علمی و فناوری

چگونه ویندوز و کروم سال 2019 را سالیانه لینوکس روی دسکتاپ ایجاد کرد؟

پس از سالها جوک های بی پایان، سال 2019 واقعا درست شده است و در نهایت شکل گیری سال لینوکس بر روی دسکتاپ است. لپ تاپ ها، هم اما اکثر مردم این را نمی دانند. به همین دلیل است که استخوان های هسته سیستم عامل منبع باز به زودی به ویندوز 10 و سیستم عامل Chrome خواهند خورد، همانطور که مایکروسافت و گوگل در کنفرانس های مربوط به توسعه خود در این هفته نشان دادند.

مایکروسافت سیستمعامل ویندوز خود را برای لینوکس بازسازی کرده است، سه سال پیش در سیستم عامل عرضه شد. این اجازه می دهد تا کاربران برای اجرای برنامه Bash کلاسیک و سایر نرم افزارهای لینوکس از طریق خط فرمان را اجرا کنند، اما به دلیل آن که تقلید متکی است، عملکرد اغلب رنج می برد.

زیرسیستم ویندوز برای لینوکس 2، در رویداد مایکروسافت این هفته اعلام کرد، تکان می خورد چیزهایی را با حمل یک هسته کامل لینوکس (نسخه 4.19) در خود ویندوز به عنوان یک ماشین مجازی سبک وزن. این کار باید عملکرد فوق العاده ای را برای توسعه دهندگان که از این ابزار استفاده می کنند، داشته باشد.

"کوین گالو، معاون مایکروسافت، شرکت مایکروسافت در سال 19459004 گفت:" این هسته همان تکنولوژی است که برای Azure استفاده می شود و در هر دو مورد کمک می کند تا زمان بوت شدن لینوکس را کاهش دهد. ] اعلام خبر . "WSL 2 همچنین عملکرد فایل سیستم I / O، سازگاری با لینوکس را بهبود می بخشد و می تواند ظرفهای Docker را بومی کند تا VM دیگر برای ظروف در ویندوز نباشد"

همچنین بخوانید:  Huawei Band 4 Pro با داخلی NFC ، GPS و موارد دیگر راه اندازی شد!
 windows subsytem for linux 2 مایکروسافت

A پست همراه توسط کریگ Loewen، مدیر برنامه برای پلتفرم Developer Windows، جزئیات بیشتری را پر کرد. او نوشت: "عملیات فشرده فایل مانند gite clone، npm install، apt update، apt update، و بیشتر همه قابل توجهی سریعتر خواهد بود." "افزایش واقعی واقعی بستگی به برنامه ای که شما در حال اجرا است و نحوه ارتباط آن با سیستم فایل. تست های اولیه که ما اجرا کرده ایم WSL 2 با سرعت 20 برابر سریعتر نسبت به WSL 1 در هنگام باز کردن یک آرشیو زیپی و در حدود 2 تا 5 برابر سریعتر در هنگام استفاده از کلون git، npm نصب و cmake در پروژه های مختلف می باشد.

در واقع جهش قابل ملاحظه ای با افزایش تعداد 20X بهبود یافته بوسیله تغییرات در نحوه عملکرد سیستم های تحت ویندوز برای مدیریت سیستم فایل لینوکس انجام می شود. جالب است که ببینیم که عملکرد WSL2 در دنیای واقعی چه زمانی در ماه آینده عرضه می شود. مایکروسافت همچنین قصد دارد یک ترمینال jazzed up را برای اجرای دستورات لینوکس خود، با زبانه ها و ترین تریلر برای یک ابزار خط فرمان که من تا به حال دیده اید، منتشر کند:

نرم افزار لینوکس بر روی تمام دستگاه های Chromebook

Chromebook از زمان آغاز به کار با لینوکس متصل است. سیستم عامل Chrome بر روی لینوکس ساخته شده است، بنابراین شما قادر به نصب لینوکس در Chromebooks سالها هستید . در سال 2018، با حرکت به یک کانال بتا، توانایی برنامههای لینوکس را در Chromebook اجرا کرد. این قابلیت تنها به Chromebook های خاص محدود شده است، اما نه برای مدت طولانی.

همچنین بخوانید:  گوگل سرانجام جزئیاتی درباره‌ پروژه فیوژا ارائه کرد

در طول این کنفرانس توسعه گوگل I / O این هفته، گوگل وعده داده است که به جلو بروید، تمام دستگاه های Chromebook قادر به اجرای برنامه های لینوکس خواهند بود، صرف نظر از اینکه آیا پردازنده داخلی توسط اینتل، AMD یا ARM ساخته شده است، گزارش ZDNet . شما قادر خواهید بود دستورات ترمینال و حتی برنامه های گرافیکی مانند GIMP و LibreOffice را از داخل رابط استاندارد Chrome OS اجرا کنید. غم و اندوه Geek چگونه توضیح خوبی در مورد نحوه کپی کردن نرمافزار لینوکس را در حال اجرا در Chromebook های سازگار امروز ارائه می دهد.

 برنامه های لینوکس chromebook OpenClipart-Vectors / xppulka0 / Google (CC0)

دریافت کنید: Chromebook همچنین از برنامههای Android پشتیبانی میکند، زیرا سیستمعامل تلفن همراه Google بر روی لینوکس نیز ساخته شده است. این بدان معنی است که توسعه دهندگان می توانند نرم افزار را از سه سیستم عامل مختلف در یک زمان در یک Chromebook اجرا کنند. برای اینکه لپ تاپ های Google-Y به مرورگرهای وب تیره شده اند، بسیار زیاد است.

لینوکس

در اینجا شما آن را دارید: بین ویندوز 10 و سیستم عامل Chrome، و بخش کوچکی از واقعی لینوکس نصب می شود، تقریبا هر رایانه ای که انتخاب می کنید یک کرنل لینوکس و نرم افزار لینوکس را اجرا می کند. مکینتاش نخواهد بود، اما براساس یک سیستم BSD یونیکس که در حال حاضر بسیاری از برنامههای لینوکس را با سهولت نسبی (از این رو محبوبیت اپل با توسعه دهندگان) استفاده میکند.

همچنین بخوانید:  بازی پازل سخت Diggy's Adventure v1.3.228 اندروید

شما باید بدانید که در آن لینوکس توزیعهای مناسب لینوکس مانند اوبونتو و لینوکس مینت را ترک میکند ، گرچه. آنها در حال حاضر از سهم منحصر به فرد رنج می برند، و توسعه دهندگان ممکن است به سمت ویندوز و کروم تغییر کند، اگر هسته های لینوکس در این سیستم عامل ها همان کار را انجام دهند.

 بازی های لینوکس اولیه تغییر اندازه الکس کمپبل / راب شولتز، IDG

لینوکس اوبونتو بر روی لپتاپ دل

ما باید ببینیم. به گفته لینوکس، لینوکس سالم تر از همیشه است. توزیع های عمده بسیار جلا تر از آن است که مورد استفاده قرار گرفت، با سختی های سخت تر نسبت به نصب سال گذشته کمتر است. شما حتی می توانید بازی خود را با توجه به فن آوری Valve's Proton، که به بسیاری از (اما نه همه) بازی های Steam که در سیستم های لینوکس کار می کنند، نسبتا خوب انجام دهید. و سلام، لینوکس رایگان است. اگر میخواهید انگشتانتان را به زندگی منبع باز بسپارید مطمئن باشید که راهنمای راهنمای مبتدیانتان را برای لینوکس بررسی کنید . به هر حال، جهان به نظر می رسد

کاربران عادی ممکن است هرگز از آن آگاه نباشند، اما 2019 ممکن است در نهایت سال لینوکس در دسکتاپ باشد، فقط سیستم عامل های لینوکس روی دسکتاپ .

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما Twitter feed بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image