علمی و فناوری

کیف‌های متفاوت Destroy vs. Beauty با همکاری مرسدس بنز

کیف‌هایی از برند Destroy vs. Beauty به بازار آمده‌اند که با همکاری AMG ساخته شده‌اند. روی این کیف‌ها خطوطی وجود دارد که مرسدس AMG GTR پدید آورده‌ است.

کیف‌‌ها در زندگی برخی افراد نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. بسیاری از افراد سراغ برندهای خاص و معروف می‌روند و کیف‌هایی مرغوب می‌خرند که از چرم گاو دوخته شده‌اند. خرید چنین کیف‌هایی البته به مراقبت نیز نیاز دارد و باید مواظب باشید نور خورشید و یا عواملی دیگر، همچون ریختن قهوه روی آن‌ها، کیف را خراب نکند.

Mercedes-AMG: Destroy vs Beauty Burnout Bags

مقاله‌ی مرتبط:

مرسدس بنز با ایده‌ای جذاب به بازار کیف‌ وارد شده است. در همکاری با شرکت آلمانی Destroy vs. Beauty، مرسدس کیف‌هایی تولید کرده که جای لاستیک خودرو روی آن‌ها وجود دارد.Mercedes-AMG: Destroy vs Beauty Burnout Bags

همچنین بخوانید:  بازی اندروید فرماندهی ارتش:جنگ کاراوان Caravan War v2.2

این کیف‌ها با نام BurnOut Collection وارد بازار شده‌اند و ساخت آن‌ها برعهده‌ی Destroy vs. Beauty است. بنابر اعلام وب‌سایت Destroy vs. Beauty، این شرکت دو سال را برای ساخت ماده‌ای صرف کرده که بتواند در مقابل پاره‌شدن مقاومت کند تا زیر لاستیک‌های مرسدس بنز خراب و پاره نشود. سپس مرسدس بنز  AMG GT R روی این کیف‌ها حرکت می‌کند که نحوه‌ی انجام آن را در ویدئوِ انتهای مطلب می‌توانید ببینید.

Mercedes-AMG: Destroy vs Beauty Burnout Bags

نتیجه‌ی نهایی، کیف‌هایی زیبا از آب درآمده که از کیف لپ‌تاپ تا کیف‌پول را شامل می‌شوند. قیمت این کیف‌ها نیز از ۲۰۳ دلار برای کیف‌پول شروع و در گران‌ترین نمونه، یعنی مدل سفری، به ۷۷۰ دلار می‌رسد. همچنین، خریداران این کیف‌ها می‌توانند انتخاب کنند خطوط روی کیف آن‌ها را مرسدس AMG GTR ایجاد کرده باشد یا مرسدس C63 S.

همچنین بخوانید:  آئودی A3 گازسوز G-tron معرفی شد

Mercedes-AMG: Destroy vs Beauty Burnout Bags

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *