علمی و فناوری

کنترل Lutron Caséta Fan Control: کنترل هوشمند برای فن سقف خفیف شما

طرفداران سقف هوشمند هوشمند با کنترل از راه دور بی سیم و سازگاری دیجیتال دستیار، چیز نسبتا جدیدی هستند. اما شما هنوز هم می توانید یک فن قدیمی را کنترل کنید اگر سوئیچ دیواری خود را با چیزی مانند Lutron's Caséta Fan Control جایگزین کنید. این گزینه ارزان نیست، به ویژه اگر شما در حال حاضر پل Caséta متصل به روتر خود را ندارید، اما این یک بسیار خوب است.

پل Caséta مورد نیاز نیست اگر شما قصد ندارید یکپارچه سازی این کنترل پنل به سیستم گسترده خانه هوشمند خود، اما اکثر خوانندگان TechHive خواهد شد. فن آوری بی سیم Lutron's Clear Connect در قلب خط تولید Caséta است و رقیبی قوی برای اکوسیستم های Z-Wave و ZigBee است. من این سیستم عامل ها را گسترده تر در نظر می گیرم زیرا بسیاری از شرکت ها سخت افزار را بر اساس تکنولوژی Z-Wave و ZigBee ساختند، در حالی که لوترون تنها منبع دستگاه های Caséta است.

همچنین بخوانید:  استفاده امارات از ابزار هک آیفون برای جاسوسی از کاربران در سال ۲۰۱۶

به گفته این شرکت، علاوه بر این کنترل کننده پنکه سقف، می توانید کالاهای هوشمند Caséta ، دیوایس ها و سوئیچ های دیواری و کنترل های بی سیم از راه دور برای رفتن با آنها. هنگامی که شما یک پل Caséta متصل به روتر خود را، شما همچنین می توانید خط Lutron از سایه پنجره موتورسواری Serena و همچنین فن های سقفی هوشمند با نام تجاری Hunter را کنترل کنید.

 سیم کشی کنترل پنل lutron caseta مایکل براون / IDG

Lutron's لاترون همچنین تلاش های زیادی را برای ایجاد سازگاری دستگاه ها با سایر محصولات خانگی هوشمند انجام داده است، شاید مهمتر از همه با بلندگوهای هوشمند طراحی شده توسط آمازون الکسا، Google Assistant و سیری اپل. شما همچنین می توانید دستگاه های Caséta را با Nest Cams ادغام کنید (اگر دوربین دوربین را تشخیص دهد، پل می تواند چراغ کنترل شده توسط Caséta را روشن کند)؛ هشدار دود سیگنال Nest Protect (در صورت تشخیص دود، پل می تواند چراغ ها را روشن کند و سایه های پنجره شما را باز کند) چند مارک ترموستات هوشمند (کنترل دما در برنامه لوترون یکپارچه شده است)؛ و حتی سیستم های چندرسانه ای Sonos (شما می توانید نورپردازی مبتنی بر صحنه را با موسیقی ایجاد کنید).

همانطور که قبلا ذکر شد، اگر شما قبلا آن را نداشته باشید، باید یک Castab Smart Bridge با اولین Caséta خود را خریداری کنید محصولی است که هزینهی کمی را (19459012) در حدود 80 دلار در آمازون اضافه میکند. اما نسل دوم مدل HomeKit سازگار است اگر این برای شما مهم است (و اگر این کار را نداشته باشید و شما هم اکنون پل نخستین نسل را دارید، نیازی به ارتقا وجود ندارد). پل نیز در بسته های مختلف با کنترل روشنایی Caséta موجود است. در واقع، خرید یکی از کیت های شروع کازتات Lutron، هوشمندانه ترین راه است، زیرا شما می توانید یک کیت شروع با یک دیویدی درونی، Pico از راه دور و پل برای حدود 90 دلار در آمازون دریافت کنید. متاسفانه در حال حاضر این کنترل کننده پنکه در هیچ بسته نرم افزاری ارائه نمی شود.

نصب کنترل پنل Lutron Caséta

فرض کنید که پنکه سقفی شما در حال حاضر با یک سوئیچ تک قطبی دیوار درونی کنترل می شود و آن را با کنترل پنکه Caséta یک cinch ارائه شده است شما اشتباه از تنظیم خود فن خود را از قبل نمی کند. بنابراین، قبل از خاموش شدن و سوئیچ موجود خود را قطع کنید، فن خود را روشن کنید و از زنجیر آن استفاده کنید تا موتور خود را به حداکثر سرعت خود تنظیم کنید. اگر شما این کار را نکنید، هر سرعتی که در آن است، همانطور که شما هنگام کنترل پنل جدید نصب می کنید، همان سرعت است. شما همچنین ممکن است نیاز به فشردن بعضی از بخش های جانبی فن جدید کنترل کنید اگر آن را در جعبه کنار سایر سوئیچ ها یا دیمرها قرار دهید.

کنترل دارای سه چرمی است: یک سیم زرد برای بار، یک سیم سفید برای خنثی و یک سیم سبز برای زمین. این اتصالات را به سیم های مناسب در جعبه اتصالات خود با مهره های سیم وصل کنید، سیم ها را در جعبه فشار دهید و سپس کنترل را به جعبه وصل کنید. سیم خط خارج از جعبه اتصال شما می شود در اطراف یک ترمینال پیچ در کنترل فن قرار داده شده است.

 lutron caseta کنترل پنل کنترل طرف مایکل براون / IDG

شما ممکن است نیاز به قطع زبانه ها در سمت از کنترل پنل اگر شما آن را در یک جعبه اتصال در کنار دستگاه های دیگر نصب کنید.

اگر شما جایگزین یک سوئیچ سبک می شوید، شما به یک سوپاپ سوئیچ پیکربندی نیاز دارید، اما شما لپ تاپ لابراتوار لاترون را می توان به راحتی خریداری کرد (که دارای مزایای پیچ های پنهان است). لطفا توجه داشته باشید که Fan Control Caséta تنها طرف فن را فعال می کند، بنابراین اگر طرفدار شما نیز نور داشته باشد، به طور جداگانه کنترل می شود. و اگر فن به وسیله یک سوئیچ سه طرفه به جای یک قطب یکپارچه کنترل شود، شما همچنین نیاز به Lutron Pico Remote و Pico Wallbox Adapter دارید (می توانید جزئیات را در اینجا بخوانید ). [19659016] کنترل پنل Caséta دارای پنج دکمه است: دکمه های بزرگ در بالا و پایین به ترتیب فن (در حالت تمام اتوماتیک) و خاموش را روشن کنید. دو دکمه های مثلثی در وسط افزایش می یابد و سرعت فن (با چهار افزایش) را کاهش می دهد. و یک دکمه برنامه ریزی دور در وسط سرعت سرعت مورد علاقه خود را حفظ می کند. یک ستون از چهار LED برای نشان دادن سرعت فعلی طرفداران، روشن می شود. این ساعت ها تاریک است هنگامی که فن خاموش است، بنابراین آنها را به آلودگی نور اتاق خود اضافه نمی کند.

 کنترل پنل لاتون کنترل caseta مایکل براون / IDG

برنامه گوشی های هوشمند لوترون همان کنترل را فراهم می کند که شما '

هنگامی که با دستیار دیجیتال خود انتخاب و نصب شده است، ساده ترین راه کنترل پنل سقفی شما این است که با بلندگوی هوشمند خود صحبت کنید. من تصور می کردم می توانستم همین کار را انجام دهم همانطور که کنترل کنترل روشنایی هوشم را کنترل می کردم با استفاده از مقادیر درصد (به عنوان مثال، «الکسا، فن را در 50 درصد باز کنید») اما کنترل پنکه Caséta تنها در پایین، پایین، متوسط ، متوسط ​​بالا و بسیار آسان به اندازه کافی به یاد داشته باشید هنگامی که شما به آن استفاده می شود.

اگر شما یک سخنران هوشمند ندارد، و یا شما فقط نمی خواهید با آن صحبت کنید، شما می توانید سقف خود را کنترل پن با Pico Remote از Lutron کوچک. این همان پنج دکمه به عنوان کنترل دیوار است (و یک براکت اختیاری در دسترس است که اجازه می دهد تا آن را به جعبه اتصال در دیوار وصل کنید) اما بسیار گران است ( $ 30 در آمازون ) و آن اندازه کوچک آن باعث می شود که از دست دادن مسیر بسیار راحت باشد.

سرمایه گذاری ارزشمند در راحتی در محیط داخلی

شما می توانید یک فن جدید هوشمند سقف را به قیمت 250 دلار در این روز خریداری کنید، اما به راحتی می توانید دیوار را مبادله کنید سوئیچ سوئیچ نسبت به جایگزینی یک کل سقف نصب شده نصب شده است. و فن شما در حال حاضر خود را ممکن است با کیفیت بالاتر. کنترل Lutron Caséta Fan Control از کیفیت بسیار بالا است، نصب فوق العاده آسان است، و هنگامی که به پل Caséta و یک سخنران هوشمند متصل است، آن را تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم خانه های هوشمند خود، حتی اگر از محصولات دیگر Caséta استفاده نکنید.

من از یک سیستم Smart Home Vivint استفاده می کنم و کنترل های هوای Leviton Z-Wave برای بعضی از طرفداران سقف در سایر اتاق های من در من وجود دارد. اما از آنجا که من معمولا از دستورات صوتی برای کنترل طرفدار استفاده می کنم، مهم نیست که کنترل فن Caséta با کنترل پنل Vivint Sky یا برنامه تلفن هوشمند Vivint ادغام نشده است. و زمانی که من انجام را کنترل پنکه از دیوار، دکمه های سرعت در کنترل پنکه Caséta بسیار بهتر از نوار نازک در کنترل Leviton است.

کنترل پنل Lutron Caséta Fan Control کمی گران است – و راه دور Pico گران است احمقانه است، اما این یک دستگاه بالا پایان است که راحتی را در پیک ارائه می دهد.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای TechHive، از صفحه فیس بوک یا ما توییتر خوراک

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image