علمی و فناوری

گوگل گوگل رول پچ یاهو امنیتی گوگل را در برخی از واحدهای پیکسل 3a رد کرد

پیش از برنامه، گوگل به اشتباه راه اندازی پچ امنیتی Android در ماه ژوئیه 2019 را به برخی از پیکسل 3a واحد راه اندازی کرد. چندین کاربر به Reddit برای به اشتراک گذاشتن تجربه دریافت پچ امنیتی جولای پیش از زمان برنامه ریزی کردند. به روز رسانی با ساخت PQ3B.190705.003 شامل پنل امنیتی 5 ژوئیه و 79.8 مگابایت بود.

 dogfood

بر اساس منابع، به نظر می رسد "ساخت گوگل" تنها برای تست داخلی است. قرار بود دقیقا پس از ده روز از زمان انتشار منتشر شود. این "dogfood" یا "Googler-only" نسخههای پیشین را ایجاد میکنند، برای استفاده عمومی استفاده نمیشوند. تصاویری که به اشتراک گذاشته شده نیز عنوان "Confidential Internal Only" را نشان می دهد که گوگل آن را به اشتباه تایید می کند.

همچنین بخوانید:  سامسونگ گلکسی A80 در مقابل Oppo رینو نسبت به Vivo X27 Pro: مشخصات مقایسه

گوگل در ابتدای هر ماه، به روز رسانی پچ امنیتی را راه اندازی می کند. ابتدا پچ امنیتی را به شرکای سخت افزاری آن قبل از انتشار رسمی در دستگاه های Pixel ارسال می کند.

با توجه به تغییرات، به روز رسانی جدید OTA آخرین پچ امنیتی و رفع اشکالات عمومی را حمل می کند. تغییرات قابل توجهی در رابطه با تغییرات موجود در کنار به روزرسانی وجود ندارد.

اما این اولین بار نیست که گوگل چنین اشتباهی را انجام داده است. یک نسخه مشابه برای Google Pixel XL در سال 2017 به نمایش گذاشته شد.

بالا: Google Pixel 3a آزمایش طول عمر نشان می دهد هیچ چیز برای نگرانی در مورد بدن پلاستیک

((19459011) از طریق ) [19659009]

همچنین بخوانید:  پاک نکنید، بازنویسی کنید: نحوه اجتناب از آنکه فردی که درایو را با اطلاعات روی آن منتشر می کند جلوگیری کند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image