علمی و فناوری

ویدیوهای جدید قابلیت های دستیار جدید Google را در پیکسل 4 نشان می دهد

Google برنامه ریزی راه اندازی را در تاریخ 15 اکتبر برگزار کرد که در آن شرکت قرار است گوشی های هوشمند پرچمدار سری Pixel 4 ، یک زن و شوهر از دستگاه های Nest و همچنین Pixel Buds 2 را راه اندازی کند. هدفون های بی سیم.

پیش از راه اندازی Pixel 4 و Pixel 4 XL ، بیشتر مشخصات و ویژگی های آنها قبلاً به صورت آنلاین منتشر شده است. اکنون ، یک ویدیوی جدید به صورت آنلاین ظاهر شده است که قدرت دستیار جدید Google موجود در تلفن هوشمند Pixel 4 smartphone را نشان می دهد.

 دستیار گوگل

اگر این گزارش ها باشد معتقدم ، پس از آن سری پیکسل 4 با دستیار جدید Google همراه خواهد بود که تمام ویژگی های دستیار Google "قدیمی" و همچنین اضافات جدید را در اختیار خواهد داشت. یک ویدیوی تبلیغاتی از همین حالا به صورت آنلاین منتشر شده است ، به ما ایده می دهد که دستیار به روز شده چقدر قدرتمند خواهد بود.

همچنین بخوانید:  پیش سفارش Oppo تلفن X2 Pro را از طریق Giztop بیابید

در این ویدئو افرادی که از دستورات صوتی استفاده می کنند برای کنترل جنبه های تلفن های خود را نشان می دهد. در یک ویدیو ، کاربر پس از ارائه دستورالعمل ها توسط برنامه از دستیار در مورد نزدیکترین ایستگاه مترو سؤال می کند ، کاربر سپس از Google می خواهد متن را برای دوست خود ارسال کند تا به آنها اطلاع دهد که در راه هستند.

در مثال دیگری نشان داده می شود که فردی وارد منطقه ای منزوی در دریاچه می شود و از دستیار گوگل می خواهد که روشن نشود. حالت آشفتگی ، که انجام می دهد. توجه داشته باشید که نسخه فعلی دستیار نیز می تواند این وظایف را انجام دهد.

با این حال ، در این ویدئو ، می بینیم که رابط کاربری به اصطلاح دستیار جدید Google به روز شده است. اکنون بسیار ساده تر به نظر می رسد و در انتهای آن نوار رنگی وجود دارد که با عملکردهای مختلف حرکت می کند.

همچنین بخوانید:  افشای مشخصات فنی کامل گوشی‌های OnePlus 8 و 8 Pro پیش از رونمایی رسمی

نمونه دیگری وجود دارد که ویژگی های دستیار جدید را نشان می دهد. در این ویدئو ، کاربر متنی را از یک دوست دریافت می کند که می پرسد پرواز آنها هنگام پرواز چیست. کاربر سپس از دستیار سؤال می کند "پرواز من چه زمانی است؟" و اطلاعات را بدون نیاز به تعویض برنامه ها جمع می کند.

پس از آن ، کاربر دستور دیگری می گوید "پاسخ دهید من ساعت 5:45 بعد از ظهر وارد می شوم" ، بدون اینکه بگوید در ابتدا "OK Google" اما از آنجا که دستیار می تواند زمینه آن پرس و جو را درک کند ، از قبل می داند چه کاری انجام دهد. اکنون این ویژگی پیشرفته ای است که در حال حاضر با دستیار که چنین کارآیی امکان پذیر نیست.

همچنین بخوانید:  رانندگان اسنپ علاوه‌بر اعتبار سهمیه، هزینه خرید بنزین دریافت می‌کنند

یک فیلم ویدیویی دیگری وجود دارد که ویژگی آن در آن کاربر است که کاربر می گوید "عکسهای من را از آخر هفته به من نشان بده." دستیار Google Photos را باز می کند و عکس های کاربر را از آخر هفته نشان می دهد. این به دنبال کاربر است که می گوید "آنهایی را با یک سگ به من نشان دهید" و فقط عکس هایی را نشان می دهد که یک سگ را از آن آخر هفته گذشته نشان می دهد.

هنوز هم دیده می شود که آیا دستیار جدید Google محدود به پیکسل جدید باشد. تلفن های هوشمند پرچم دار 4 سری یا شرکت ، این ویژگی را برای سایر دستگاه ها نیز نشان می دهد.

( )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image