علمی و فناوری

گوگل RCS را برای همه در پیام های Android روشن می کند زیرا همه می دانند چه مدت طول کشیده است

پس از سالها شروع دروغ ، وعده های خالی ، و ناامیدی های فراوان ، Google اعلام کرد اعلام کرد که تجربه ارسال پیام کوتاه قدیمی را به چت RCS مجهز می کند. این تغییر ، تجربه ای شبیه به آیفون را با پشتیبانی از Wi-Fi ، دریافت خوانده شده ، رسانه پرمصرف و نشانگرهای تایپ به ارمغان می آورد. گوگل می گوید که انتظار دارد سرویس پیام رسانی جدید تا پایان سال در ایالات متحده "گسترده باشد".

بعد از این مدت تمام ، گوگل مجبور به انجام این کار بود که سوئیچ را در انتهای خود بچرخانیم ، حامل ها را دور بزنیم و به همه آنچه می خواستند بدهند. به نظر نمی رسد که این به روز رسانی به طور خاص با Android یا OEM ها مرتبط باشد ، بنابراین سوالی که همه باید بپرسند عبارتند از: "چه هک اینقدر طول کشید؟"

همچنین بخوانید:  معرفی کتاب «خلق مدل کسب و کار» نوشته الکساندر استروالدر

اپل خدمات خاص خود را با سبک RCS در iMessage داشته است. برای بخش بهتری از یک دهه ، و کاملاً حامل ها را از معادله جدا می کند. در همین حال ، گوگل سعی کرد چیزی مشابه در Allo و Hangouts بسازد ، اما هرگز واقعاً به دلیل عدم پشتیبانی حامل ، واقعاً از کار خارج نشود. پیام های Android سالها در دسترس است ، اما خدمات گپ آن در بهترین حد محدود شده است. بنابراین در سطح به نظر می رسد که چیزی تغییر کرده است.

در حالی که گوگل در پایان پست وبلاگ خود عنوان می کند که "این" متعهد است که با همکاران ما ، از جمله شرکت های مخابراتی و سازندگان دستگاه همکاری کند ، یک تجربه مداوم و متقابل را برای همه فراهم کند. آندروید ، "مطمئناً مانند یک حرکت کاه آخر است. هیچ پنهانی نیست که گوگل سالها تلاش کرده است تا Verizon ، AT&T ، T-Mobile و Sprint را با استفاده از دید پیامهای خود ، در هیئت مدیره خود قرار دهد و از تلاشهایش نشان دهد. اکنون به نظر می رسد که دستان خود را بالا می برد و حامل ها را کاملاً از بین می برد.

همچنین بخوانید:  ایزی مارکت، اتفاق خوبی که باید تمام فعالان حوزه شبکه از آن با خبر شوند |

حرکت به دنبال مشارکت غافلگیرانه توسط 4 بزرگ برای "ارائه نسل بعدی پیام رسانی به مصرف کنندگان و مشاغل" است. در اواخر ماه اکتبر اعلام شد ، Cross Carrier Messaging Initiative قرار است "تصویب RCS" را با "یک تجربه RCS یکپارچه و قابل تعامل در سراسر حامل ها ، چه در ایالات متحده و چه در سطح جهان" تسریع کند. "

این به نظر می رسد مانند آنچه Google فقط اعلام کرد ، درست با استفاده از کلمه "یکپارچه". این ممکن است این باشد که CCMI گوگل را به لبه سوق داد ، یا این همکاری باعث شد Google بتواند قدم بردارد و کارهایی را به تنهایی انجام دهد. در هر صورت ، زمان لعنتی است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image