علمی و فناوری

چگونه ویندوز 10 را بر روی کامپیوتر خود وارد کنید

چگونه می توانم kaomoji را بر روی رایانه خودم بنویسم؟ و چه کائومجی، به هر حال؟ خوشبختانه پاسخ به هر دو سؤال ساده است و به راحتی در ویندوز 10 قابل دسترسی است. کلید آشنا آشنا در ویندوز در حال گسترش است تا شامل هر دو کوموئید و نمادها و اضافه کردن آنها به فیس بوک، توییتر و دیگر اجتماعی برنامه های رسانه ای بسیار آسان است.

یک کوموئید چیست؟ یک کوموجی به سادگی یک شکلک پیچیده تر است، پیشینی از امیو. شما احتمالا با لبخند 🙂 و یا winky؛) آشنا هستید که متشکل از علائم نقطه گذاری آشنا برای ایجاد یک بیان است. این یک شکلک است. Emoji فقط تصورات تصویری از شکلک ها است، به طوری که یک نماد لمسی به عنوان یک نماد نمایش داده می شود.

 صفحه کلید emoji مایکروسافت ویندوز 10 مارک هخامن / IDG

اولین گزینه که صفحه کلید emoji را نشان می دهد، بی نظیر emoji است. شما می توانید بر روی آنچه که دنبال می کنید کلیک کنید، یک درخواست جستجو در بالای صفحه تایپ کنید یا به tab یا kaomoji بروید. توجه داشته باشید که نوار نوک در پایین برای حرکت بین دسته ها است.

در عین حال، kaomoji به یک شکلک مانند یک نقاشی به پایان رسیده است که به یک طرح خشن تبدیل شده است: آرایش پیچیده ای از نمادها که به هنر نزدیک می شود. با یک kaomoji، شما می توانید یک ایده پیچیده ای را بیان کنید که یک شکلک یا شکلک به سادگی نمی تواند: برگرداندن یک میز در خشم (╯ ° □ °) սղա ━ ━، یک حرکت انگشت دو دست (☞ ゚ ヮ ゚) ☞ و یا حتی مبهم مبهم که در آن CSI میامی دیوید کاروسو قبل از گفتن چیزی عمیق (و یا قرار دادن) عینک آفتابی خود را (• _ •)> ⌐ ■ – ■.

همچنین بخوانید:  در تبریز و شیراز، کجا کباب بخوریم؟

چگونه به شما دسترسی emoji یا kaomoji یا نمادها در ویندوز 10 شما می توانید این کار را با همان میانبر ویندوز انجام دهید: WIN + ؛ میانبر (یا WIN + )، جایی که کلید ویندوز را نگه دارید، سپس یک نقطه کلاسی را تایپ کنید. حتی می توانید Emoji Emoji جدید که شامل نمایشی از چیزهایی مانند ماسک های غواصی و فلامینگو ها است، از همان صفحه کلید دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید بر روی یک متن راست کلیک کنید جعبه و شما باید یک گزینه Emoji را ببینید.

 Microsoft Windows 10 kaomoji index Mark Hachman / IDG

در اینجا چی هست که صفحه کلید kaomoji به نظر می رسد توجه داشته باشید که توضیح کمی در مورد اینکه ویندوز چگونه KAOMODI را به عنوان بخشی از نوار نوک پایین در اختیار دارد، ارائه شده است.

تنها یک گرفتن وجود دارد: شما می توانید Windows 10 May 2019 Update را به دسترسی به جدید kaomoji، همچنین به عنوان نسخه 1903 شناخته شده است. اگر شما در دسترسی به این Emoji و kaomoji مشکل دارید، تایپ winver را در نوار جستجوی ویندوز تایپ کنید، سپس مطمئن شوید که خط دوم «نسخه 1903» را تایید می کند. اگر دوست دارید، می توانید به برنامه Insider ویندوز بپیوندید تا نگاهی سریع به به روزرسانی داشته باشید یا به سادگی صبر کنید تا مایکروسافت به روز رسانی را به تمام رایانه ها متصل کند.

همچنین بخوانید:  بهترین امواج ماه فوریه سال 2019 از غول های فن آوری چین

نحوه تایپ کردن kaomoji در ویندوز 10

برخی از ظرافتهای تایپ کردن kaomoji در ویندوز 10 وجود دارد.

 ویندوز 10 Emoji Kaomoji Emoji راست کلیک Mark Hachman / IDG

به اندازه کافی عجیب و غریب، گزینه کلیک راست کلیک Emoji در Word یا حتی Notepad ظاهر نمی شود. اما اگر بخواهید بینگ را برای Emoji جستجو کنید، از برکت مایکروسافت برخوردارید.

صفحه کلید emoji شامل سه زبانه: emoji، kaomoji، و در آخر نمادهای همه انواع است. زبانه شکلکها به خوبی سازماندهی شده است، با یک تابع جستجو در بالای صفحه: به عنوان مثال "لب" را تایپ کنید، و "بوسه" 💋 و "دهان" ظاهر خواهد شد. برای هر Emoji شما همچنین می توانید برخی از متن توضیحی که هر یک از آنها را توضیح می دهد را دریافت کنید.

همچنین بخوانید:  وزارت ارتباطات با دو شرط، ماینینگ ارز دیجیتال را بدون مشکل می‌داند

روی صفحه کلید کوموئیدی کلیک کنید، و چیزی شبیه آن نیست. امیدوارم دانش ابتدایی داشته باشید که نماد چه معنایی دارد یا اینکه آنها به اندازه کافی دقیق هستند تا بتوانند خودشان را ببینند. بله، یک نوار خالی از نوع در پایین وجود دارد، "من حتی نمی بینم که" راه برای حرکت بین خوشحال، غم، احمقانه، و دیگر kaomoji، اما نوار خود را نیز انجام شده است در Emoji، که کمی به نظر می رسد. متن پاپ آپ توضیح ابتدایی را فراهم می کند.

 مایکروسافت ویندوز 10 کوموئید کیبورد 1 مارک هخامن / IDG

(همان نوار عجیب و غریب، نوار پایین نوار ردیف پایین نیز در مورد منوی نمادها وجود دارد. حداقل برخی از آنها وجود دارد متن توضیحی هنگامی که مکان نما خود را در نوار ناوبری قرار می دهید با دسته هایی از جمله «علائم عمومی»، «نمادهای ارز»، «نمادهای لاتین» و غیره)

به یاد داشته باشید که شکلک ها یک علامت واحد هستند، باید نگرانی های مربوط به خطوط خط را داشته باشید. Kaomoji و شکلک ها خیلی خوش شانس نیستند، و یک خوشه ای طولانی و پیچیده از نمادها ممکن است در اثر یک برنامه شکسته شود. شما باید برنامه ریزی کنید. خوشبختانه این که آیا آنها emoji یا kaomoji یا نمادهای عادی هستند، همه آنها توسط برنامه های مایکروسافت مانند Word، Edge و حتی Notepad پشتیبانی می شوند، بنابراین شما باید بتوانید آنها را در هر برنامه ای که انتخاب می کنید تایپ کنید. فقط مطمئن شوید که پنجره یا برنامه در فوکوس یا فعال است، صفحه کلید Emoji را باز کنید و تایپ کنید. در حالیکه اجرای اولیه صفحهکلید Emoji فقط یک کاراکتر در هر صفحه از صفحهکلید داشت، این یک اشکال است که ثابت شده است.

 مایکروسافت ویندوز 10 علامت مارک هچمن / IDG

صفحه کلید نماد مایکروسافت، بخشی از صفحه کلید emoji در ویندوز 10، همچنین دارای انواع زیادی از آن را انتخاب کنید. از آنجا که شما از این صفحه کلید برای تایپ کردن Emoji و همچنین Kaomoji استفاده می کنید، یک تغییر قابل توجهی وجود دارد: مکان منوی کشویی "Swatch"، یک ویژگی کلیدی در صفحه کلید Emoji ما را به [19459006معرفیکرد] ] دو سال پیش. به جای قرار دادن آن بر روی زبانه "اخیرا استفاده شده" صفحهکلید Emoji، اولین بار است که هر بار که شما آن را باز میکنید، مایکروسافت آن را به زبانه Emoji بعدی در پایین قرار داده است. (در برگه سوم این موارد وجود دارد اگر شما در مورد چیزی که پیشتر از به روز رسانی ماه مه 2019 در حال مشاهده آن هستید) صرفنظر از اینکه اگر روی آن کلیک کنید، آن را به عنوان People برچسب گذاری کنید. مایکروسافت میتواند از برخی پیشرفتها در تجربه کلیدی صفحههای Emoji بهره ببرد: برای مثال، یک سیگنال واضحتر از طریق رنگ یا تعریف، که یک جعبه جستجو در واقع وجود دارد. از کسی که با کومجی آشنا است، برای اضافه کردن یک توضیح مختصر توضیحی که می تواند نمایش داده شود در حالی که مکان نما خود را روی آن حرکت کرد، یک ورودی شیک تر برای کسانی که هرگز از آنها استفاده نکرده اند، ارائه می دهد. یک پنجره قابل تغییر مجدد؟ بله لطفا. شما نمی توانید نوع kaomoji، و سپس متن، و سپس یکی دیگر از kaomoji در حالی که صفحه کلید باز است. و مایکروسافت واقعا نیاز به رفع اشکال دارد که باعث می شود صفحه کلید emoji به صورت slloooowly روی صفحه نمایش شما حرکت کند، هنگام تغییر موقعیت آن.

در غیر این صورت، ساده تر نمی شود: WIN +؛ درب راه جدیدی را برای بیان خود باز می کند. خوش آمدید به kaomoji! ╰ (* ° ▽ ° *) ╯

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image