علمی و فناوری

پرداخت ماهانه Apple Card خرید آیفون را که قادر به پرداخت آن نیستید ، بسیار آسان تر می کند

اپل واقعاً می خواهد شما را برای خرید یک آیفون 11 جدید برای کریسمس. گذشته از تخفیف های متقابل معاملاتی که حداکثر 400 دلار تخفیف قیمت آن را دارد ، اپل اکنون بدون بهره را با پاداش های روزانه نقدی برای کاربران واجد شرایط Apple Card ارائه می دهد.

تقریباً شبیه است. برنامه ارتقاء آیفون برای Apple Card. مانند برنامه قبلی ، که هنوز هم برای کاربرانی که نمی خواهند درخواست Apple Card کنند ، ارائه می شود ، اقساط ماهانه قیمت خرید آیفون شما را در طی 24 ماه افزایش می دهد. همچنین می توانید AppleCare + را در زمان خرید اضافه کنید. بنابراین اگر قیمت هزار دلاری آیفون 11 پرو مکس جدید بیش از حد تحمل شود ، می توانید آن را تا 25 دلار در ماه کم کنید.

همچنین بخوانید:  Shure اولین ایرباد کاملا بی‌سیم خود را به‌نام Aonic 215 معرفی کرد

هنوز مشخص نیست که یک بار چه به روز رسانی چگونه کار خواهد کرد با این حال آیفون 12 وارد بازار می شود. طبق برنامه ارتقا ، کاربران می توانند پس از پرداخت 12 پرداخت ، مدل جدیدی را انتخاب کنند ، اما اپل در اینجا به طور خاص این شرایط را بیان نمی کند. همچنین ، AppleCare + الزامی مانند برنامه با برنامه ارتقاء نیست ، بنابراین هنگام تبادل گوشی می توانید بررسی بیشتری داشته باشید. به هر حال ، حداقل می توانید با ورود مدل جدید خود ، مدل جدید خود را معامله کنید.

همچنین بخوانید:  اسمارت فون 665-powered Mi CC9e امتیاز استثنایی استور لو مشابه SD660 است

با این حال ، مزایای عالی برای این برنامه وجود دارد. برای مثال ، رابط کاربری Apple Card امکان مشاهده باقیمانده پرداخت را آسان می کند اما مهمتر از همه ، سریعاً 3 درصد بازپرداخت قیمت کامل آیفون را دریافت خواهید کرد. و اگر قبل از 31 دسامبر بخرید ، 6 درصد بازپرداخت خواهید کرد. بسته به مدلی که خریداری می کنید ، به اندازه 87 دلار است. به خاطر داشته باشید که این پس انداز کلانی نیست ، اما بهتر از آن است که با هر کارت دیگری و یکی از معاملات نادر آیفون که بدون ثبت نام در برنامه حمل و نقل دریافت خواهید کرد ، دریافت کنید.

همچنین بخوانید:  گرندپری مجازی استرالیا با پیروزی چارلز لکلرک به‌پایان رسید

در حالی که در حال حاضر اقساط ماهانه محدود به به نظر می رسد که اپل آن را به سایر دستگاه ها نیز منتقل کند ، مانند مگ گران قیمت Mac Pro که این ماه راه اندازی می شود.

توجه: هنگام خرید چیزی بعد از کلیک روی لینک ها در مقالات ما ، ممکن است کمیسیون کوچکی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image