علمی و فناوری

کوالکام اصرار دارد که اپل با وجود بروزرسانی نرم افزارهای جدید، دستورالعمل دادگاه کیفری را نقض می کند

U.S chipmaker کوالکام می گوید معتقد است که اپل همچنان بر خلاف دستور دادگاه چینی برای جلوگیری از فروش آیفون، علی رغم بروزرسانی نرم افزاری که اپل در روز دوشنبه منتشر کرد، باقی می ماند. Qualcomm در 10 دسامبر گزارش داد که در دادگاه پیشین دادگاه در چین، منع فروش محصولات برخی از مدل های قدیمی تر آیفون را که دادگاه دو مجوز نرم افزار Qualcomm را نقض کرده است، منع کرده است. اپل در همان روز گزارش داد که تمام تلفن های آن در چین در فروش قرار داشتند.  اپل

در 14 دسامبر اپل گزارش داد که بروز رسانی های نرم افزاری به اپل در هفته جاری انجام خواهد شد. شرکت کالیفرنیا کاپرتیینو معتقد است که این امر در قبال حکم دادگاه توافق شده است اما این نرم افزار آن را به روز می کند "برای رسیدگی به نگرانی های احتمالی در مورد تطابق با سفارش" به روز رسانی به نظر می رسید تحت فشار قرار گرفته است به اپل در روز دوشنبه، بر اساس گزارش های کاربر در توییتر، اگر چه اپل به رویتر بر این نمی گذارد که تحت فشار قرار گرفته است.

"علیرغم تلاش های اپل برای کاهش اهمیت سفارش و ادعاهای آن از راه های مختلف، ، ظاهرا اپل به دلیل نقض دستورالعمل ها، سیستم حقوقی را تحریم کرده است. "دون رزنبرگ، مشاور عمومی کلاهکام، روز دوشنبه در یک بیانیه به رویترز گزارش داد. اپل هرگز به طور آشکار هفته گذشته نگفت که دلایل بر این باور است که آیفون های فعلی خود را برای فروش در چین مطابق اعلام دادگاه است، که مربوط به اختراعات بر روی ویژگی های نرم افزاری برای مبادله بین برنامه ها در گوشی های هوشمند و تغییر اندازه عکس ها است. تلفن.

چند رسانه ای، از جمله CNBC، اظهار داشت که اپل معتقد است که دستورات دادگاه فقط برای آیپون هایی که نسخه های قدیمی تر سیستم عامل iOS خود را اجرا می کنند، اعمال می شود. اما دستورات دادگاه، نسخه ای که کوالکام به رویتر ارائه داد، هیچ اشاره ای به سیستم عامل ها نداشت اما تنها بر ویژگی های نرم افزاری متمرکز بود.

"اظهارات اپل پس از صدور دستورالعمل اولیه، تلاش های عمدی برای سوء قصد و سوءاستفاده بوده است" رزنبرگ Qualcomm در روز دوشنبه اعلام کرد. با این حال، کوالکام معتقد است که اپل هنوز بر خلاف دستورات دادگاه است، زیرا اپل فروش تلفنهای همراه را ادامه می دهد و از دادگاه چینی تقاضای قطعی دریافت نکرد و اجازه داد تا این کار را انجام دهد.

همچنین می توانید بخوانید: نسخه Lenovo Z5 Pro GT Snapdragon 855 با 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره رسمی

همچنین بخوانید:  ۵ بیماری که سگ‌ها قادرند شناسایی کنند

به فروش می رسد. آنها از لحاظ قانونی باید فورا متوقف فروش، عرضه و فروش دستگاه های شناسایی شده در سفارشات و تأییدیه دادرسی در دادگاه شوند. " روزنبرگ در ماه دسامبر در گزارشی به رویترز گزارش داد. هنگامی که رویترز درباره اظهارات کوالکام پرسید، اپل اظهارات قبلی خود را اصلاح کرد که معتقد است که آن را مطابق با حکم دادگاه است.

[ad_2]

Source link by [author_name]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image