علمی و فناوری

13 نسخه نمایشی بازی برای جشن گرفتن جوایز The Game از جمله راه اندازی مجدد سیستم Shock ، به Steam رسیدند

امشب جف کیگلی میزبان ششمین جوایز بازی های سالانه خواهد بود ، و به طور معمول به همان اندازه که جشن های قدیمی را جشن می گیرد ، بیش از حد به بازی های آینده نزدیک خواهد شد. می توانید امشب ساعت 5:30 بعد از ظهر زنده بمانید. اقیانوس آرام در YouTube ، Twitch ، Mixer و موارد دیگر – یا سه ساعت پس انداز کنید و یا خود را سه ساعت پس انداز کنید و فردا برای بازپس گیری همه تریلرهای مختلف اینجا را بررسی کنید.

امسال پیچیدگی وجود دارد. علاوه بر نمایش خود ، Keighley آنچه را که او از آن به عنوان جشنواره بازی نامیده می شود ، جمع کرده است ، "یک رویداد مصرف کننده دیجیتالی در نوع خود که جادوی نمایش های گیم پلی دست ساز را برای طرفداران سراسر دنیا به ارمغان می آورد."

همچنین بخوانید:  همه چیز درباره پردازنده گوشی میت ۳۰ پرو، کرین ۹۹۰

یک شیوه کاملاً شرکتی برای گفتن: این E3 یا PAX است ، اما شما مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید.

در عوض ، همه چیز در Steam است. در مجموع بیش از ده ها نسخه ی نمایشی وجود دارد که از امروز تا ساعت 10 بامداد اقیانوس آرام در روز شنبه نصب و بازی می کنند. شما هیچ یک از ناشران اصلی موجود در لیست را پیدا نمی کنید – نه مایکروسافت ، Bethesda ، EA یا حتی همیشه Ubisoft با فناوری جدید. اما بعضی از موارد بسیار پیش بینی شده وجود دارد ، از جمله سیستم عامل شوک Night Dive Shock System و اسکراب BIRD SkateBIRD . لیست کامل به شرح زیر است:

همچنین بخوانید:  Redmi Note 8T عکسهای زنده تأیید کردند که NFC علاوه بر این جدید است

دو مورد ذکر شده به طور حتم سرانه های اصلی برای من هستند ، و بقیه یک بازی چنگ زدن به بازیهایی هستند که قبلاً شنیده ام یا قبلاً ندیده ام. با پیمایش صفحات Steam ، به نظر می رسد مجموعه ای جالب از نسخه های نمایشی باشد. مفاهیم منحصر به فرد ، سبک های هنری متنوع و دسته زیادی از هندوستان در زمانی که انجام این کار سخت است توجه خاصی را به خود جلب می کنند. چه چیزی را دوست نداریم؟

و با گرایش صنعت به سمت توزیع و پخش دیجیتال ، من تصور می کنم شروع به دیدن کراوات های دیجیتالی مشابه با E3 ، PAX و موارد دیگر خواهیم کرد. مردم در این رویدادها بیش از فقط نسخه های نمایشی شرکت می کنند ، بنابراین من شک دارم کنفرانس های حضوری کاملاً ناپدید شوند. مطمئناً بازی های شما در مقابل مخاطبان وسیعی قرار می گیرد ، و از این رو هیجان کمتری نسبت به مجهز کردن یک غرفه در یک طبقه نمایش نشان می دهد.

همچنین بخوانید:  بررسی ردمی 7 و ردمی 7A شیائومی

همانطور که گفتم ، ما فردا خلاصه ای خواهیم داشت از همه جوایز بازی های برتر برتر جهان و. سایر تریلرهای مختلف جشنواره بازی ممکن است تأثیر گسترده تری در دراز مدت داشته باشد. بروید برخی از نسخه های نمایشی را بارگیری کنید ، و قطعاً SkateBIRD را امتحان کنید. آنها پرندگان هستند آن اسکیت!

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image