علمی و فناوری

Chrome 79 Google در صورت دزدیدن رمز ورود شما یا هشدار می دهد

Google معمولاً با هر تکرار مرورگر خود ، بیش از چند ویژگی جدید را به شما ارائه می دهد ، و Chrome 79 باید عملکرد و بهبودهای نسبتاً قابل توجهی را از جمله هشدارها در صورت دزدیدن رمز عبور خود اضافه کند.

ویژگی های اضافی شامل محافظت از فیشینگ و انجماد زبانه ها است ، که سعی خواهد کرد با محدود کردن عملکردهایی که زبانه می تواند هنگام استفاده از آن استفاده نکند ، اشتهای ناخوشایند Chrome را کاهش دهد. نام های کاربری و کلمه های عبور را از بزرگ نقض داده ها جمع می کند و به شما امکان می دهد تا چک های شخصی خود را بررسی کنید. اکنون وقتی یک گذرواژه را در سایتی در مرورگر وارد می کنید ، گوگل این کار را انجام خواهد داد. سپس یک پنجره به شما توصیه می کند که آنها را تغییر دهید ، در هر کجا که از آنها استفاده شده باشید.

همچنین بخوانید:  تنگ تامرادی کجاست؟ - کجارو

به همین ترتیب ، Chrome لیستی از سایت های شناخته شده فیشینگ ، یا سایت هایی را نگه می دارد که بطور فعال سعی می کنند شما را برای فاش کردن رمز عبور خود در بانک ، رسانه های اجتماعی حفظ کنند. یا سایت دیگری این ویژگی به صورت پیش فرض روشن خواهد بود ، هنگامی که Google فکر می کند یا می داند سایتی که می خواهید از آن بازدید کنید ، به شما هشدار می دهد تا اطلاعات شما را فیشینگ کند. این قابل توجه است ، زیرا Google اکنون پایگاه داده خود را از سایت های شناخته شده فیشینگ تطبیق می دهد و همچنین سعی دارد پیش بینی کند آیا سایت ناشناخته ای به طور فعال فیشینگ است یا خیر. این هشدارها برای گذرواژه Google شما و همچنین گذرواژاتی که مرورگر Chrome ذخیره می کند صادر می شود.

همچنین بخوانید:  Radeon Boost، سلاح مخفی AMD علیه کارت‌های گرافیک اقتصادی انویدیا
 google chrome phishing large Google

Google

اگر Google فکر می کند که توسط یک فیشینگ هدف گذاری شده اید ، یک پنجره به شما اخطار می دهد.

گوگل همچنین عملکرد Chrome را بهبود می بخشد ، هر چند که این پیشرفت اختیاری است. در Chrome 79 ، انجماد زبانه یک "آزمایش" است و باید با مراجعه به صفحه زیر روشن شود: chrome: // flags / # free-tab-freeze ، مطابق ZDnet این ویژگی اساساً با زبانه های Tombstoning کار می کند که بیش از پنج دقیقه غیرفعال بوده اند و این باعث می شود که CPU و حافظه آنها برای سایر زبانه های مورد نیازشان آزاد شود. باز هم ، اختیاری است ، اما احتمالاً این در نسخه های آینده به طور پیش فرض روشن می شود.

Chrome همچنین نحوه ارائه پروفایل های چندگانه را بهبود بخشیده است ، فقط در صورتی که مرورگر خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید.

در آخر ، Chrome است. "محتوای مختلط" که عنصری در صفحه هستند که از طریق HTTP بارگیری شده است ، می شوند و نه HTTPS. اگر به عنوان مثال یک ویدیو از طریق HTTP ارائه می شود ، سرانجام از پخش آن جلوگیری می شود.

توجه: هنگامی که پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image