علمی و فناوری

کاربران گزارش می دهند که بروزرسانی جدید AirPods Pro لغو نویز را خراب می کند

اپل اغلب به روزرسانی های نرم افزار پس زمینه را به هدفون های بی سیم واقعاً بی سیم خود مانند AirPods Pro منتقل می کند. معمولاً این به روزرسانی ها بر روی رفع اشکالات جزئی تمرکز دارند ، اما به نظر می رسد که به روزرسانی اخیر AirPods Pro ، تغییرات قابل توجهی در کیفیت صدا و حذف نویز ایجاد کرده است. به دنبال [گزارش گزارش کاربر در مورد Reddit و سایر رسانه ها ، RTINGS تصمیم گرفت که پس از به روزرسانی در شرکت 2C54 ، AirPods Pro را دوباره امتحان کند. این آزمایش چند تغییر قابل توجه را نشان داد ، برای بهتر و بدتر.

آزمایشات RTINGS نشان داد که قابلیت لغو سر و صدای AirPods Pro بعد از به روزرسانی سیستم عامل 2C54 ، قابلیت های لغو سر و صدای AirPods Pro را بدتر کرد. اما مشتریان آسیب دیده می گویند این مشکل حتی در اوایل با سیستم عامل نسخه 2B588 ، که در ماه نوامبر به پایان رسید ، آغاز شد . با این حال طبق گفته های تست صوتی ، همه چیز واقعاً بد نیست. این به روزرسانی همچنین پیشرفت های چشمگیری در عملکرد AirPods Pro به همراه داشته است.

همچنین بخوانید:  اپلیکیشن جدید Microsoft To Do شباهت زیادی به Wunderlist قدیمی دارد

با توجه به آزمایش RTINGS ، بزرگترین پیشرفت ها به ثبات پاسخ فرکانس رسیده است. این توضیح می دهد که "تغییرات در پاسخ فرکانس هدفون به دلیل مناسب بودن روی سر شما." قبل از سیستم عامل 2C54 ، RTINGS قوام پاسخ فرکانس AirPods Pro را توصیف می کرد که "فقط خوب است." . »

پیشرفت چشمگیر دیگری در مورد دقت باس حاصل شد. در حالی که RTINGS قبلاً دقت باس AirPods Pro را "عالی" توصیف کرده بود ، بروزرسانی 2C54 "بهبود نسبتاً قابل توجهی" را ایجاد می کند. در جای دیگر ، RTINGS می گوید که این به روزرسانی شامل "بسیار جزئی در دقت میانی" و همچنین کمی کاهش در دقت سه برابر است.

همچنین بخوانید:  روشی جدید جهت تشخیص نارسایی قلبی |

اگرچه اپل رسما این شکایات کاربران را تصدیق نکرد ، اما 2C54 را برای AirPods Pro به ارمغان آورد. این مانع از نصب سایر کاربران به روزرسانی اضافی می شود ، اما برای آن دسته از کاربرانی که قبلاً آنرا نصب کرده اند ، کاری زیادی انجام نمی دهد. این بروزرسانی در ابتدا در 16 دسامبر منتشر شد و مدت کوتاهی پس از آن کشیده شد. این که آیا این امر تأیید ناخوشایندتر شدن صدایی است یا در غیر این صورت ، ما واقعاً نمی دانیم.

( منبع ) [19659009]

همچنین بخوانید:  کد منبع OnePlus 7T هم اکنون در دسترس است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image