علمی و فناوری

کارت شبکه AX 1650 Killer با Wi-Fi 6 برای بازی های بی سیم که مکنده نیست، قطع می شود

گیمرها ممکن است اتصالات سیمی را به ترمینال های بی سیم ترجیح دهند، اما کارت شبکه جدید Killer AX 1650 Rivet Network ممکن است برخی از افراد را متقاعد کند که در نهایت زمان برای بریدن سیم است.

Killer AX 1650 بر روی چیپست Intel ساخته شده است، در بسیاری از ویژگی های تمرکز بر بازی Killer شناخته شده است. Wi-Fi 6، که قبلا نامیده می شود 802.11ax، در همان فرکانس 802.11ac عمل می کند (اکنون Wi-Fi 5 نامیده می شود). این عملکرد تا 2.4 گیگابیت در ثانیه را افزایش می دهد و زمان تاخیر را تا حد زیادی کاهش می دهد، در حالی که با افزایش عمر باتری. برای اطلاعات بیشتر می توانید PCWorld را ببینید فرو رفتن عمیق تر به 802.11ax / Wi-Fi 6 را بخوانید، اما فقط می دانید که این برنامه برای مقابله با تراکم شبکه از محاسبات مدرن طراحی شده است.

بین تکنولوژی جدید Wi-Fi 6 و نرم افزار خود، Killer می گوید که گیمر ها می توانند سه برابر "تاخیر در بازی" بهتر از تراشه Wi-Fi استاندارد و تا 5 برابر بهبود جریان ویدئو را ببینند.

همچنین بخوانید:  Gocomma Colorful Case Case Cover Case for OnePlus 6
 kie3 شبکه های حلقوی

قاتل جدید AX 1650 شامل توانایی مدیریت ترافیک و اولویت بندی بازی ها می شود.

بسیاری از ویژگی های آداپتور شبکه AX 1650 Killer لزوما برای افراد آشنا نیستند با Killer Wi-Fi یا تراشه های شبکه. اما افرادی که به پانل های کنترل بیشتری از شبکه استفاده می شوند تحت تأثیر قرار می گیرند.

ویندوز 10 دارای توانایی درونی است که لپ تاپ شما را به عنوان یک نقطهنظر به کار می گیرد، اما بی سیم xTend Killer این امکان را به طور خودکار با اعتبار سنجی روتر خانگی خود، بنابراین دیگر دستگاه ها می توانند یکپارچه وصل شوند.

 kie3 شبکه های حلقوی

یک مرکز کنترل قاتل به شما اجازه می دهد که گره ها ترافیک شبکه را مدیریت و تجسم کنند. شما می توانید محدودیت های پهنای باند را بر اساس برنامه تنظیم کنید و آن را متوقف فرآیندهای استفاده نشده نیز از جمله خودکار به طور خودکار مسدود کردن به روز رسانی ویندوز. محدودیت پهنای باند، کیر ادعا می کند، می تواند 10 درصد از چرخه CPU و 20 درصد از RAM سیستم را در حین بازی آزاد کند.

همچنین بخوانید:  جدید 360 Home Firewall Router 5S دارای دو پورت گیگابیت است و می تواند 100 دستگاه را متصل کند

هرچند که هر سناریوی متفاوت است، اما کیلر ادعا میکند که باید گیم پلی را در برخی موارد بهبود دهد. ما تمایل داریم به توافق برسیم، اما توجه داشته باشید که این امر به شدت وابسته به بازی، وضعیت سخت افزار شما و تقاضای شبکه از برنامه های شما و سیستم عامل خواهد بود.

 gamefast IDG

GameFast Killer به طور خودکار اجازه می دهد توقف سرویس های پس زمینه در حال اجرا در حالی که بازی – و بله، می تواند ویندوز به روز رسانی نیز متوقف شود.

لپ تاپ با هر دو Ethernet تراشه Killer 2.5Gbps و Killer AX 1650 همچنین ویژگی DoubleShot Pro شرکت است که به شما اجازه می دهد همه ترافیک بازی شما در شبکه اترنت و تمام موارد، مانند YouTube، فیس بوک و ترافیک مرورگر شما در بی سیم.

همچنین بخوانید:  بازار تاریخی تبریز؛ اولین بازار ثبت شده جهان در فهرست میراث یونسکو

Killer AX 1650 به عنوان یک کارت شبکه استاندارد Mmm 22 میلی متری 30 میلی متری در دسترس است به عنوان یک کارت 12 میلیمتر x 16 میلیمتری برای استفاده دائمی در لپ تاپ های نازک. Alienware یکی از اولین شرکت هایی است که جدیدترین چیپ Wi-Fi 6 قاتل را بر عهده دارد. جای تعجب نیست که این شرکت شامل چیپ Ethernet 2.5Gbps Killer در بدنه لپ تاپ Area-51m است.

آیا Killer AX 1650 به اندازه کافی برای متقاعد کردن همه گیمرها برای بریدن سیم است؟ احتمالا نه. حتی این شرکت اذعان می کند که بیشتر گیمرها به وعده 100 درصد اتصال می پردازند و هیچ سازنده تراشه Wi-Fi نمی تواند مداخله را متوقف کند، هنگامی که جیبی داغ در مایکروویو شما گرم می شود. اما شرکت اظهار داشت که Wi-Fi در نهایت می تواند به اندازه کافی خوب باشد.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *