرامپتون ، ژان لوک گدار ، آکی کوریسماکی ، عباس کیارستمی ، کرزیستوف کیزلوفسکی ، ماساکی کوبایاشی ، آکیرا کوروساوا ، لوئیز ملولا ، کنجی میوزوچی ، میکیو ناروس ، یاسوجرو اوزو ، ساتیاییت ری ، ژان رنوار ، اریک روهر ، روبرتو روسلینی ، سیجون سوزوکی ، آندری تارکوفسکی ، ژاک تاتی ، فرانسوا تروفو ، آگنس وردا ، ژان ویگو ، ویم وندرس ، لینا ورتومر ، ویلیام وایلر ، و بسیاری دیگر.

همچنین بخوانید:  ربات هوشمند تحویل بسته فورد رونمایی شد

گنجینه های پنهان در انتظار کشف شما هستند. آیا شما از طرفداران کریستوفر نولان هستید؟ شما The Dark Knight یا Interstellar را در اینجا نمی یابید ، اما می توانید اولین ویژگی جذاب خرد بودجه نولان را دنبال کنید ، و فیلم کوتاه اولی ] Doodlebug . آیا دوست دارید جوش و بنی صفدی سنگهای قیمتی ، با بازی آدام سندلر؟ اینجا هم نیست ، اما مجموعه کاملی از فیلمهای کوتاه اوایل برادران و ویژگی 2009 آنها بابا لونگز وجود دارد.

 دنبال کردن در کانال معیار ملاک

جرمی تووبالد جوانی که مردم را دنبال می کند و بیشتر از دردسرهایش را در اولین اثر ویژه کریستوفر نولان متعاقب مشاهده می کند.

آیا بیش از [Guillermo Del Toro] شکل آب گول خورده اید؟ فیلم ترسناک مکزیکی او کرونوس در اینجا است. این کانال هیچ فیلم Quentin Tarantino را ارائه نمی دهد ، اما Toshiya Fujita Lady Snowblood (1973) را ارائه می دهد ، الهام بخش عمده ای برای کشتن بیل . سنگهای عجیب و غریب مثل Leos Carax's The Lovers on the Bridge (1991)، Shane Carruth's Color Upstream Color (2013)، Louis Malle's Vanya در خیابان 42th و آنا لیلی امیر پور دختری که به تنهایی در خانه به خانه می رود (2014) ارزش دیدن دارد.

چیزهای سرگرم کننده نیز وجود دارد

همه فیلم ها جدی نیستند و همه جدی هستند و همه سیب های سیگار و بحران وجود دارد. این سایت همچنین موارد جالبی را ارائه می دهد ، از تعداد انگشت شماری از عناوین هیچکاک گرفته تا فیلم های هیولا ، فیلم های سامورایی ، فیلم های ترسناک (هر دو رنگ کلاسیک سیاه و سفید و خونین) ، فیلم های نوآر ، فیلم های فرقه نیمه شب (تعداد زیادی دیوید لینچ و جان واترز) ، کمدی ها ، فیلم های موسیقی راک ، فیلم های علمی تخیلی ، فیلم های فانتزی ، فیلم های کونگ فو ، داستان های جنایات انگلیسی و فیلم های "B" از دهه 1950. یک مجموعه اخیر ، فیلم های محرک و کم هزینه بودجه پدرخوانده گور ، هرکشل گوردون لوئیس ، کارگردان جشن خون (1963) و دو هزار دیوانه را نشان می دهد! (1964).

 بانوی Snowblood در کانال معیار ملاک

یک زن جوان (Meiko Kaji) بزرگ شده است تا در بانوی Snowblood شود.

در حالی که بسیار کم است. در این سرویس از نظر فنی جدید ، ذهن خلاق در کانال Criterion بسیار سخت در ساخت چیزهای قدیمی کار می کند و دوباره جالب و جدید به نظر می رسد. یک سری فیلم های سرنوشت ساز هر ماه وارد می شوند ، مانند مجموعه Sidney Poitier در ماه فوریه ، که شامل کمتر از 17 فیلم ، به علاوه معرفی فیلم در این سریال است. مجموعه های اولیه شامل سریال های برت لنکستر ، "فیلم خود را بازی می کند" (یعنی فیلم هایی راجع به تجارت فیلم) ، یک سری بت دیویس و فیلم های مربوط به سگ ها است. اینها شامل فیلم های جنایات مغزی است ، مانند استفن فیرز [The Grifters] (1990) با جیمز دیوید ممت خانه بازی ها (1987) زوج. یا دو فیلم اقتباسی از همان نمایشنامه: برای مثال ژان رنوار عمق های پایین (1936) و آکیرا کوروساوا عمق های پایین (1957). این سایت همچنین "هفت شنبه متین ها" ، یا فیلم هایی را که حداقل تا حدودی دوستانه کودک محسوب می شوند ، جستجو می کند: الیور! ، دادگاه جاستر ، غرفه سیاه ، Adventures of Prince Achmed et al).

 10 معیار نمایش اسکرین شات 2 jma ملاک

کانال Criterion بسیاری از ویژگی های پیشنهادی مضاعف را ارائه می دهد ، مانند این دو فیلم که حول محور هنرمندان می چرخند: The Grifters و House of Games .

این کانال هیچ سریال تلویزیونی را ارائه نمی دهد ، مگر اینکه شما پیشنهادات دوستانه ای مثل راینر ورنر فاسبیندر Berlin Alexanderplatz (1980) ، Ingmar Bergman's Fanny and Alexander (1982)، Robert's Albert Tanner '88 (1988)، یا John Lurie's ماهیگیری با جان 1992) که در ابتدا در تلویزیون آغاز شد.

برخی از کارگردانان خاص این کار را دارند مجموعه های شخصی ir ، و عناوین خاصی از Criterion که بر روی DVD و Blu-ray منتشر شده اند ، می توانند برای پخش ، با تمام ویژگی های پاداش و حتی آهنگ های تفسیری تکمیل شوند. این سرویس دنباله تفسیری را برای تاکسی راننده مارتین اسکورسیزی و فیلمنامه‌نویس پاول شرودر ، که در سال 1990 برای نسخه Criterion LaserDisc ضبط شده است ، ارائه می دهد. بسیاری از ویژگی های کوتاه کوتاه منحصر به فرد در سایت وجود دارد که کارگردان ها درباره فیلم های مورد علاقه خود صحبت می کنند. بونگ جون هو برنده اسکار اخیر برای یکی از این موارد به دفاتر ملاقات سفر کرده است. بعد از تماشای فیلم واقعی ، سریال با عنوان "مشاهدات در مورد هنر فیلم" نگاهی عمیق به برخی از عناوین می اندازد. و یک سری دیگر این امکان را به شما می دهد که یک فیلم کوتاه بهمراه یک فیلم بلند با موضوع مشابه تماشا کنید.

 رابط کاربری مجموعه معیار ملاک

محتوای اضافی – از ساخت مستند گرفته تا مصاحبه با ستاره ها ، کارگردانان ، و [هنرمنداندیگر—بخشعمدهایازدرخواستمجموعهCriterionCollectionاست

کامل نیست

متأسفانه ، مانند سایر خدمات پخش ، فیلم ها گاه به گاه منقضی می شوند. در اکتبر سال 2019 ، برای هالووین ، این سرویس به 9 فیلم عالی درخشان وحشتناک "B" که توسط وال لایتون بین سالهای 1942 و 1946 ساخته شده بود افزود. وب سایت Criterion Channel فیلم هایی را که در پایان ماه منقضی می شود ذکر کرده است ، بنابراین پیگیری می خواهید قبل از اتمام آن را آسان نگه دارید.

نکته منفی دیگر این است که برنامه Criterion Channel به طور گسترده در هوشمند موجود نیست. تلویزیون هایی غیر از مدل هایی که از سیستم عامل آمازون آمازون ، تلویزیون اندروید یا سیستم عامل های روکو استفاده می کنند. همچنین برنامه هایی برای دستگاه های تلفن همراه Android و iOS و همچنین برای Amazon Fire TV ، Apple TV و Rover Media Media Roku وجود دارد. اما وقتی می خواهید صف خود را مدیریت کنید یا تنظیمات حساب خود را تغییر دهید ، بهتر است با استفاده از یک مرورگر وب وارد حساب کاربری خود شوید. می توانید کل مجموعه خدمات را بر اساس ژانر ، سال ، عنوان ، کارگردان یا کشور طبقه بندی کنید و یک دکمه "فیلتر" وجود دارد که امکان مرتب سازی حتی عمیق تر را نیز فراهم می کند. اگر روحیه کمدی ، فیلم بچه ها ، کوتاه انیمیشن ، وسترن یا فیلمی از آرژانتین یا هند روحیه دارید ، وب سایت جایی برای رفتن است. فیلمی را به لیست تماشای خود اضافه کنید ، و سپس برنامه را در تلویزیون خود مطرح کنید.

در سطح قابلیت استفاده ، کانال هر سه کمی به اندازه سه سرویس جریان برتر ، با کیفیت تصویر واضح و شفاف ، صدای واضح ، زیرنویس های خوانا و کنترل های شهودی. برنامه تلفن همراه بسیار عالی عمل می کند ، و می توانید محتوا را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید. تنها عنصر کمی گیج کننده این است که نسخه Roku با سه گزینه جستجو ، کاوش و کتابخانه ارائه می شود. این گزینه به صورت پیش فرض به کاوش می پردازد ، که در اصل بیشتر محتوای جدید و لیست های موقت را ارائه می دهد. کتابخانه جایی است که شما صف های خود را پیدا خواهید کرد و عناوینی را که اخیراً تماشا کرده اید ، اما به نظر می رسد "کتابخانه" کلمه اشتباهی برای آن است.

خط انتهایی

با از بین رفتن سرویس های جریان مانند فیلمهای اسراپاک و ما مستعمره هستیم. Criterion Channel یکی از معدود خدمات مورد نیاز فیلم برای ارائه یک کتابخانه عمیق از فیلم های کلاسیک است و این کار را با توجه به حفظ فیلم و تاریخ انجام می دهد ( فاندور ) یکی دیگر از این خدمات است ، هرچند بیشتر به آن توجه می شود. فیلم های ایندی و آینده اش ابری است ). اگر عاشق فیلم هستید ، یا اگر روزهای دیسک های DVD و Blu-ray و همه وسایل اضافی که با آنها همراه است را از دست ندهید (اما نمی خواهید با هزینه یا نیازهای ذخیره سازی مرتبط با آن رسانه مقابله کنید) ، عاشق این موارد خواهید بود Criterion Channel.

توجه: هنگامی که شما پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image