علمی و فناوری

چشمک زدن به بررسی XT2: جذابیت بار دوم برای این دوربین داخلی و خارجی است

همانطور که از نام آن خاموش است ، Blink XT2 نوسازی دوربین امنیتی داخلی یا خارجی Blink XT سال گذشته است. با تمام ظواهر ظاهری ، مدل جدید با مدل قبلی خود یکسان است ، اما فناوری تراشه جدید امکان افزودن ویژگی هایی از جمله مناطق گفتگو و فعالیت های دو طرفه را که در مدل قبلی به شدت از دست رفته است ، فراهم کرده است.

یکی از نقاط قوت first-generatwion XT نصب بسیار ساده آن بود و در مورد XT2 نیز صادق است. سیستم یک دوربین 80 دلاری با دوربین و یک ماژول همگام سازی (بسته های دو ، سه و پنج دوربین نیز موجود است). دو باتری لیتیوم AA از دوربین استفاده می کنند و شما فقط باید آنها را در پشت دوربین شیب دهید ، برنامه Blink را بارگیری کنید و سپس جادوگر تنظیم آن را دنبال کنید تا دوربین و ماژول همگام سازی آن به شبکه Wi-Fi خود متصل شود. حتی با دو نسخه ارتقاء سیستم عامل – یکی برای ماژول همگام سازی و دیگری برای دوربین – کل این روند حدود دو دقیقه طول کشید.

مانند Blink XT اصلی ، Blink XT2 سبک ، کم حجم و آزاد است و باعث می شود حرکت آسان در اطراف خانه تا آنجا که لازم باشد تا زمانی که در 100 فوت ماژول همگام سازی آن قرار داشته باشد. در خارج ، می خواهید آن را با سخت افزار همراه خود سوار کنید. نیازی نیست که نگران عناصر باشید؛ این دوربین IP65 است ، به این معنی که از نفوذ گرد و غبار و جت های آب کم فشار محافظت می شود و دمای عملیاتی آن از -4 درجه تا 113 درجه فارنهایت است. اما شما باید اطمینان حاصل کنید که این کار دور از دسترس نیست ، زیرا خیلی از بچه های مزاحم یا بدجنس سعی نمی کنند دوربین را از کوه آن جدا کند.

همچنین بخوانید:  اولین پردازنده چینی x86 به‌نام Zhaoxin KX-U6780A چه مشخصات فنی دارد
 xt2 1 cam Blink

Blink XT2 به راحتی تا زمانی که در 100 فوت ماژول همگام سازی آن قرار داشته باشد از اتاق به اتاق دیگر منتقل می شود.

Blink XT2 جریان و فیلمبرداری را با وضوح حداکثر 1080p ضبط می کند. تصویر تیز و بدون تحریف فیشر نیست و بر خلاف XT ، مشکلی در شستشوی نور روشن قسمتهای تصویر ندارم. به نظر می رسید دید شب نیز با داشتن یک تصویر کلی واضح تر و هیچ یک از تابش خیره کننده ای که با دوربین اصلی تجربه کردم بهتر عمل می کند.

تشخیص حرکت دوربین در حال حاضر بسیار خوب بود ، به لطف وجود یک سنسور مادون قرمز منفعل ، که فقط ناشی از گرما بدن است. اما ویژگی های منطقه فعالیت جدید ، روش استقبال دیگری از کاهش هشدارهای کاذب اضافه می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مناطق را از روی شبکه ای که می خواهید تشخیص حرکات باشد نادیده بگیرید. یک حالت اصلی به شما امکان می دهد تا مناطق را در کل قسمت دید تنظیم کنید ، در حالی که یک حالت پیشرفته به شما امکان می دهد مناطقی را برای کنترل دقیق تر زوم کنید.

همچنین بخوانید:  شما می توانید سه شمع هوشمند TP-Link را تنها برای 10 دلار در B & H Photo دریافت کنید

اگرچه برنامه Blink آن از نظر زیبایی شناسی جذاب نیست ، ساده و جامع ارائه می دهد. کنترل دوربین و نظارت. صفحه اصلی دوربین عکسی از میدان دید فعلی دوربین که با دکمه نمایش زنده و دیگری برای تازه کردن عکس دوربین پوشانده شده است را نشان می دهد. به یک کتابخانه کلیپ های ویدیویی ناشی از رویداد از طریق نماد پوشه در بالا سمت راست قابل دسترسی است ، و تشخیص حرکت می تواند با ضربات در سمت راست پایین مسلح یا خلع سلاح شود.

 xt2 خارج از چشمک بزنید

XT2 است. ضد آب در برابر گرد و غبار و جت های آب.

وقتی در حال مشاهده خوراک زنده دوربین هستید ، اکنون می توانید جلسه خود را ضبط کرده و ذخیره کنید. شما فقط برای باز کردن فید دکمه نمایش زنده ضربه می زنید و دوربین شروع به ضبط می کند. شما این گزینه را دارید که قبل از خروج از نمایش زنده ، ضبط را ذخیره یا دور بیندازید ، اما مهم است که توجه داشته باشید که تعداد فیلم ها به مدت 7،200 ثانیه از فضای ذخیره سازی رایگان Blink برای کلیپ های ویدیویی در هر ماژول همگام سازی فراهم می کند. (استفاده از ذخیره فعلی شما در کتابخانه کلیپ های ویدیویی نمایش داده شده است.) اگر شما صاحب آمازون Echo Spot ، Echo Show یا Fire TV هستید ، می توانید مهارت Alexa را برای مشاهده جریان مستقیم در آن دستگاه ها با گفتن "الکسا ، اضافه کنید. دوربین [camera name] را به من نشان دهید. "

همچنین بخوانید:  بازی بدو بدو RUN RUN 3D

در حالی که بسیاری از برنامه ها نسبتاً اسپارتان هستند ، در فهرست تنظیمات تعداد زیادی گزینه شخصی سازی وجود دارد. علاوه بر تنظیم مناطق فعالیت ، می توانید هشدارهای تشخیص حرکت را با تنظیم حساسیت تشخیص و تنظیم زمان گیرنده در هر نقطه از 10 تا 60 ثانیه کنترل کنید. شما همچنین طول کلیپ های ویدیویی ناشی از رویداد را از پنج تا 60 ثانیه تنظیم می کنید. کنترل های دید در شب و کیفیت فیلم نیز در اینجا قابل دسترسی است ، همانطور که کنترل های مربوط به سنسور دمای دوربین نیز وجود دارد.

 blink xt2 live live Michael Ansaldo / IDG

می توانید فیلم را مستقیماً از فید زنده XT2 ضبط کنید. [19659007] همچنین می توانید سنسور دما داخلی داخلی Blink XT2 را نیز در منوی تنظیمات تنظیم کنید. اگر هشدارهای دما را فعال کنید ، می توانید آستانه های بالا و پایین را تنظیم کرده و وقتی دمای محیط خارج از این محدوده قرار می گیرد ، مطلع شوید. اگر به راحتی از XT2 در مهد کودک کودک یا اتاق دیگری استفاده می کنید که حفظ یک محیط راحت مهم باشد بسیار مفید است.

حکم

در حالی که من از راحتی اصلی Blink XT استفاده می کردم ، کیفیت تصویر آن گاه مشکل ساز است و عدم وجود ویژگی های اساسی باعث شده است که این یک کار در حال پیشرفت باشد. Blink XT2 محصولی بسیار جلا تر است و با این وجود ابزار ساده پیشینی خود را قربانی نمی کند. این گزینه برای هر کسی که به دنبال یک راه حل مطمئن ، بدون دردسر خانه بدون اطمینان است ، گزینه ای جذاب را ایجاد می کند.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image