علمی و فناوری

چین به اپل حمله می کند تا اجازه دهد برنامه نقشه هنگ کنگ را در فروشگاه برنامه ،

روزنامه دولتی خلق چین با انتقاد از اپل به دلیل تصویب یک برنامه هنگ کنگ مبنی بر اینکه منابع جمعیتی را به روز می کنند و در مورد مکان های پلیس و معترضین و همچنین برای برگرداندن آهنگ "حمایت از استقلال هنگ کنگ" به اپل موسیقی. در حالی که این روزنامه آهنگی را که به آن اشاره شده بود ، نام نبرد ، به احتمال زیاد "شکوه به هنگ کنگ" است ، که بسیاری از مردم در آن سرود "ملی" خوانده می شوند.

"هیچ کس نمی خواهد اپل را به ناآرامی های طولانی بکشاند. در هنگ کنگ. اما مردم دلیلی بر این فرض دارند که اپل در حال آمیختن مشاغل با سیاست و حتی اقدامات غیرقانونی است. "این مقاله را می نویسد که تحت عنوان" Bo Lan Ping "یا" آرام کردن امواج "منتشر شده است. مسائل کنگ در هفته های اخیر "اپل باید در مورد عواقب تصمیم غیر منطقی و بی پروا فکر کند."

همچنین بخوانید:  رایانه لوحی ALLDOCUBE iPlay10 Pro را با قیمت فقط 105.99 دلار از Gearbest خریداری کنید

 Apple Logo

این تفسیر می گوید تهدید دسترسی به بازار وسیع چین است ، اظهار داشت: "آمیختگی فعالیت های سیاسی ، تجاری و غیرقانونی" اپل "غیر منطقی" و "بیهوده" است و فقط "آشفتگی بیشتری" را برای شرکت ایجاد می کند. این بسیار نگران کننده است ، به خصوص با وقوع جنگ های تجاری.

با این حال ، در خبرهای دیگر ، به نظر می رسد که کاربران آیفون اپل در ماکائو و تایوان دریافتند که آنها دیگر دسترسی به ایموجی هایی با تصویر پرچم تایوانی ندارند ،

همچنین بخوانید:  هرآنچه باید درباره اسرار تجاری و قوانین محافظت از آنها بدانید

این حذف توسط فعالان و هواداران طرفدار هنگ کنگ به عنوان تلاش دیگری از سرزمین اصلی چین برای برقراری حاکمیت بر مناطقی که تحت کنترل خود در نظر می گیرد ، انجام می شود. به دلیل وضعیت سیاسی تایوان ، جمهوری خلق چین هرگونه ذکر و یا تمثیل به استقلال خود را تخلف علیه حاکمیت خود می داند.

با این وجود هنوز هم می توان از ایموجی پرچم تایوان استفاده کرد. ظاهراً هنوز هم در برنامه ها و در وب سایت ها نمایش داده شده است ، و می توانید با تایپ کردن کلمه "تایوان" یا با کپی کردن و چسباندن آن ، آن را مطرح کنید.

همچنین بخوانید:  راهنمای جامع ویزای هند - زومیت

( منبع 1 ، منبع 2 )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image