علمی و فناوری

گزارش: برنامه Arogya Setu بر روی تلفن های هوشمند جدید و دارای ثبت نام غیرقابل پیش نصب است

از آنجا که هیچ درمانی برای بیماری COVID-19 درمانی وجود ندارد ، تنها راه برای محافظت از خودمان ، رعایت فاصله های اجتماعی و شستن دست ها است. علاوه بر این ، دولت ها می توانند برای جلوگیری از آلوده شدن بیشتر افراد به این ویروس ، سیستم های ردیابی تماسی با قدرت را پیاده سازی کنند. "آروگیا ستو" برنامه ای است که به همین دلیل برای هندی ها ساخته شده است. این برنامه هنوز یکماه گذشته است ، اما دولت در حال برنامه ریزی است تا خریداران گوشی های هوشمند جدید را مجبور به ثبت نام کند.

برنامه Arogya Setu در اندروید و iOS در دسترس است. با این حال ، هنوز اکثریت قریب به اتفاق هندی ها دارای تلفن های ویژه هستند. این کشور هنوز به دنبال راه هایی است که بتواند ردیابی مخاطب را برای آن دسته از شهروندان فراهم کند.

 Arogya Setu Contact Tracing App India

قبل از آن ، دولت هند قصد دارد تا سازندگان تلفن های هوشمند را مجبور کند تا برنامه را از قبل نصب کنند. . علاوه بر این ، در حال برنامه ریزی است تا آژانس های گره ای را که با همکاری شرکت های گوشی های هوشمند همکاری خواهند کرد ، برای اجرای فرآیند تنظیم تلفنهای جدید با یک فرآیند ثبت نام غیرقابل اجرا برای برنامه Arogya Setu ، منصوب کند.

با این وجود ، هنوز مشخص نیست که چگونه انجام خواهد شد از آنجا که هند هنوز در حال خاموش شدن است و امکانات تولید گوشی های هوشمند هنوز خاموش است. اگر این طرح رسمی شود ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که به محض بازگشایی تسهیلات ، این روند آغاز شود.

og آروگیا ستو ’از زمان انتشار ، پاسخ مثبت و چشمگیری داشته است. گزارش شده است که از 7.5 کرو (75 میلیون) بارگیری بارگیری شده است ، از این تعداد ، 5 crores + (50 میلیون) به تنهایی از فروشگاه بازی Google Google است. برنامه از موقعیت مکانی و داده های بلوتوث برای ردیابی افراد آسیب دیده توسط [coronavirus استفاده می کند .

این پرونده دارای سابقه سندرم COVID-19 مستند و همچنین سابقه موقعیت مکانی کاربران ثبت شده است. با استفاده از برنامه ، افراد سالم می توانند از عبور مسیرها با افراد آسیب دیده جلوگیری کنند. این بخش همچنین دارای بخش هایی برای ارزیابی خود علائم ، انتشار e-Pass ، نظارت بر وضعیت موارد و موارد دیگر است.

[19659019] ( منبع )

همیشه اولین کسی باشید که می دانید – دنبال کنید آمریکا!

همچنین بخوانید:  اولین کنفرانس مطبوعاتی کارلوس گون بعد از فرار انجام شد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image