علمی و فناوری

Amazon Kindle Unlimited: چگونه کار می کند و چه کسی باید مشترک شود

اگر کاربر کیندل هستید ، بدون شک عناوینی را با آن آرم Kindle Unlimited و برچسب قیمت دل انگیز "0.00 $" پیوست کرده اید. شما کنجکاو هستید ، بله؟ با داشتن عناوینی در ژانرها از اسرار و عاشقانه گرفته تا علمی تخیلی و کمک به خود ، Kindle Unlimited راهی آسان و مقرون به صرفه برای تنظیم اشتهای شما برای کتابهای الکترونیکی است. در اینجا همه چیز شما باید بدانید وجود دارد.

Kindle Unlimited چیست؟

Kindle Unlimited یک سرویس اشتراک است که برای eBooks به Netflix تشبیه شده است. با پرداخت هزینه ماهانه 9.99 دلار پس از یک آزمایش 30 روزه رایگان ، به عناوین کتاب الکترونیکی ، کتاب صوتی و مجله های یک میلیون دلاری دسترسی پیدا می کنید. شما هیچکدام از کتاب ها را ندارید ، اما می توانید به همان اندازه که می خواهید قرض دهید و از آنها لذت ببرید تا آنجا که می خواهید – از این رو ، "نامحدود" باشید.

آن یک میلیون را با یک دانه نمک بخرید ، مثل این امر توسط بسیاری از عناوین حوزه عمومی (که بسیاری از آنها در حال حاضر رایگان برای دانلود از آمازون و جاهای دیگر) ، کتابهای خود منتشر شده و منتخب ناشران مستقل ، مورد استفاده قرار می گیرد. کتابهای انتشارات عمده مانند HarperCollins ، Simon & Schuster ، Penguin Random House ، Hachette و Macmillan از طریق Kindle Unlimited در دسترس نیست.

 مرور کیندل نامحدود Michael Michael Ansaldo / IDG

Kindle نامحدود جدید و محبوب را توصیه می کند.

محبوب هری پاتر و Hunger Games سریال Hunger Games در اینجا وجود دارد ، همانطور که مارگارت اتوود The Handmaid's Tale ، و مجموعه ای از کتاب های نویسنده تریلر محبوب Dean Koontz. اما به نظر می رسد این موارد به جای یک قاعده مستثنا هستند ، و عناوین و نویسندگان محبوب برای کشف آن مقادیر چشمگیری از حواس پرتی را در نظر می گیرند.

همچنین بخوانید:  برترین روندهای علم و فناوری که آینده‌ بشر را متحول می‌کنند

چگونه Kindle Unlimited کار می کند؟

استفاده از کیندل نامحدود شبیه بارگیری و خواندن هر نوع کیندل است. کتابی که می خرید عنوانی پیدا می کنید ، روی دکمه نارنجی برای دکمه Fre e بخوانید ، و مقصد را از بین دستگاه های ثبت شده خود انتخاب کنید.

چند روش برای یافتن عناوین Kindle Unlimited وجود دارد. می توانید Kindle Store را جستجو کنید ، اما نتایج جستجو فقط کتابهای خریداری شده و همچنین پیشنهادهای Kindle Unlimited را برمی گرداند. برای اطمینان از اینکه کتاب مورد نظر از طریق Kindle Unlimited در دسترس است ، به دنبال آرم و قیمت صفر در کنار آن بگردید.

 amazon kindle سبک زندگی نامحدود 3 Amazon

Kindle نامحدود را می توان مطالعه کرد. در Kindle یا هر دستگاهی که از برنامه Kindle پشتیبانی می کند.

همچنین می توانید به صفحه Kindle Unlimited بروید ، که بلافاصله عناوین "جدید و قابل توجه" و همچنین توصیه های مبتنی بر خرید خود را نشان می دهد. سابقه خرید. با توجه به انتخاب گسترده و بی نظیر Kindle Unlimited ، این راه بدی برای انتخاب چند کتاب اول و خیس کردن پاهای شما با این سرویس نیست. پس از بارگیری چند کتاب ، این صفحه همچنین بر اساس خوانش های اخیر Kindle Unlimited توصیه های خود را آغاز می کند.

هر کتابی که بارگیری کردید به کتابخانه شخصی Kindle Unlimited اضافه می شود ، که در صفحه مدیریت محتوا و دستگاه های شما در دسترس است. سایت آمازون اگرچه می توانید تعداد نامحدودی از عناوین Kindle Unlimited را بخوانید ، فقط می توانید 10 بار در کتابخانه خود داشته باشید. اگر بیش از این مقدار باشید ، از شما خواسته می شود که عنوان دیگری را برای اضافه کردن عنوان جدید برگردانید.

همچنین بخوانید:  شارژر فوق سریع پیئش؛ انقلابی در صنعت خودرو

دستگاه هایی با Kindle Unlimited کار می کنند؟

می توانید کتاب های Kindle Unlimited را در Kindle خود ، هر دستگاهی که از Kindle پشتیبانی می کند بخوانید. برنامه یا در رایانه شخصی خود با استفاده از Kindle Cloud Reader. و ، مانند هر کتاب الکترونیکی Kindle خریداری شده ، می توانید همان عنوان را در دستگاه های مختلف بخوانید.

چگونه می توانید به کتابهای صوتی گوش دهید؟

اگر تا به حال کتاب صوتی را در Kindle خود گوش نکرده اید ، این یک فرصت عالی است یکی را امتحان کنید بسیاری از عناوین Kindle Unlimited شامل نسخه کتاب صوتی با کتاب الکترونیکی هستند – در دکمه بارگیری "جستجوی و گوش دادن رایگان" را جستجو کنید. پس از تحویل عنوان به دستگاه شما ، یک نماد هدفون در گوشه سمت راست بالای جلد کتاب مشاهده می کنید.

 کتابهای صوتی بدون مجوز Michael Ansaldo / IDG

بسیاری کتابهای الکترونیکی نامحدود شامل نسخه کتاب صوتی است.

کتاب را باز کنید ، به صفحه ضربه بزنید تا نوار ابزار نمایش داده شود ، سپس روی نماد گزینه های سه نقطه در سمت راست ضربه بزنید. Switch to Listening را انتخاب کنید و از شما خواسته می شود صوتی را بارگیری کنید. گوش دادن به هدفون های بلوتوث خود ، پخش را فشار دهید و لذت ببرید!

چگونه کتاب ها را برگردانید؟

ساده ترین راه برای بازگشت یک کتاب هنگامی که خواندن را تمام کردید این است که عنوان را روی Kindle خود طولانی فشار دهید و انتخاب کنید از منو به Kindle Unlimited برگردید. هرگونه یادداشت و نکات برجسته ای که در کتاب ایجاد کرده اید برای شما ذخیره می شود ، مجبورید دوباره کتاب را وام بگیرید.

همچنین بخوانید:  مایکروسافت سال گذشته میلیون‌ها دلار صرف جایزه پیدا کردن باگ کرده است

همچنین می توانید به کتابخانه Kindle Unlimited خود در آمازون بروید ، روی کادر انتخاب کنار عنوان کلیک کنید و [19459014راانتخابکنید] این کتاب را [ازسال از فهرست اقدامات بازگردید.

چگونه شما عضویت نامحدود خود را باطل می کنید؟

اگر تصمیم گرفتید Kindle Unlimited پس از اتمام دوره آزمایش شما برای شما نیست ، می توانید هر زمان را لغو کنید . فقط به صفحه عضویت نامحدود خود Kindle بروید – می توانید با انتخاب عضویت و عضویت از منوی حساب شما ، آن را پیدا کنید. حذف لغو عضویت نامحدود در سمت چپ صفحه ، سپس دکمه را لغو کنید Kindle Unlimited عضویت را در صفحه بعدی فشار دهید.

آیا کیندل نامحدود ارزش آن را دارد؟

اگر شما یک خواننده ناخوشایند هستید ، Kindle Unlimited بسیار قانع کننده است. سهولت استفاده از مطالب خواندن بسیار اعتیاد آور است و تعداد عناوین گیج کننده است. این سرویس بهترین پاهای خود را به جلو می کند ، اگرچه — بسیاری از کتاب های پرطرفدار و پرطرفدار مانند آنچه در بالا به آنها اشاره شد برجسته در صفحه مرور من نمایش داده می شدند اما وقتی عمیق تر حفر می شوم ، کمبودی از نویسندگان و عناوین اصلی پیدا کردم.

چقدر ارزش دارید. در Kindle Unlimited واقعاً به عادت و سلیقه خواندن شما بستگی خواهد داشت. اگر ماهانه بیش از دو کتاب بخوانید و از کشف صداهای جدید لذت ببرید ، ممکن است این سرویس را دوست داشته باشید. محاکمه رایگان 30 روزه مطمئناً آن را به یک گزاره کم خطر تبدیل می کند. اگر ، با این حال ، خواندن شما به لیست پرفروش ها وابسته است ، بهتر است پولی را که برای اشتراک Kindle Unlimited خرج کرده اید و در عوض آن عناوین را خریداری کنید ، پس انداز کنید.

توجه: هنگام خرید چیزی بعد از کلیک روی لینک ها در مقالات ما ، ممکن است کمیسیون کوچکی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image