علمی و فناوری

Aerosmith: Deuces Wild: یک صحنه پشت صحنه در تکنولوژی پیشرفته صوتی در نمایش زنده منحصر به فرد است

مگر اینکه در 50 سال گذشته از شبکه زندگی نکرده باشید، می دانید Aerosmith یکی از محبوب ترین گروه های راک تمام وقت است. مگاتا مانند "رویای"، "شخص (به نظر می رسد مثل یک بانوی)"، "احساس شیرین"، "راه رفتن این راه" و بسیاری دیگر از فرهنگ پاپ در طول دوره نیم قرن باند نفوذ کرده است.

مانند بسیاری از Aerosmith اخیرا یک مجتمع مسکونی در لاس وگاس افتتاح کرد. در طول چندین هفته سه ساله، در سالن تئاتر جدید 2200 کیلومتری هتل پارک MGM (که قبلا مونت کارلو) است، در سالن تندیس می شوند. Dubbed Deuces Wild ، این نمایشگاه شامل برخی از تکنولوژی فوق العاده خنک است، بنابراین زمانی که من فرصت برگزاری تورهای پشت صحنه را قبل از حضور در نمایش ارائه دادم، به هواپیما پریدم و به پایتخت سرگرمی جهانی

همچنین بخوانید:  رندرهای موردی پیکسل 4 XL نمای کاملی از دوربین ها به ما نشان می دهند

زنده زنده زنده

سازنده استیو دیکسون می خواست این نمایش را بر اساس دو بلوک ساختمانی منحصر به فرد بگذارد: برای دیدن Aerosmith مانند هرگز قبل از آن، و آنها را هرگز به شنیدن آنها. یکی از عناصر کلیدی این دیدگاه، سیستم صدای زنده کاملا متفاوت است. اکثر سالن های بزرگ کنسرت دارای دو یا سه آرایه ای از سخنرانان معلق و یا "پرواز"، بالا از مرحله است. متأسفانه اکثر مخاطبان در مرکز اتاق نشسته نمی شوند، بنابراین بیشتر آنها فقط یکی از آرایه ها را می شنوید، اگر یک نمایش در استریو مخلوط شده باشد، بسیاری از آنها

همچنین بخوانید:  سوغات بالی؛ بهشتی اعجاب‌انگیز روی زمین
 درمان های آکوستیک هواپیما [19659006] اسکات ویلکینسون / IDG </small><figcaption>
<p> درمان های صوتی تئاتر پارک MGM شامل پانل های سرنشین و منافذ پشتی آرایه های خطی است. این افراد به حالت تعلیق در می آیند که گروه «اسباب بازی» را اجرا می کند. </p>
</figcaption></figure>
<p> برای حل این مشکل، استیو <a href= L-Acoustics ، یک شرکت فرانسوی که اولین آرایه های خط را در دهه های 1970 و 80 ایجاد کرد؛ در واقع، Aerosmith در میان اولین گروه بود که از آن استفاده می کردند. آخرین نوآوری این شرکت به نام L-ISA Immersive Hyperreal Sound است. L-ISA یک سیستم صوتی سه بعدی مبتنی بر شیء برای اجرای زنده است، درست مانند Dolby Atmos و DTS: X برای فیلم. این مجموعه سخنرانان را در اطراف محل برگزار می کند و از یک پردازنده پیشرفته برای قرار دادن خواننده و ابزار در هر جای محیط 3D استفاده می کند.

برای اقامت Aerosmith، نه آرایه آرایه ای در بالای صحنه وجود دارد، 38 اسپیکر surround که روی لبه بالکن (برخی از آنها در پشت بالکن به سمت عقب قرار دارند)، 22 بلندگو بلندگو و 24 ساب ووفر. همه این سخنرانان به طور دائم در تئاتر نصب می شوند – هیچکس نمی خواست همه چیز را بارگیری کند که در هر زمان Aerosmith در شهر بود! (با این حال، دو روز طول می کشد تا بارگیری و راه اندازی نمایش، به جای معمول هشت ساعت.)

 aerosmith steven tyler vip اسکات ویلکینسون / IDG

خواننده استیون تایلر خواننده Aerosmith در فنجان جلوی مخاطبان VIP صحنه.

قرار دادن و حرکات صداهای فردی می تواند به صورت خودکار یا دستی با استفاده از یک جوی استیک کنترل شود. بسیاری از آهنگ ها دارای مکان فضایی اتوماتیک هستند، اما برای انجام این کار هنوز هم در اختیار دارید. این نیاز به یک میکسر جلویی، یک مهندس L-ISA و دو مانیتور میکسر، که توسط پال هیکس رهبری می شود و همچنین در نمایش Mirage Cirque du Soleil's Love مشغول به کار است.

استیو همچنین با THX تماس گرفت، که در طراحی سیستم صوتی و آکوستیک اتاق برای بهینه سازی SPL (سطح فشار صدا) یکنواختی، پهنای باند قدرت و روشنایی درگیر بود. Deuces Are Wild اولین تیزر زنده با کیفیت THX-certified با استفاده از سیستم L-ISA است. در حقیقت، THX مجددا گواهینامه تجربی را قبل از هر سه دهه شروع می کند. (THX نیز در سال 2016 تاییدیه Beyonce's Formation World Tour را تأیید کرد، اما این تنها یک استریو بود و باید با مکان های مختلف مقابله کند.)

 مخلوط مانیتور هواشناسی اسکات ویلکینسون / IDG [19659007] در اینجا شما می توانید کمی از Kory Lutes، مهندس مخلوط مانیتور مخلوط استیون تایلر، پشت مگی مک دونالد، تکنولوژی مانیتور را ببینید.

VIP ها در طرف

یکی دیگر از عنصر دیدگاه استیو دیکسون برای دیدن و شنیدن Aerosmith به عنوان هرگز قبل از این نبوده است که برخی از مخاطبان را با این گروه بگذرانند. صحنه 140 فوت عرض، دو برابر عرض یک مرحله عرصه معمول است. صندلی VIP در هر دو طرف در دسترس است، با مقدار زیادی فضای اضافی برای showgoers برای رقص. همچنین در هر طرف یک نوار وجود دارد، به طوری که طرفداران می توانند تشنگی خود را پس از کار کردن با عرق خراشیده کنند. حتی بهتر است که اعضای گروه با آن دسته از خوش شانسی ارتباط برقرار کنند و خودشان را جذب کنند و حتی یک یا دو بار در طول نمایش به مرحله اصلی برسند.

هنگامی که در مورد این موضوع شنیدم، اولین فکر من این بود: "این خنک است، باید خجالت آور باشد! به طور معمول، این امر می تواند باشد، زیرا سیستم های PA برای خدمت به مخاطب در جلو گروه قرار گرفته اند نه بر روی بال خود. اما نه در این مورد، به لطف یک راه حل هوشمندانه: به همه در آن VIP بخش خود را در گوش مانیتور! بله، هر کس می تواند جفت خود را 1More راننده سه گانه IEM – یکی از مدل های با بالاترین امتیاز در دسترس امروز و اولین IEM ها به عنوان گواهی THX – همراه با یک آی پاد اپل در حال اجرا یک برنامه که وای دریافت سیگنال سیگنال انتقال صدا. هر فرد می تواند سطح را که می شنود کنترل کند و حتی می تواند انتخاب اصلی خانه یا مخلوط مانیتور Steven Tyler را به همراه داشته باشد. چقدر سرد است

 بسته 1مور هوافضا اسکات ویلکینسون / IDG

همه اعضای تماشا در قسمت VIP VIP صحنه به طور خاص بسته بندی IEM راننده 1More Triple Driver دریافت می کنند.

پخش اختصاص یافته و بسته Wi-Fi سیستم ارائه شده است و توسط Mixhalo اداره می شود؛ از شبکه Wi-Fi محل برگزاری استفاده نمی کند. یک سرور اختصاصی به خروجی یک سیستم مخلوط کننده یا PA متصل می شود و صوتی با استفاده از یک پروتکل اختصاصی برای کارکرد انعطاف پذیر و تاخیر ناچیز فشرده شده و بسته بندی می شود. سپس داده ها از طریق آنتن های Mixhalo پخش می شوند که به طور خاص برای انتقال اطلاعات در زمان واقعی طراحی شده اند، به لحاظ نظری، تعداد نامحدودی از دستگاه هایی که برنامه Mixhalo را اجرا می کنند.

این سیستم از باند فرکانسی 5 گیگاهرتز کمتر استفاده می کند و نمایش Aerosmith نیاز به تنها دو نقطه دسترسی برای خدمت به صوتی به حدود 230 مخاطب در بخش های VIP صحنه. در حال حاضر، Mixhalo آیپد های اپل را پیش از بارگذاری با برنامه و IEM ها به اعضای مخاطب، که باید در پایان نمایشگاه iPod ها را بازگردانند، فراهم می کند، هرچند آنها می توانند رانندگان 1More Triple را نگه دارند.

 Aerosmith tyler and Perry 2 اسکات ویلکینسون / IDG

جو Perry Aerosmith (سمت چپ) و استیون تایلر در طول اجرای Aerosmith: Deuces Wild در مجتمع پارک MGM در لاس وگاس هماهنگ شده است

نمایندگان Mixhalo و 1 قبل از ظهر برای کمک به گروه های مخاطب VIP انتخاب می شوند بهترین هدایتی را برای آنها انتخاب می کنند، اطمینان از مهر و موم خوب است که صدای محیط را از گوش خود به حداکثر برساند. این امر برای دستیابی به کیفیت با کیفیت بالا در چنین شرایطی بسیار مهم است.

در آینده، Mixhalo قصد دارد تا نمایشگرها را برای دانلود برنامه بر روی هر دستگاهی که میخواهند و حتی هدفونهای خود را بسازند، قرار دهد. این شرکت همچنین بر روی سیستم هایی کار می کند که اجازه می دهد بسیاری از اعضای گروه بیشتری از مزایای صوتی شخصی در رویدادهای زنده بهره مند شوند. آیا این آینده آینده کنسرتهای زنده خواهد بود – هر کس گوش دادن به هدفون بدون هیچگونه PA باشد؟

 آرایه جلوی هوافضایی اسکات ویلکینسون / IDG

آرایه های نهم بلندگوی بلندگویی بالایی جلوی صحنه بخشی از سیستم صوتی L-ISA

بدیهی است که حضور در مخاطبان اصلی و بخش VIP VIP در دو تجربه بسیار متفاوت است. مخاطبان اصلی صدای 3D را جذب می کند و تمام جلوه های بصری را که توسط Pixomondo ایجاد شده است، می بیند که یک شرکت عکاسی نیز است که در Game of Thrones و Fast & Furious حق رای دادن. در مقابل، کسانی که در بخش های VIP صدای 2 کاناله را می شنوند و نمیتوانند دید خوبی از تصاویر داشته باشند، اما با باند بسیار نزدیک و بسیار شخصی می شوند و می توانند حجم آنچه را که می شنوند کنترل کنند.

این زمان نمایش است

من می خواستم نمونه های هر دو تجربیات، بنابراین THX تنظیم برای من در صندلی در تئاتر اصلی و در بخش VIP در مرحله چپ. قبل از شروع نمایش، من آی پاد و IEM های خود را، که من نصب earcords مورد علاقه من – راهنمایی سیلیکون 14.5mm ارائه شده با درایورهای 1More سه گانه، من. آنها بزرگترین راهنمایی هایی که در آن مدل ارائه شده اند، به من یک مهر و موم عالی می دهند؛ در واقع، من از آنها در بسیاری از IEM ها استفاده می کنم که برای TechHive و Macworld بازبینی می کنم. البته، یکی از اندازه های دیگر ممکن است برای شما بهتر باشد.

من در تئاتر اصلی شروع کردم. پیش نمایش یک فیلم 28 دقیقه ای در مورد گروه است که اجازه می دهد زمان زیادی را برای مدت زمان کمتری در نظر گرفته شود تا قبل از عملکرد واقعی نشسته شود. این فیلم شامل قطعه ای از استادان Aerosmith است که از نابودی کامل نجات یافته و در جاده ایبی Restored شده است نه هیچ کس دیگری گیلز مارتین، پسر بیتلز افسانه ای تولید کننده جورج مارتین، که همچنین در موسیقی بیتلز برای Cirque du Soleil کار کرده است عشق نشان می دهد.

 نزدیک نزدیک هوافضا اسکات ویلکینسون / IDG

سخنرانان اضافی با هدف تماشا نشسته در زیر بالکن بالا برانگیخته می شوند

سپس Aerosmith ظاهر شد، و آن زمان به سنگ بود! صدای همهجانبه کاملا مؤثر بود، با صدای ابزار و آواز ظاهر می شود که از همه جا آمده است، اما نه در یک hokey، به طرز وحشیانه ای. تمام صحنه سه بعدی صدا، منسجم و صاف بود. همچنین کیفیت صدای عالی بسیار تمیز و روشن بود.

با این حال، به طرز وحشیانه ای با صدای بلند، من را مجبور کرد که فقط یک دقیقه یا بیشتر در گوش پاشنه هایم قرار بگیرد. متاسفانه، حتی گوش های موسیقی نوازنده سفارشی مثل من، نشانه های دقیق دقیق را کاهش می دهند، بنابراین سیستم صدای غوطه وری بسیار کمتر برای من مفید بود.

در طی نیم ساعت، برنامه سنجش SPL-app AudioTools که بر روی آیفون XS گزارشهای زیادی از بارگیریها را گزارش کرده است. هنگامی که نتایج اندازه گیری را بارگیری کردم، آنها Leq (میانگین RMS را در طول اجرای کامل) 107.7 dBZ (مسطح)، 103.9 dBA و 106.8 dBC نشان دادند. Lmax (حداکثر 1 ثانیه سطح RMS) 116.9 dBZ، L50 (سطح که بیش از 50 درصد از زمان)، 106.8 dBZ و L90 (سطح بیش از 90 درصد از زمان) 99.3 dBZ بود. این برای من بیش از یک دقیقه طول می کشد و با توجه به CDC (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری) می تواند آسیب دائمی شنوایی را به مدت 5 تا 15 دقیقه ایجاد کند.

 aerosmith joe perry [19659045] اسکات ویلکینسون / IDG </small><figcaption>
<p> جو فیلیپس Aerosmith در حال گریه کردن است. </p>
</figcaption></figure>
<p> بعد از حدود پنج یا شش آهنگ، من به قسمت VIP بر روی صحنه رفتم، گوشهایم را برداشتم و IEM را وارد کردم. خوشبختانه، iPod با حداقل حجم شروع می شود و متوجه شدم که حتی با مهر و موم خوب، من از نشت صدا از سیستم صوتی خانگی شنیدم. همانطور که حجم صدای iPod را افزایش دادم، صدای آن صدای محیط را از بین برد و تقریبا به همان اندازه که مخاطب اصلی آن بود، نزدیک نبود. </p>
<p> حتی بهتر از کیفیت صدای IEMI های 1More Triple Driver فوق العاده بود، با وضوح عالی از باس عمیق تا سه برابر بالا. من از میان مخلوط خانه و ترکیب مانیتور استیون تایلر به عقب و جلو رفتم و من متوجه شدم که ترکیب استیون تایلر را ترجیح می دهم، که صدای آن پیشتر بیشتر بود (natch!)، و من می توانستم شعرها را بهتر درک کنم. </p>
<p> حتی اگر گوش دادن به IEM ها بود، من حدود 15 دقیقه از سطح محیط در بخش VIP را اندازه گرفتم، که کمی کمتر از مخاطبان اصلی بود. Leq 105.4 dBZ، 100.3 dBA و 105.0 dBC بود؛ Lmax 114.7 dBZ بود؛ L50 104.3 dBZ بود؛ و L90 97.1 dBZ بود. این هنوز هم خطرناک است، اما اگر IEM ها در گوش شما مهر و موم خوبی داشته باشند، تا زمانی که iPod را به حداکثر برسانید </p>
<figure class= ipod aerosmith Scott Wilkinson / IDG

1More Driver IEM ها به Apple iPods وصل می شوند و برنامه های Mixhalo را برای دریافت خوراک صوتی نشان می دهد از طریق Wi-Fi. کاربران می توانند مخلوط خانه اصلی یا مخلوط مانیتور Steven Tyler را انتخاب کنند.

آی پاد بدون هیچ زحمتی برای من کار کرد، اما چند نفر از VIP های دیگر من گزارش دادند که صدا برای آنها چندین بار کاهش یافته است. تیم Mixhalo و 1More به سرعت به مشکلات، راه اندازی مجدد سیستم و یا حتی جایگزین آی پاد در صورت لزوم به مشکلات اشاره کرد. بعد از نمایش، آنها به ما گفتند که آیپدها برای اقامت Aerosmith در مجموع 17 برابر تا آن زمان مورد استفاده قرار گرفته است، و آنها نیز در کنسرت متالیکا قبل از آن استفاده شده بود، بنابراین آنها در طی دور زدن ضربات زیادی گرفته بودند. بدیهی است، یک راه حل بهتر خواهد بود که concertgoers دانلود برنامه به دستگاه های خود و استفاده از آن.

به جز سطح حجم دردناک، Aerosmith: Deuces Wild Wild یک نمایش شگفت انگیز است. هیچکدام از پنج عضو اصلی، استیون تایلر (خواننده)، جو پری (گیتار)، براد ویتفورد (گیتار)، تام هامیلتون (باس) و جوئی کرامر (درامز) – به نظر می رسند که یک گام را از دست داده اند، سن از 67 تا 71 و استیون تایلر جراحی جایگزین زانو در سال 2013 داشته است. آنها هنوز هم می توانند زمان زیادی را برای خانه بسازند!

 ترکیب مانیتور هواشناسی اسکات ویلکینسون / IDG

اندرو بونگارد مانیتور را برای بقیه گروه.

می خواهم بروم؟

این نمایش دو قسمت از چهار سال خود را برای سال 2019 پیچیده کرده است، اما دو سال قبل تا پایان سال نیز دوبار دیگر به پایان رسیده است. در اینجا تاریخ:

سپتامبر 21، 23، 26، 28

اکتبر. 1، 3، 6، 8

نوامبر 14، 16، 19، 21، 24، 26، 29

دسامبر. 1، 4

بر اساس اعلامیه Live Nation، سازنده نمایش "بلیط برای اجرای Aerosmith: Deuces Are Wild " از طریق دسامبر 2019 در حال حاضر در حال فروش هستند. بلیط های شروع شده از 75 دلار و همچنین بسته های VIP شامل ملاقات و سلام و تجربه VIP VIP روی صحنه THX Certified می توانید در کلیه نقاط Ticketmaster و یا آنلاین در ticketmaster.com/aerosmith خریداری کنید.

مردم زنده نیز می گویند که قیمت بلیط ها با توجه به تاریخ نشان دادن و سایر عوامل متفاوت است. با توجه به قیمت Ticketmaster برای 21 سپتامبر، قیمت از 178 دلار در گوشه بالکن به 4،513 دلار برای یک صندلی در صندلی جلو در مخاطبان اصلی محسوب می شود. صندلی های VIP در مرحله از 822 دلار به 2542 دلار می رسد. علاوه بر این، بسته های مختلفی از جمله ملاقات و تبریک با گروه وجود دارد که هزینه های بیشتری را می پردازند.

این یک شمشیر جدی از پول نقد است، اما اگر شما یک طرفدار Aerosmith سخت است، ممکن است به خوبی ارزشش را دارد فقط بخاطر اینکه شما می خواهید از شنیدن صدای خود مراقبت کنید، برای آوردن بعضی از گوشواره ها یا بهار برای کرسی های صندلی VIP استفاده کنید. مطمئنا شما ممکن است فکر کنید: "پیچ، که سنگ و رول در مورد همه چیز، از جمله حجم بسیار زیاد است" اما من تعجب می کنم که آیا هنوز هم احساس می کنید که زنگ در گوش شما دائمی است و شما نمی توانید آن را بشنوید مردم در حال صحبت کردن هستند نمی گویم من به شما هشدار نمی دهم

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image