علمی و فناوری

23andMe Health + Review Ancestry: بسته کامل آزمایش DNA

پایه 23andMe Ancestry کیت (99 دلار) بالاتر از رقابت قرار دارد زیرا انتخاب ما برای بهترین کیت های آزمایش DNA برای اجداد است ، و مجموعه بزرگی از نتایج اجدادی دقیق را ارائه می دهد. رابط تمیز و قانع کننده. با این حال ، سرویس آزمایش DNA 23andMe می تواند چیزی بیش از بینش در مورد اصل و نسب شما فراهم کند.

برای 100 دلار بیشتر ، مجموعه 23andMe Health + Ancestry (199 دلار) در مجموعه گسترده ای از اطلاعات بهداشتی که از همان نمونه DNA گرفته شده است ، ارائه می دهد. در مورد تمایل ژنتیکی شما به بیماری های خاص ، چگونگی شکل گیری DNA شما در شیوه زندگی و واکنش بدن ، و حتی حدس های مبتنی بر ژنتیک در برخی از ویژگی های جدی که در آنجا وجود دارد – مانند توانایی شما برای مطابقت با یک موسیقی موسیقی.

هزینه بیشتری برای نتایج ژنتیکی صرف کنید ، اما داده های بهداشتی 23andMe تقریباً به اندازه داده های اجداد جذاب هستند و دقیقاً به همان میزان غنی ارائه شده اند. این کار بسیار طولانی می باشد تا 23andMe نه تنها بهترین آزمایش DNA برای اجداد ، بلکه بهترین بسته آزمایش همه جانبه ای باشد که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم.

توجه: این بررسی بخشی از بهترین DNA های ما است. جمع آوری کیت تست . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات رقیب و چگونگی آزمایش آنها ، به آنجا بروید.

مجموعه DNA

23andMe در انواع ژنتیکی خاص روی DNA اتوزومال شما (22 کروموزوم) ، و همچنین کروموزومهای جنسی (X / Y) و DNA میتوکندری تمرکز دارد. از مادرت همه آزمایش های DNA موجود در بازار آزمایش کامل را انجام نمی دهند ، اما به 23andMe کمک می کند تا نتایج دقیق و مفصلی را برای هر دو بینش در مورد سلامتی و اجداد ارائه دهد.

همچنین بخوانید:  تلویزیون وان پلاس با تجربه بی‌نظیری از تلویزیون اندرویدی به‌زودی معرفی می‌شود

23andMe برای انجام فرایند تست خود به یک نمونه جامد از DNA شما نیاز دارد و ساده ترین و سریع ترین راه انجام این کار این است که یک لیوان از بزاق خود را جمع آوری کرده و آن را به آزمایشگاه خود ارسال کنید. در اینجا همه چیز را در بسته بندی می یابید:

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image