علمی و فناوری

Chuwi HiPad LTE Tablet Review: یک تبلت Solid LTE LTE اگر می دانید محدودیت های آن

Chuwi یک نام شناخته شده در بازار تبلت ارزان قیمت است. ما در چند سال گذشته شاهد چندین لپ تاپ و تبلت از نام تجاری بوده ایم و امروز شاهد معرفی Chuwi HiPad LTE هستیم، یکی از ارزانترین LTE از تبلت های بهره وری در بازار پشتیبانی می کند . من آن را بهره وری گرا می نامند زیرا آن را با یک صفحه کلید بسیار مناسب برای انجام برخی از عملکرد یک لپ تاپ می آید. هر دو رایانه لوحی و صفحه کلید با قیمت 200 دلار درهم میشوند، و آن را به عنوان یک پیشنهاد بسیار رقابتی در بازار تبلت بودجه

 بررسی Chuwi Hipad LTE (8)

با این حال، چندین ویژگی خوب را در یک دستگاه به طور خودکار آن را خوب نمی کند. دستگاه باید بهینه سازی شده برای استفاده از سخت افزار موثر باشد. Chuwi دارای چند سال تجربه در این دسته از دستگاه است، بنابراین تعجب آور نیست که تجربه کلی LTE HiPad را بسیار مناسب باشد. اما قرص بدون مسائل است. بعدا در این مقاله بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

بنابراین، بگذارید به چووی HiPad LTE جدید غرق بشویم و ببینیم که آیا انتظاراتمان بالاتر است یا خیر.

Chuwi HiPad LTE Review: Tablet Design

در طی چند سال گذشته، ما شاهد تغییر قابل توجهی در طراحی محصولات چینی هستیم. آنها دیگر ارزان و پلاستیکی نیستند. در حقیقت، ما فقط درباره نام های بزرگ در بازار چین صحبت نمی کنیم، حتی شرکت های کوچک مانند Chuwi و UMIDIGI بازی خود را در هنگام طراحی محصولات خود افزایش داده اند. ما می توانیم این تغییر را در قرص LTE Chuwi HiPad نیز ببینیم.

 Chuwi Hipad LTE review (14)

The Chuwi HiPad LTE قرص دارای طراحی فوق العاده برای قرص زیر 200 دلاری وقتی به دستگاه نگاه میکنید، می دانید که این شرکت تلاش جدی در طراحی آن انجام داده است. تبلت به یک طراحی هندسی با گریل بلندگوی خود متصل شده و با خطوط طراحی نازک در پشت قرار دارد. لبه ها برای راحتی بهتر گرد می شوند.

طراحی تمام فلز در رنگ خاکستری به نظر می رسد که حق بیمه او را تامین می کند. پشت به لمس صاف است و بسیار آسان نیست. دوربین با کلیه بدن فلاشینده می شود، بنابراین قطعاتی از درون طراحی وجود ندارد. پشت یک عنصر طراحی اضافی را دارد که حاوی یک نوار کوچک در سمت چپ است که برای پوشش قسمت جانبی دکمه قدرت و کلید های حجمی گسترش می یابد. این نوار به دلیل سایه تیره تر آن به نظر می رسد و به زیبایی دستگاه افزوده می شود.

 Chuwi Hipad LTE review (16)

چپی HiuPT LTE دارای صفحه نمایش بزرگ 10.1 صفحه نمایش FHD در اینچ این قابها در چهار طرف کاملا قابل توجه هستند اما می توانند در زمینه پنهان کردن آن موفق باشند؛ زیرا فضای کافی برای استراحت دادن انگشتان شما در هنگام استفاده از رایانه لوحی فراهم می کند. با این حال، شما می توانید به غرفه ها استفاده کنید و این واقعا سرگرم کننده نیست، به ویژه به این دلیل که اندازه گوه در همه طرف ها متقارن است.

صحبت کردن در مورد ضخامت، قرص بسیار نازک اندازه گیری 7.9mm است. این به اندازه یک گوشی هوشمند استاندارد است. این ابعاد آن: 241.7 x 172 x 7.9mm است. این تبلت 500 گرم وزن را یکنواخت می کند، بنابراین بسیار آسان است که آن را در دستان خود نگه دارید. بنابراین من شکایتی واقعی در بخش ابعاد و وزن ندارم، به خصوص پس از دانستن اینکه این باتری 7000 میلیآمپر در این شکل شکل دارد.

در مورد پورت ها، شما یک پورت USB Type-C با یک جک هدفون 3.5 میلی متری دارید . یک اسلات دو سیم کارت ترکیبی وجود دارد که گزینه کارت MicroSD نیز دارد. پایین تبلت پاک است در حالی که در سمت چپ شما دارای پین کیبورد است.

به طور کلی، در بخش طراحی، Chuwi HiPad LTE شما را نا امید نمی کند.

Chuwi HiPad LTE Review: Keyboard Case Design

برای فقط 200 دلار، شما از بسته بندی صفحه کلید شامل قرص Chuwi HiPad LTE و مورد کیبورد استفاده می کنید. این یک سرقت است به این معناست که صفحه کلید به خوبی ساخته شده است. من در مورد اولین مورد در مورد صفحه کلید شک داشتم، اما از دیدن آن یک معامله ارزان بود شگفت زده شدم.

 Chuwi Hipad LTE review (1)

مورد کیبورد کار دوگانه حفاظت از تبلت 10.1 اینچ همراه با افزایش بهره وری آن با ارائه تجربه تایپ قوی. من واقعا متعجب شدم که کلید های صفحه کلید به رغم فاکتور فرم جمع و جور خود، برای اطمینان از تجربه تایپ مناسب و معقول، به خوبی فاصله داشتند. این به خصوص سنگین نیست، بنابراین وزن کمتری برای بسته بندی کلی اضافه نمی کند. صفحه کلید خود را به پایان مات کامل اما مورد کلی دارای یک پوشش مخملی، و آن را به نظر می رسد فوق العاده است.

همچنین بخوانید:  سرنخ‌های جدید از مقبره‌ی مشکوک به نفرتیتی

 Chuwi Hipad LTE بررسی (23)

با این حال، مسائل به عنوان مثال، من شخصا زمان سخت نگه داشتن قرص در موقعیت لپ تاپ در حالی که تایپ کردن بود. مورد مورد استفاده از دو برابر است که معمولا پشت به عنوان یک پایه را پوشش می دهد. با این حال، آن را به اندازه کافی قوی برای حفظ قرص درست نیست. اوه، شمارش تعداد دفعاتی که قرص در پشت آن افتاده بود در حالی که روی صفحه کلید تایپ کرد، از دست دادم. معلوم شد کاملا شرم آور است به ویژه هنگامی که من در خارج از منزل بود و قرص بر روی میز با تپه با صدای بلند سقوط کرد.

با توجه به مثبت، قرص هنوز هم به حوض متصل است، حتی زمانی که آن را کاملا بر روی میز . بنابراین، اگر می خواهید، شما می توانید تایپ را در این موقعیت ادامه دهید.

 بررسی Chuwi Hipad LTE (20)

یکی دیگر از خطاهای صفحه کلید، پد لمسی آن بود. من می دانم trackpads واقعا بهترین ویژگی از موارد کم هزینه صفحه کلید نیست، اما من این را یافت که کاملا غیر قابل پیش بینی است. پشتیبانی از صفحه لمسی روی صفحه لمسی در اغلب موارد کمک کرده است، اما متوجه شدم که من از تراشه خود به طور کامل متوقف شده ام.

Chuwi HiPad LTE Review: Display

این تبلت Chuwi به عنوان یک دستگاه سرگرمی عرضه شده است. بنابراین، جای تعجب نیست که این شرکت تصمیم به اضافه کردن یک صفحه نمایش 10.1 اینچ Full HD 1920 x 1200 IPS در دستگاه داشت. این پنل رنگ ها را به خوبی رنگ می کند و اگر حتی نور را به حداکثر برسانید، حتی در نور مستقیم خورشید کار می کند. این کمی بازتابنده است، اما چیزی نیست که شما نمیتوانید مدیریت کنید. بنابراین، به طور کلی، با کیفیت صفحه نمایش شما نا امید نخواهید شد.

 Chuwi Hipad LTE review (5)

با این حال، پاسخ لمسی یک داستان دیگر است. من با تجربه لمسی قرص واقعا خوشحال نشدم. اغلب به عنوان یک صفحه لمسی مقاومتی احساس می شد، زیرا شما مجبور بودید روی صفحه نمایش را به اندازه کافی فشار دهید تا حرکات لمسی خود را ضبط کنید. برای مثال، در ابتدا، با باز کردن قفل کردن تبلت با الگوی مجموعه، به اندازه کافی تلاش کردم. من اغلب نمیتوانستم به نقطه آخر الگو برسم چون به اندازه کافی حساس نبود. در حال حاضر که من به لمس آن استفاده می شود، همه چیز بهتر است، اما صادقانه می گوید، هنگامی که شما در حال مرور یا کش رفتن از طریق رابط کاربر هستید، تفاوت در پاسخ لمسی در این رایانه لوحی را در مقایسه با سایر دستگاه های برتر احساس می کنید. Chuwi Hipad LTE review (13)

این گفته که هنگامی که شما به پاسخ لمسی استفاده می کنید، کار کردن یا تماشای فیلم ها در رایانه لوحی سرگرم کننده است. و این ممکن است ارزش آن را داشته باشد، زیرا شما می توانید یک صفحه نمایش بسیار خوب در این قیمت دریافت کنید.

 Chuwi Hipad LTE review (13)

Chuwi HiPad LTE Review: Hardware & Performance [19659007اینویژگیهایکلیدیChuwiHiPadLTEاست

 • MTK6797 Helio X27 Deca Core @ 2.6GHz
 • 3GB RAM
 • 32 گیگابایت رم (MicroSD قابل ارتقا تا 128 گیگابایت)
 • 10.1 اینچ 1920 x 1200 IPS باتری 7000 میلی آمپر
 • باتری 7000 میلی آمپر
 • دوربین عقب 5 مگاپیکسلی
 • دوربین جلو 5 مگاپیکسلی
 • جک هدفون 3.5 میلیمتری
 • USB Type-C
 • Wi-Fi ac BL 4.1 تلفن هیبریدی دو سیم LTE [19659047] بر روی کاغذ، Chuwi HiPad LTE دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا به راحتی اجرا شود. و 90٪ از زمان، شما یک تجربه صاف در قرص خواهید داشت. با این حال، زمانی که من چندین مشکل را تجربه کردم در حالی که باز کردن چند برنامه، که من فکر می کنم به دلیل محدود 3GB RAM است.

   Chuwi Hipad LTE بررسی (10)

  یک راه حل برای این موضوع هر چند. شما می توانید از ویژگی های DuraSpeed ​​از تنظیمات که به نظر می رسد برای سرعت بخشیدن به چیزهای معقول را فعال کنید. UI کامل از جمله برنامه ها با DuraSpeed ​​روشن تر کار می کرد. اما توجه داشته باشید که عملکرد چند وظیفه ای در این حالت توصیه نمی شود زیرا این امر منجر به محدود کردن فرآیندهای پس زمینه می شود.

  شخصا، برای بهره وری، Chuwi HiPad LTE بسیار مناسب بود. اگر از برنامه هایی مانند گوگل اسناد، ورق، Feedly، Evernote، trello و یا حتی روی Snapse استفاده کنید، این تبلت به خوبی این کار را انجام می دهد. امروزه بعضی از گوشی های با کیفیت بالا در بازار وجود نخواهد داشت، اما این کاری است که انجام می دهد. اساسا، این به معنای مدیریت وظایف بالا پایان نیست. اگر شما به محدودیت خود ادامه دهید، تجربه دلپذیری خواهید داشت.

   Chuwi Hipad LTE review (11)

  حتی برای سرگرمی، قرص می تواند به راحتی فیلم های 1080p را پخش کند. من Netflix، Prime، Hotstar، و یوتیوب را در برنامه سعی کردم و هر و هر ویدیو را بدون هیچ گونه واکشی انجام دادم. به طور خلاصه، شما می توانید از این قرص به عنوان دستگاه سرگرمی خود استفاده کنید.

  من خیلی از بازیگر نیستم، اما Helio X27 می تواند بازی های ساده ای را به خوبی انجام دهد. این برنامه PUBG را اجرا می کند اما گیم پلی حتی در تنظیم گرافیکی کم (که پیش فرض آن است) خواهد بود. بنابراین می دانید که این قرص واقعا برای بازی نیست. به بازی های گرافیکی کمتری دست پیدا کنید و کمی سرگرم کننده باشید.

  Chuwi HiPad LTE Review: Camera

  هر دو دوربین در Chuwi HiPad LTE دارای 5 مگاپیکسلی می باشند. و دقیقا همانطور که ممکن است تصور کنید – کمتر از حد متوسط ​​است. دوربین های عقب و جلو به نظر می رسد که کیفیت مشابهی داشته باشند، تصاویری که جزئیات و رنگ های موجود را خاموش نمی کنند. شما ممکن است چند عکس شگفت انگیز بگیرید اگر واقعا مهم است اما می دانید که تحت تأثیر قرار نخواهید گرفت.

   بررسی Chuwi Hipad LTE (16)

  می دانم که من در مورد آن صحبت می کنم

  از آنجا که تبلت ها برای کیفیت دوربین خود به خوبی خرید نمی کنند، بیشتر درباره آن صحبت نخواهم کرد. Chuwi Hipad LTE review (27)

  اگر شما علاقه مند به کیفیت هستید، بررسی کنید از نمونه های اصلی اینجا را بیرون بیاورید و منصفانه خواهید فهمید که چه چیزی باید انتظار داشته باشد.

  Chuwi HiPad LTE Review: Connectivity

  از لحاظ اتصال، Chuwi HiPad LTE درخشان است. من هیچ مشکلی در Wi-Fi یا اتصال بلوتوث نداشتم. شخصا متوجه شدم پذیرش Wi-Fi خوب است. قرص می تواند صفحات را بارگذاری کند حتی زمانی که من از چندین اتاق از روتر استفاده می کردم. برخی از گوشی های هوشمند من در تلاشند تا سیگنال W-Fi را در آن اتاق پیدا کنند، بنابراین خوشحال شدم که صفحات بارگذاری Chuwi HiPad LTE را ببینم و ویدیوها را بدون هیچ گونه سقوط بزرگ ببینم.

   Chuwi Hipad LTE review (12)

  حتی دریافت بلوتوث خوب است. من از هدفون بلوتوث استفاده می کنم چون پیکسل های من جک هدفون ندارند. بنابراین، رایانه لوحی با هدفون های بی سیم OnePlus Bullets من بدون هیچ گونه تأخیر اتصال کار می کرد. جریان صوتی بدون تاخیر بود و کیفیت نیز در مقایسه با دیگر گوشی های میان رده متوسط ​​بود. اتصال بلوتوث جامد به من کمک کرد که سخنرانان فرعی خود را نادیده بگیرم. این صدای بلند یا روشن نیست، بنابراین شما می توانید با یک هدست هدفون برای انجام نیازهای سرگرمی خود را بهتر کنید.

  اتصال LTE نیز قوی است. من قادر به مرور و حتی پخش ویدئوها در LTE بودم، بنابراین شما باید بتوانید اطلاعات تلفن همراه خود را به خوبی در دستگاه استفاده کنید.

  همانطور که برای GPS، سیگنال برای یک تبلت مناسب است. برنامه تست GPS توانست به سرعت به 5 تا 7 ماهواره قفل شود. حتی از دقت مکان در نقشه های گوگل بسیار خوب بود.

  مرتبط: Chiuwi MiniBook در Indiegogo با قیمت باور نکردنی 399 دلار Super Early Bird راه اندازی شد

  Chuwi HiPad LTE Review: Battery [19659007] باتری یک منطقه است که قرص Chuwi HiPad LTE نباید ناامید شود. و به شدت آن را مدیریت می کند تا هویت خود را به عنوان قرص باتری 7000mAh بزرگ حفظ

   Chuwi Hipad LTE بررسی (15)

  شما می توانید تماشا 4-5 ساعت ها فیلم ها، و یا به راحتی بازی را بر روی آن را برای چند ساعت بازی. بنابراین، برای اکثر موارد، Chuwi HiPad LTE باید تمام روز شما را طول بکشد. با این حال، چندین اخطار وجود دارد. Chuwi Hipad LTE review (5)

  برای یکی، قرص را برای زمانهای وحشتناک آماده کردم. در چند روز، هنگامی که 4G و Wi-Fi را خاموش نکردم، تبلت باتری شارژ 30٪ شارژ شد. هرچند این راه حل مشکل شماست. فقط زمانی که در حال استفاده نیست اتصال LTE و Wi-Fi را غیرفعال کنید.

  اما شخصا، حتی زمانی که این اتصالات در پسزمینه در حال کاهش است، شارژ بسیار شارژ شارژ می شود. این به خصوص از این حقیقت است که شارژ کردن تبلت تا 100٪ یک تجربه مفرح است.

  تقریبا 6 ساعت طول می کشد تا قرص برای شارژ مجدد 100٪ با استفاده از شارژر سهام شارژ شود. واضح است که شارژ کردن قرص باید به عنوان یک تجربه شبانه فقط برچسب گذاری شود. با استفاده از هر گونه شارژر USB-C فرآیند کاملا به سرعت انجام نمی شود، بنابراین شما باید از هر روز دیگری استفاده کنید.

  برای بیشتر کاربران، Chuwi HiPad LTE باید بیش از یک روز باتری را تحویل دهد زندگی در کل بنابراین، شما مجبور نیستید آن را هر چند ساعت به سوکت وصل کنید.

  انتخاب سردبیر: صفحه نمایش هوشمند افتخار صفحه نمایش 55 اینچی با یک دوربین پاپ آپ دارد

  چووی HiPad LTE نقد: نرم افزار

  بحث در مورد نرم افزار به دلیل Chuwi تصمیم به استفاده از یک نسخه سهام از آندروید 8.0.

   Chuwi Hipad LTE بررسی (11)

  با این حال، من باید چند موضوع اول اشاره.

  • The قرص چند مسئله بهینه سازی دارد. برای مثال، هنگامی که از شما خواسته می شود تا الگوی خود را برای بوت کردن رایانه لوحی بسازید، نمیتواند برخی از نقاط مرجع را در حالت افقی نشان دهد. شما باید یا الگوی کامل را با استفاده از حدس زدن تکمیل کنید (نقاط مرجع قابل مشاهده نیست اما هنوز هم کار می کنند) و یا تغییر آن به حالت عمودی برای دیدن تمام نقاط مرجع نهایی.
  • patch security patch is outdated and dates بازگشت به سال گذشته من می دانم وقتی که به قرص ارزان می آید نمی توان انتظار زیادی در این مورد داشت، اما فقط اشاره به این دارد.
  • همه برنامه های آندروید برای تبلت ها بهینه نشده اند. بنابراین طرح بندی و نقطه های ارتباطی ممکن است در بعضی از برنامه ها عجیب و غریب باشد.

  در حال حاضر بخش های خوبی از نرم افزار.

  من دوست دارم که چووی تصمیم گرفت رابط کاربر را ساده و منظم نگه دارد. Android واقعا OS ایده آل برای قرص نیست، اما اگر قصد استفاده از آن را در دستگاه بزرگ روی صفحه نمایش داشته باشید، بهتر است یک تجربه سهام داشته باشید. پرتره به تغییر چشم انداز و بالعکس صاف و سریع است. برنامه ها به سرعت در حال باز شدن هستند، اما اگر برنامه های زیادی را در پسزمینه اجرا می کنید، یک شایعت نادر از یک سقوط برنامه وجود دارد.

   Chuwi Hipad LTE review (8)

  مجددا باید اشاره کنم که نرم افزار در Chuwi HiPad LTE قویترین نقطه آن نیست، اما اکثر کاربران مسائل بهینه سازی جزئی را به خصوص با توجه به قیمت آن نمی دانند.

  Chuwi HiPad LTE بررسی: محکومیت نهایی

  PROS

  • قیمت مقرون به صرفه
  • نمایش عالی FHD
  • اتصال مناسب
  • تجربه تایپ دلپذیر
  • Premium Design

  CONS

  • تجربه لمسی کامل نیست
  • مورد صفحه کلید اغلب برای حمایت از وزن قرص است
  • Trackpad مفید نیست
  • شارژ آهسته

  HiuPhad Chuwi LTE دارای مجموعه ای از مسائل است. تجربه صفحه لمسی کامل نیست. در مورد صفحه کلید، زمان نگهداری قرص در موقعیت صحیح سخت است. UI تجربه های گاه به گاه عقب افتاده است. دوربین متوسط ​​است و شارژ باتری طول می کشد طولانی است.

   Chuwi Hipad LTE بررسی (28)

  با این حال، این واقعا برای بسیاری از مصرف کنندگان معامله نمی کند. چرا؟ از آنجا که برای 200 دلار، شما یک تبلت با کیفیت صفحه نمایش خوب، یک مورد صفحه کلید لمسی، طراحی حق بیمه، یک باتری بزرگ و یک بخش ارتباط قوی با پشتیبانی 4G LTE دریافت می کنید.

  در مورد Chuwi HiPad LTE بسیار خوب است. که کاربران برای قیمت 200 دلاری خود را دوست خواهند داشت. بنابراین در حالی که این کامل نیست، برای اکثر کاربران آن فقط ممکن است به اندازه کافی خوب باشد.

  شما می توانید Chuwi HiPad LTE را از اینجا خریداری کنید .

  همچنین شرکت تبلیغاتی برای آن مدل LapBook Plus که شما می توانید آن را بررسی کنید اینجا !

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image