علمی و فناوری

4 راه که دوربین جلویی G8 ThinQ LG G8 می تواند بیش از یک حیله باشد

با گذشت چند هفته تا کنگره موبایل موبایل، یک تصویر واضح تر – کاملا به معنای واقعی کلمه – در حال ظهور گوشی گلکسی بعدی ال جی، G8 ThinQ است. پیش از این در یک ویدیوی رمزنگاری با برچسب "Goodbye Touch" تذکر داده شده است، ما اکنون یک چیز را برای اطمینان در مورد گوشی جدید می دانیم: این به خودی خود بزرگ می شود

در یک اعلامیه مشترک LG G4 ThinQ از تکنولوژی زمان پرواز در دوربین جلو برخوردار است و اجازه می دهد عمق آن را در هر نوع نور در نظر بگیریم. با Infineon chipmaker، LG می گوید: Infineon تکنولوژی را به عنوان تأثیر اندکی بر عمر باتری و ارائه نتایج سریعتر از روشهای سنجش عمق مبتنی بر الگوریتم که در پیکسل و سایر گوشی ها دیده می شود، به دست می دهد.

همچنین بخوانید:  بهترین پیشرانه های جهان در دهه‌ای که گذشت
 tof infineon Infineon

Infineon's سنسور زمان پرواز از نور مادون قرمز برای اندازه گیری عمق به جای نور پس زمینه و الگوریتم استفاده می کند.

ما باید منتظر بمانیم تا آنچه را که به معنای G8 است را ببینیم، اما تکنولوژی برخی امکانات بسیار هیجان انگیز را ارائه می دهد. در اینجا سه ​​راه وجود دارد که جدید Chip Sensor جدید Real3 می تواند خودی ها و امنیت را در گوشی های آندروید تغییر دهد:

Better AR

واقعیت افزوده هنوز به طور کامل خاموش است، اما یک سنسور زمان پرواز می تواند چیزی باشد که برای قدرت لازم است نسل بعدی برنامه های AR و خدمات نور و دقت، بزرگترین چالش برای AR است و اگر G8 بتواند این مسائل را حل کند، می تواند برنامه های ARCore را به چیزی که ما واقعا می خواهیم استفاده کنیم، تبدیل کنیم. با حسگر برتر و درک بیشتر فاصله و موانع، دوربین G8 می تواند یک رابطه بهتر بین دنیای واقعی و مجازی ایجاد کند.

همچنین بخوانید:  از وب گردی تا شهرگردی!

Emoji Enhanced

Emoji ممکن است انقلابی نباشد، اما گوشی های آندروید هنوز بیش از یک سال برای هر پاسخ درست به Animoji اپل ارائه نکرده اند. AR Emoji سامسونگ نزدیک تر می شود، و خوب، آنها کاملا در صفوف شخصیت های سبک کارتونی اپل نیستند. سامسونگ G8 خود می تواند سیستم اپل را بر روی آندروید تکرار کند، حتی به این ترتیب که شخصیت های قابل تنظیم که در تاریکی کار می کنند. در حال حاضر که برنده خواهد بود.

پرتره های سوپر خودی

حالت پرتره از نوآوری به ضرورت در گوشی های هوشمند ما رفته است، اما هنوز در دوربین جلویی آنقدر خوب نیست در قسمت عقب است سنسور زمان پرواز به طور قابل ملاحظه ای برای selfies، آن را به دوربین اجازه می دهد تا حس چند نفر را به منظور ایجاد تصاویر Instagram-worthy بوکه سبک با نور واقعی و قابل تنظیم عمق میدان. 19659013] تأیید هویت صورت

همچنین بخوانید:  صدای بادهای مریخ: ناسا فایل صوتی ضبط‌شده توسط مریخ‌نورد اینسایت را منتشر کرد

اپل سیستم شناسایی چهره خود را در سال 2017 معرفی کرد و بیشتر گوشی های آندروید هنوز هم تلاش می کنند تا عقب نشینی کنند. تا کنون، تنها چند گوشی از فن آوری های چهره اسکن ایمن استفاده کرده اند و هیچکدام از آنها برای استفاده بیش از بازکردن از آن استفاده نمی کنند. پیش از این شایعه شده است که آندروید Q شامل پشتیبانی از بیومتریک می شود و سنسور زمان پرواز می تواند چیزی باشد که در نهایت باعث جریان اصلی آن می شود.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک یا ما Twitter feed.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image