علمی و فناوری

کاربران OnePlus 7T Pro از "رفتار غیرقابل پیش بینی" از ویژگی Adaptive Brightness شکایت دارند

OnePlus همیشه به دلیل ثبات نرم افزار تلفن های هوشمند خود شناخته شده است. آزمایش دقیق باعث می شود تا همه عیب های تینیر در OxygenOS فیلتر شود. با وجود چنین تلاش های بی پایان ، همیشه ویژگی هایی وجود دارد که اعتبار آنها باقی مانده است. به طور مشابه ، چندین کاربر OnePlus 7T Pro از موضوع Adaptive Brightness در انجمن های جامعه شکایت می کنند.

 OnePlus 7T Pro

کاربران در خصوص ویژگی های روشنایی خودکار دستگاه مشکلی دارند. این صفحه نمایش را در حالت روشنایی کم حتی در هنگام نور مستقیم خورشید نگه می دارد. مشکل مجبور کردن کاربران برای غیرفعال کردن ویژگی و بازگشت به حالت دستی برای تنظیم روشنایی صفحه است.

همچنین بخوانید:  انتشار به‌روزرسانی بعدی ایموجی‌ها ۶ ماه به‌تأخیر افتاد

یک کاربر با گفتن این گفتگو در انجمن های OnePlus از این موضوع شکایت کرد ، "من مطمئن نیستم که تنها هستم یکی به دلیل روشنایی سازگار با نام تجاری One Plus 7T Pro با نام تجاری من کاملاً بی نظیر است. وقتی لازم نیست و به وضوح کار نمی کند ، سیاه می شود. من آن را خاموش کردم و روشنایی را به دلخواه خود نگه داشتم اما واقعاً از این که چگونه این گوشی در این تلفن پیاده سازی شده است خوشحالم یا فقط دستگاه من این مشکل را دارد؟ "

کاربر دیگری احساس می کند که دارد برای تنظیم بیشتر روشنایی هنگام استفاده از حالت روشنایی تطبیقی ​​و نه حالت دستی. این داستان به قول خودش است ، "من دقیقاً همین مسئله را در 7T دارم. رفتار بسیار غیرقابل پیش بینی از روشنایی سازگار. متأسفانه مجبور شدم آن را غیرفعال کنم ، زیرا فهمیدم که روشنایی را در حدود 30٪ حفظ می کنم ، به این معنی است که باید آن را کمتر از زمانهایی که در حالت خودکار قرار دارم ، کاهش دهم. 19659005] موضوعات مختلفی در انجمن های انجمن در مورد همین موضوع وجود دارد. از طرف دیگر ، برخی از واحدهای OnePlus 7T Pro با ویژگی Adaptive Brightness خوب کار می کنند. با کمال تعجب ، واحد OnePlus 7T Pro ما هم در محیط های پر نور و هم کم نور ، به طور عادی رفتار می کند. با این حال ، ما انتظار داریم که از طریق به روزرسانی های آینده ، واحدهای پیش روی این مسئله رفع سریع کنند. در حال حاضر مشکلی با دستگاه OnePlus 7T وجود ندارد.

( منبع )

[19659011]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image