علمی و فناوری

پیت لاو: بدون زنگ OnePlus قابل انعطاف در هر زمان به زودی، تمرکز بر روی تلویزیون هوشمند و اکوسیستم است

تعدادی از تولید کنندگان تلفن در حال کار بر روی تلفن های قابل انعطاف است. در حالی که بعضی ها مانند Royoul ، سامسونگ و هوآوی دارای دستگاههای قابل انبار قابل عرضه هستند، تولیدکنندگان دیگر از نمونه اولیه یا طرحهای ثبت شده استفاده کرده اند. OnePlus به هیچ یک از گروههای ذکر نشده متعلق است و ممکن است برای مدت زمان طولانی باقی بماند. مدیر عامل شرکت Pete Lau در مصاحبه ای در مورد برنامه های خود درباره دستگاه های تاشو و دیگر محصولاتی که در حال کار بر روی آنها است، نشان داد.

 مدیر عامل OnePlus پیت لائو

در مصاحبه ای با وبلاگ ایتالیایی Republica.it ، پیت لائو اظهار داشت که آنها در حال حاضر بیش از یک سال از گوشی تلفن همراه خود استفاده می کنند. با این حال، آنها قادر به ایجاد یک دستگاه که به اعتقاد آنها منطبق با استاندارد مورد نظر یا کاربران شایسته نیست. آقای لاو معتقد است که تلفنهای همپوشانی هنوز هم دستگاههای جیبی هستند و برای آینده قابل پیش بینی باقی خواهد ماند. او همچنین معتقد است که هیچ چیز خاصی را که یک تلفن سنتی نمی تواند انجام دهد، انجام نمی دهد.

همچنین بخوانید:  بررسی مهم P1 NVMe SSD: ارزش فوق العاده برای کاربر متوسط، اما نه برای جوانب مثبت

او سریعا روشن می کند که از تکنولوژی به طور کامل نوشتن نمی کند. او می گوید که صفحه نمایش های قابل انعطاف در واقع امکانات جالبی را ارائه می دهند، اما عامل شکل برای تلفن های تاشو هنوز هم ضخیم است و شعاع انحنای آن باید کاهش یابد. او نتیجه می گیرد که زمان زیادی را برای تکنولوژی به ارمغان می آورد.

پیت لائو همچنین در مورد دیگر تمرکز شرکت در حال حاضر – تلویزیون ها یا نمایشگر های هوشمند صحبت می کند؛ چرا که ترجیح می دهد آنها را صدا بزنند. هنگامی که از او پرسید چرا نمایش های هوشمند، او پاسخ می گوید خانه محل بعدی است که آنها می خواهند تمرکز بر روی. "تلویزیونها در دههها تغییری نکردهاند، مردم هنوز به خانه میروند و از راه دور برای روشن کردن تلویزیون استفاده میکنند" که گفته میشود قدیمی است. او یک صفحه نمایش مبتنی بر AI را فراهم می کند که می تواند نیازهای شما را براساس عادت ها و اقدامات شما پیش بینی یا پیش بینی کند.

همچنین بخوانید:  تامین برق تجهیزات ICT شبکه ارتباطات زیرساخت به دانشگاه شریف واگذار شد

برای دستیابی به این OnePlus می گوید که باید بین تلفن و صفحه نمایش هوشمند، یک اکوسیستم یکپارچه تا حدودی برقرار شود. این در واقع تصویر بزرگتر برای OnePlus است. پیت لاو می گوید که این طرح شامل ماشین و دفتر در این اکوسیستم است. نه، OnePlus یک ماشین را ساخت اما یک پلت فرم برای خودروهایی است که به طور یکپارچه با دستگاه های دیگر شما ارتباط برقرار می کند. با این حال، ممکن است رایانه های شخصی را برای رسیدن به محیط کار آماده کند.

پیت لائو می گوید که آنها در یک زمان یک گام را می گیرند، اما اکوسیستم متحد کردن تصویر بزرگتر است. او اضافه می کند که با 5G، آنها باید بتوانند تا سال 2025 یک دستیار فوق العاده مجازی ارائه دهند که ما را به شیوه ای که امروز نمی توانیم تصور کنیم، کمک می دهد.

همچنین بخوانید:  گوگل برای بهبود کیفیت صدا در Duo از یادگیری ماشین کمک می‌گیرد

ادامه مطلب: پوستر نشتی نشان دهنده نوار خط OnePlus 7 Pro، teases دوربین

OnePlus Smart Display مدل کسب و کار مشابهی را با قیمت تلفن همراه به ارمغان می آورد – قیمت دیوانه در قیمت مقرون به صرفه، اما هنوز هیچ قابلیتی برای انتشار آن وجود ندارد

منبع ، از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image