علمی و فناوری

کولر بازسازی شده کولر مستر Hyper 212 Evo CPU سرانجام در اینجا است

Hyper 212 Evo محبوب ترین کولر هوای CPU برای جمعیت با فکر بودجه است که می خواهد از گزینه های سهام به روز شود – اما هرگز کامل نبوده است. پس از سالها انباشتن بازخورد ، Cooler Master سعی دارد با راه‌اندازی نسخه دوم ، آن را تغییر دهد. هنگام استفاده از Evo فعلی ، شما باید هنگام استفاده از RAM بلند ، دقت لازم را در نظر بگیرید ، همچنین با کولر کمی مقابله کنید تا در حین نصب ، آن را ثابت نگه دارید. اکنون به روزرسانی ها ، کولر را به یک طراحی نامتقارن تغییر می دهد و امکان استفاده از مجموعه گسترده تر RAM را فراهم می آورد. نسل دوم 212 Evo همچنین یک مانت کاملاً طراحی شده را نصب می کند تا نصب را ساده تر انجام دهد. این شرکت می گوید شما دیگر نیازی به ترس از عادت به نسخه 1 در طی فرآیند لنگر انداختن ندارید.

همچنین بخوانید:  مقایسه‌ی محصولات جدید سری نوت سامسونگ؛ نسخه‌های 5G چه تفاوت‌هایی دارند

Cooler Master همچنین فن را برای SickleFlow v2 جدید خود مبادله کرده است ، که می گوید با این وجود هوا ساکت تر را تجربه می کند.

Hyper 212 Evo v2 همان قیمت قبلی خود را حفظ می کند ، با MSRP 37 دلار. در دسترس بودن رسمی Q2 2020 خواهد بود ، گرچه Cooler Master می گوید که Evo v2 را به تدریج به عنوان سهام نسخه اول کاهش می دهد.

توجه: هنگامی که بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است درآمد کسب کنیم. کمیسیون کوچک برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  آیا آزمایش DNA می‌تواند جرم دوقلوهای همسان را ثابت کند؟

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image