علمی و فناوری

پیام برنامه OnePlus 7 Pro متون خود را با استفاده از AI بر روی دستگاه سازماندهی می کند

در حالی که Google در برنامه پیام های Android خود برچسب های متحرک و تایپ کردن پیام ها را ارائه می دهد، OnePlus برنامه پیام خود را با شیوه ای متفاوت و با دوز سالم سازگار با AI تقویت می کند. 19659002] در 7 Pro و برخی گوشی های قدیمیتر، برنامه پیام های موجود در OnePlus به زودی قادر به مرتب سازی پیام ها بر اساس محتوا خواهد بود. دیگر پیام های شما صرفا گوشی شما را به ترتیب زمانی فهرست نمی کنند، با یادآوری های لایحه، اطلاعیه های پرداخت و کلمه عبور یک بار بسته می شوند. متن از کسب و کار به وضوح جدا از آنچه دوستان شما ارسال می کنند.

این شبیه به چگونگی کار Gmail Gmail است و به همین دلیل این ویژگی که قبلا به آن فکر کرده اید، به طور معمول انتظار ندارید از Google یا یکی دیگر از juggernaut تکنولوژی. در عوض، OnePlus با یک شرکت AI با نام Gupshup برای ارائه این ارتقاء همکاری کرده و مدیرعامل Gupshup می گوید که این مدت طولانی است. Beerud Sheth، مدیر عامل شرکت Gupshup، گفت: "هنگامی که شما در مورد تجارب پیام های تجارتی امروز فکر می کنید، اساسا تا 20 سال تغییر نکرده است. "برنامه پیام رسانی که در آن مصرف کنندگان این پیام ها را مشاهده می کنند، مدت هاست برای همین مدت است."

همچنین بخوانید:  واکسن ویروس کرونا؛ شروع کارآزمایی‌ها و پنج سؤال اساسی

کاهش اختلاط

به جای یک لیست زمانی ساده از مکالمات شما، پیام های OnePlus دارای سه پوشه در بالای صفحه: تبلیغات، Transactional و OTP (کلمه عبور یک بار). همانطور که پیام ها وارد می شوند، آنها به درستی مرتب می شوند، درست مانند زبانه Primary، Social و Promotions جیمیل. این به این معنی است که پیام های بانک و شرکت کارت اعتباری شما در Transactional قرار می گیرند، کد های 2FA به OTP پایان خواهد یافت و معاملات و فروش از فروشگاه ها به طور مستقیم به Promotional خواهد رفت.

 oneplus messages OnePlus

پیام های OnePlus شما برنامه بعد از یک به روز رسانی آینده کمی متفاوت خواهد بود. در بالا سه پوشه جدیدی وجود خواهد داشت که به عنوان پیام ارسال می شوند.

در اینجا این است که چگونه کار می کند: هنگامی که یک پیام وارد می شود، موتور Ai آن را برای بعضی کلمات کلیدی و ساختاری اسکن می کند و آنرا یک دسته بندی می کند. پیام های شخصی نادیده گرفته خواهد شد و بر روی صفحه اصلی به طور معمول ساکن خواهد بود، اما متن از کسب و کار را به پوشه مناسب طبقه بندی شده است. شت برآورد کرد که 50 تا 60 درصد پیام های دریافتی تحت سیستم جدید مرتب می شوند.

همانطور که موتور موتورهای هوشمند دسته بندی پیام ها را دسته بندی می کند، همچنین اطلاعات کلیدی مانند شماره های پرواز و کد های 2FA را استخراج می کند و اطلاعات را در یک Google Now -استیل نمایش کارت شما بدون نیاز به باز کردن کل پیام، می توانید به راحتی اطلاعات مربوطه را ببینید و کپی کنید. Sheth گفت موتور موتور AI قادر به تشخیص زبان بازاریابی از گفتگوی دوستان خود، حتی زمانی که کسب و کار سعی می کنید به صدا صحبت کردن. او همچنین امیدوار است که با کسب و کار برای ایجاد منحصر به فرد به نظر می رسد برای کارت.

همچنین بخوانید:  بی ام و 330e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

ویژگی های جدید خواهد بود اختیاری نیست، و پوشه ها نمی تواند سفارشی و یا حذف، هر چند که همیشه شما می توانید برنامه های مختلف پیام های آندروید را انتخاب کنید. اما اگر فردی هستید که متعصبانه پیام های ناخواسته را حذف می کند، می خواهید آن را امتحان کنید.

حریم خصوصی برتری دارد

من می دانم آنچه شما فکر می کنید: آخرین چیزی که می خواهید برای کسی است قادر به خواندن متون شما می باشد. Sheth چندین بار تاکید کرد که نرم افزار AI به طور کامل بر روی دستگاه کار می کند و نه OnePlus و نه Gupshup هر پیامی را مشاهده می کند یا ذخیره می کند. Sheth گفت که حفظ حریم خصوصی در توسعه سیستم بسیار مهم بود، که بخشی از دلیل است که این مدل محدود به پیام های سازمانی است.

همچنین بخوانید:  اولین پیشرانه ۹/۷ لیتری و ۱،۰۰۰ اسب‌بخار دنیا معرفی شد
 oneplus 7 pro back کریستوفر حbert / IDG

Gupshup قادر خواهد بود برای به روز رسانی AI در داخل برنامه پیام جدا از به روز رسانی به طور منظم از OnePlus.

در حالی که نرم افزار AI بر روی تلفن اجرا می شود، با این حال، جنبه های یادگیری دستگاه وجود دارد. Sheth گفت که اطلاعات پشت صحنه ها برطرف می شود و از طریق به روز رسانی های پس زمینه جدا از برنامه و به روز رسانی سیستم OnePlus متصل است.

Sheth اعلام کرد که چگونه اغلب Gupshup به روز رسانی AI خود و یا به زودی دسته های جدید و سفارشی می تواند وارد شود، اما او زیرچشمی نگاه کردن به چگونگی بهبود آن است. Gupshup همراه با یک تیم از مهندسان، با گروهی از کاربران پرداخت می شود که موافقت کرده اند صندوق های پستی خود و پیام های نمونه را برای کمک به آموزش AI به اشتراک بگذارند.

Gupshup مطمئن نیست که آیا عموم یا AI آماده گسترش است به پیام شخصی یا MMS. او گفت که می تواند به سایر پرونده های استفاده با فرکانس بالا گسترش یابد، اما این مدل های آموزش بسیار بیشتری را در اختیار خواهد داشت. در حال حاضر، Sheth صرفا می خواهد پاک کردن ناخواسته، بنابراین لیست پیام شما پاک است.

"برنامه پیام خود را در حال حاضر فقط یک لیست از پیام های متنی است." "اکنون به عنوان یک لیست از کارت ها برای هر چیزی که انجام می دهید ظاهر می شود و باعث می شود که آن بسیار ساده و راحت استفاده شود."

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، به ما مراجعه کنید صفحه فیس بوک یا ما توییتر feed.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image