علمی و فناوری

گوگل از کارشناسان زبان "انتقادی" دفاع می کند که به شما گوش می دهند و ضبط شده خود را ضبط می کنند

یک گزارش در این هفته توسط VRT NWS به نظر می رسد کارکنان گوگل برای گوش دادن به دستیار ضبط شده کاربران. در حال حاضر گوگل می خواهد شما را درک کند که آنها فقط انجام کار خود را.

پخش کننده بلژیک از ضبط پس از پس از اطلاعات صوتی هلندی توسط یک کارمند گوگل منتشر شد. VRT می گوید آنها بیش از یک هزار گزیده گوگل دستیار را در پرونده های فایل دریافت کرده اند و آنها "به وضوح می توانند آدرس ها و سایر اطلاعات حساس را بشنوند". این خروجی پس از آن توانست ضبط را به افرادی که آنها را ساخته بود مطابقت دهد.

مانند یک حادثه رانندگی، اما یک پست توسط گوگل می خواهد به شما اطمینان دهد که مشکل ناشی از نشت است، نه خود ضبط. در یک پست وبلاگ ، گوگل از اقدامات به عنوان "انتقادی" برای فرآیند توسعه دستیار دفاع کرد اما اذعان کرد که ممکن است با امنیت داخلی آن مسائل وجود داشته باشد:

همچنین بخوانید:  مدل سفارشی و تیونینگ بی ام و 2002 با پیشرانه V10 معرفی شد

"ما فقط یاد گرفتیم که یکی از این متون زبان خطرات امنیتی داده های ما را با نشت اطلاعات صوتی هلندی محرمانه نقض کرده است. تیم های امنیتی و حفظ حریم خصوصی ما در این مورد فعال شده اند، در حال بررسی هستند و ما اقداماتی خواهیم کرد. ما در حال بررسی کامل تدابیر امنیتی ما در این فضا هستیم تا جلوگیری از رفتارهای سوء رفتار مانند این را دوباره اتفاق بیافتد. "

همانطور که گوگل توضیح می دهد، متخصصان زبان" فقط 0.2 درصد از کلیدهای صوتی را بررسی می کنند "که" با کاربر ارتباط ندارند حساب ها به عنوان بخشی از روند بررسی است. "شرکت نشان داد که این قطعه ها به صورت تصادفی گرفته شده و تأکید می کنند که بازرسان" به منظور نوشتن گفتگوهای پس زمینه یا صداهای دیگر و فقط برای رونویسی قطعه هایی که به گوگل هدایت می شوند، هدایت می شوند. "

همچنین بخوانید:  اگر ESPN سیاه شد ، AT&T و DirecTV را سرزنش نکنید

این امر به کارکنان خود ایمان زیادی میبخشد و به نظر میرسد که گوگل قصد دارد در حقیقت تغییری در عملکردش داشته باشد. در عوض، گوگل کاربران را به ابزار جدید خود اشاره کرد که به شما اجازه می دهد داده های خود را هر روز حذف کنید و هر 3 ماه یا 18 ماه آن را حذف کنید، هر چند مشخص نیست که چگونه مشکلات مربوط به حفظ حریم خصوصی بزرگ را کاهش می دهد

مشکلات حفظ حریم خصوصی بالقوه

در ضبطهایی که دریافت کرد، VRT اعلام کرد که چند مورد را که در آن مکالمات ثبت شده بودند، حتی اگر "Quick Google" خطا نگفته بود، کشف کرد. این همچنین پرچم های قرمز جدی را به وجود می آورد، اما گوگل اصرار دارد که سخنران یک جمله مشابه را شنیده است که موجب فعال شدن آن شد، آن را "پذیرش اشتباه" نامید.

همچنین بخوانید:  این کتاب WD 10TB کتاب من و 4TB معاملات من پاسپورت بسیار غم انگیز است که فکر می کردیم اشتباه است
 لمس حساس لمسی مایکل براون / IDG [19659011چراغهایLEDدربالایصفحهGoogleبهشماامکانمیدهدتاآنراگوشکنید

در حالی که این قطعا یک توضیح منطقی است و کسی که با یک بلندگوی هوشمند تجربه کرده است، کاملا مطمئن نیست. از آنجاییکه ما اکنون تأیید میکنیم که کارکنان Google بهصورت تصادفی به ضبطها گوش میدهند، از جمله به اصطلاح تصور اشتباه، مردم میتوانند به همه چیزهایی که ما نمیخواهیم گوش کنند گوش میدهیم. و در حالی که گوگل می گوید که "تعدادی از حفاظت ها در محل" برای جلوگیری از ضبط تصادفی، به وضوح برخی از موارد هنوز از طریق، از جمله، به گفته VRT، "گفتگو بین والدین و فرزندان خود، بلکه ردیف فروزان و تماس تلفنی حرفه ای شامل بسیاری از اطلاعات خصوصی است. "

متاسفانه، کاربران هنگام استفاده از گوگل دستیار به غیر از خاموش کردن میکروفون، چندین جایگزین حفظ حریم خصوصی دارند بنابراین سخنران اصلی نمی تواند گوش دهد. هیچ مشکلی وجود ندارد که از ضبط کردن رونویسی استفاده شود.

من متوجه هستم که چرا گوگل به کارشناسان زبان برای تجزیه و تحلیل ضبط ها نیاز دارد، اما حداقل این حداقل باید تضمین کند که آنها فقط می توانند پرسش های صریح گوگل دستیار را بشنوند. اگر کارکنان قادر به استفاده از پرسش های واقعی از چیزهایی مانند آدرس ها و مخاطبین برای مشخص کردن مکان های کاربران باشند، ما باید حداقل اطمینان دهیم که فقط صوتی مربوطه در حال ضبط است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image