علمی و فناوری

گوگل تصمیم می گیرد تا در برنامه جستجوی فریب خورده خود "تکرار" کند

گوگل روز جمعه از برنامه جنجالی خود برای آمیختن "علاقه مندی ها" با نتایج جستجو عقب نشینی کرد ، که منتقدین آن را مخلوط فریبنده از نتایج جستجو و تبلیغات پرداخت می کردند.

هفته گذشته ، Google شروع به قرار دادن موارد دلخواه کوچک (نمادهای وب سایت ، از جمله به عنوان نماد کوچک دکمه پاور که هنگام بازدید از PCWorld.com در تب مرورگر ظاهر می شود) در کنار نتایج جستجو در جستجوی دسک تاپ آن است. منتقدین این موارد را favicons خیلی بصری شبیه به برچسب "Ad" کوچک دانستند که Google به نتایج حمایت مالی در بالای صفحه ضمیمه می کند و بنابراین کاربران را گیج می کند.

همچنین بخوانید:  گوگل پلاس از ۱۳ فروردین داده‌های کاربران را به‌صورت رسمی حذف خواهد کرد

از روز جمعه ، گوگل موارد دلخواه را از نتایج جستجوی کلی Google حذف کرده بود. در مرورگر Chrome خود با این حال ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده ، موارد مورد علاقه برای جستجوی اخبار باقی مانده است. نتایج جستجوی Google News تبلیغات را نشان نمی دهد.

گوگل گفت که این برنامه ها را در هفته های آینده ادامه خواهد داد.

"هفته گذشته ما به جستجوی دسک تاپ به روزرسانی کردیم تا آنچه را که ماه ها در تلفن همراه بوده است آینه کنید. ما نظرات شما را درباره به روزرسانی شنیده ایم ، "حساب GoogleSearchLiaison توییت کرد. "ما همیشه می خواهیم جستجو را بهتر کنیم ، بنابراین می خواهیم مکانهای جدیدی برای فاویکون ها آزمایش کنیم …"

همچنین بخوانید:  شیائومی کشوی برنامه طولانی در انتظار پرتاب MIUI 11 را معرفی می کند
 google search favicon Google

Google Site (19659008) یک سایت نمونه با چهره های صورتک و چهره ای که به آن متصل است نتیجه جستجو.

Google ادامه داد که طی هفته های آتی آزمایش سایر طرح بندی ها با کاربران خواهد بود ، بنابراین ممکن است مشاهده کنید که favicons به نتایج جستجو باز می گردد ، اما در طرح بندی ها یا پیکربندی های مختلف.

Google ادامه یافت. بیانیه بلندتر را منتشر کنید و ادعا کنید که این طرح به خوبی توسط کاربران تلفن همراه پذیرفته شده است. بخشی از آن گفت: "در حالی که تست های اولیه برای دسک تاپ مثبت بودند ، ما همیشه در حال بازخورد کاربران خود هستیم." "ما در حال تغییر در موارد دلخواه دسکتاپ فعلی هستیم و به مرور زمان به طراحی آن ادامه خواهیم داد."

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image