فیلم و موسیقی

ویژه برنامه «خاله شادونه» عید نوروز روی آنتن شبکه دو

«خاله شادونه» در کلبه کوهستانی ایام نوروز هر روز از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماخبر «خاله شادونه» در کلبه کوهستانی دو قسمتی است که روی آنتن رفته و برای ایام نوروز به طور ویژه هر روز برای خردسالان و کودکان برنامه دارد. ملیکا زارعی(خاله شادونه) گفت: برنامه جدید «خاله شادونه» در کلبه کوهستانی است که امید نجیب‌زاده تهیه‌کننده و امیر فیضی در مقام کارگردانی هنری مشغول تولید هستیم. ان‌شاالله ویژه نوروز از اول فروردین‌ماه 98 هر روز از ساعت 9 و نیم صبح روی آنتن شبکه دو سیما خواهیم بود.

وی درباره جزئیات سری جدید «خاله شادونه» تصریح کرد: در سری جدید «خاله شادونه» در کلبه کوهستانی اتفاقات و ماجراهای تازه‌ای برای اهالی دهکده کوهستانی بوجود می‌آید و مثل همیشه علاوه بر جذب مخاطب، کودکان موضوع اصلی‌مان است. مهارت و آموز‌ های لازم را در رفتار کودک به بچه‌ها و خانواده‌هایشان یاد می‌دهیم. در سری جدید “خاله شادونه”، اهالی دیگری هستند که ماجراهای جالب توجهی را برای مخاطب به تصویر می‌کشند. عروسک‌های خرسی(بامبولا و لامبولا) و همچنین داداش‌های خاله شادونته(داداش اولی، دادش وسطی، داداش یکی مانده به آخری و دادش آخری) همراه با دم‌دم‌خان و عجیب و غریب که تازه به دهکده کودهستانی خاله شادونه پیوستند.

همچنین بخوانید:  پایان خوشبختی ژن خوب‌های خصوصی‌سازی با یک مستند

زارعی با اشاره به ساخت 100 قسمتی سری جدید «خاله شادونه» تأکید کرد: مثل همیشه خردسالان و کودکان هم به عنوان مهمان در برنامه حضور دارند و با مشارکت کودکان به نتیجه‌گیری بهتری درباره موضوعی که هر قسمت برنامه به طور مجزا مطرح می‌کند، می‌رسیم. ان‌شاالله برنامه خوبی باشد و مخاطبین اصلی ما که کودکان هستند و همچنین خانواده‌هایشان از دیدن این برنامه راضی باشند. در روزهای عادی غیرنوروزی، یکشنبه‌ها، سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها روی آنتن هستیم. هر قسمت در قالب موضوع کاملاً نمایشی تولید می‌شود و یک موضوع مجزایی را در دستور کار دارد.

گفتنی است، سریال نمایش خانگی «بالشت‌ها» هم در کنداکتور شبکه دو قرار گرفته که جایگزین برنامه «کلاه قرمزی» شده است. 

همچنین بخوانید:  تلویزیون به شهردار پیشین تهران و منتقدان او فرصت برابر داده است

انتهای پیام/

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image