علمی و فناوری

پشتیبان گیری و دیجیتالی کردن دی وی دی های خود را با WinX DVD Ripper Platinum

رشد در جریان رسانه ها باعث تغییر در مصرف ویدئو می شود، اما تمام نیازهای مجموعه های دی وی دی های تجاری یا صاحبان فیلم های شخصی ذخیره شده بر روی دیسک را نمی پذیرد.

همه عناوین تجاری از سرویس های پخش جریان ، و نه صاحبان دی وی دی را با هر گزینه ای برای پخش محتوای دی وی دی تجاری و خصوصی خود در دستگاه های غیر پخش ارائه می دهند. برای این کار، شما نیاز به یک برنامه نرم افزاری به نام DVD Ripper دارید، اما مطمئن شوید که انتخاب شما مطابق با نیازهای شما است.

دی وی دی ها یک ذخیره سازی عالی هستند که باید برای سال ها ادامه یابد مگر اینکه شما خراشید یا از دست دادن این امر در مورد هر دو عنوان تجاری تجاری و همچنین ویدئو شخصی و دیگر اشکال داده استفاده می شود. دی وی دی های شخصی نیز ممکن است به طور تصادفی رونویسی شود.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم می خواهند دی وی دی های خود را با تهیه نسخه پشتیبان در دی وی دی های تکراری حفظ کنند. برخی می خواهند قادر به انتقال محتوا برای مشاهده روی دستگاه های دیگری باشند که دستگاه پخش DVD مانند گوشی های هوشمند، قرص و لپ تاپ ندارند، بنابراین می توانند محتوای آنها را در جایی که می خواهند ببینند، چگونه آنها می خواهند

همچنین بخوانید:  طراحی نانو واکسنی که از انتشار ملانوم پیشگیری می‌کند

متاسفانه، دی وی دی های تجاری معمولا برای جلوگیری از ساخت کپی رمزگذاری می شوند و حتی انتقال محتوای شخصی دی وی دی ضبط شده می تواند وقت گیر و خسته کننده باشد.

کنترل محتوای دی وی دی خود را بازی کنید – شما می خواهید

یک DVD ripper به صورت مفهومی "محتوای" دیجیتال را از داخل کانتینر اصلی آن ریز و اجازه می دهد تا آن را در جای دیگر تکرار کنید. Rippers معمولا قابلیت تبدیل داده ها به سایر فرمت های فایل مانند MP4، H.264، AVI، HEVC، MPEG، MOV و M2TS را فراهم می کند.

WinX DVD Ripper Platinum این همه و بیشتر را انجام می دهد ، از جمله تبدیل دی وی دی ها برای پخش در Apple، Android، Microsoft، و دستگاه های سونی. همچنین می تواند برای کپی کردن کتابخانه دی وی دی به USB، Plex Media Server و درایوهای NAS مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین بخوانید:  همه‌گیری‌های جهان در سال ۲۰۲۰؛ نبردی که هرگز پایان نمی‌‌پذیرد

توجه داشته باشید که همه رپیر ها به طور یکسان نیستند. بسیاری از آنها آهسته هستند یا تمایل به شکست در روند تکثیر و تبدیل دارند. بعضی از آنها توسط تکنولوژی دیجیتال تجاری که مجموعه ای از 99 عناوین متفاوت از طول های مختلف بر روی یک دی وی دی را فهرست می کنند اشتباه گرفته می شود، که باعث می شود انتخاب درست آن مشکل باشد – اگر حدس بزنید اشتباه می کنید، می توانید ضبط ناقص یا مخلوط انجام دهید. 19659002] WinX DVD Ripper Platinum سریعترین راه برای رایت / دیجیتالی کردن دی وی دی های خود را به ویندوز در فرمت ویدیوی انتخابی شما – بیش از 390 فرمت در واقع – فراهم می کند. با استفاده از تکنولوژی شتاب سخت افزاری سطح 3، این DVD Ripper کارت های گرافیکی را برای رمزگذاری، رمزگشایی و پردازش ویدئو فرا می خواند. این می تواند ظرف 5 دقیقه یک فایل طولانی فیلم دی وی دی به MP4 (H.264) را خراب کند. شما می توانید تنظیمات مختلف ("خودکار تشخیص"، "Force UDF"، و "Force ISO" را انتخاب کنید) برای بریدن DVD های بیشتر. شما حتی ممکن است قادر به بازیابی فایل ها از دی وی دی های خش دار، آسیب دیده یا غیر قابل پخش باشد.

همچنین بخوانید:  قیمت حافظه رم در سال ۲۰۱۹ تقریبا نصف خواهد شد

این آموزش های ویدیویی را ببینید برای دیدن نحوه استفاده از WinX DVD Ripper Platinum آسان است. شما می توانید دی وی دی های خود را به فرمت های قابل قبول توسط رایانه های شخصی و یا مکینتاش، و برای به اشتراک گذاری در یوتیوب، فیس بوک، Vimeo، و دیگر وب سایت های ripping. WinX DVD Ripper Platinum همچنین ابزارهایی را برای کاربران پیشرفته ارائه می دهد تا ویدیوهای خروجی را با توجه به کدک های صوتی تصویری، میزان ارسال بیت، نرخ فریم، نسبت ابعاد، رزولوشن و غیره تنظیم کنند.

شما می توانید از کمپین 9 میلیون دانلود خود برای یک کپی مجوز رایگان برای رمزگشایی هر دی وی دی دریافت کنید (نسخه رایگان نمیتواند از خدمات ارتقا استفاده کند.)

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image