علمی و فناوری

هواوی قبل از راه اندازی ویژگی های EMUI 10.1 را لمس می کند

EMUI 10.1 مدتهاست که به زودی منتشر می شود. اوایل امروز ، هواوی آن را برای اولین بار در سری P40 ، که انتشار آن برای فردا تنظیم شده است ، تأیید کرد. علاوه بر این ، اکانت رسمی توییتر EMUI برای چند روز از ویژگی های جدید طعنه می زند.

دسته رسمی EMUI در توییتر اولین عکس تیزر را در ماه مارس منتشر کرد 23- این تصویر تلفنی را با متن "Discover a Smart Way to Mingle" نوشت که در زیر آن نوشته شده است و پس از تاریخ انتشار ، که تا 26 مارس (فردا) اتفاق می افتد. اگرچه پوستر هیچ چیزی را فاش نمی کند ، ما انتظار داریم که این ویژگی جدیدی برای تقویت تماس های گروهی باشد ، که ممکن است برای هر دو تماس صوتی و تصویری کاربرد داشته باشد.

در حال آمدن به پوستر تیزر دوم که حساب دیروز (24 مارس) منتشر شده است. ) ، دارای یک میز با یک لپ تاپ ، پاکت نامه ، قهوه ، تنقلات و یک تلفن روی آن است. در زیر آن متن آمده است: "یک راه باهوش تر به Multitask" پیدا کنید. به گفته ما ، این تیزر مربوط به پیشرفت های جدیدی است که این شرکت برای ویژگی های موجود در حال حاضر برنامه ریزی کرده است همکاری چند صفحه ای »، که باعث افزایش بیشتر کار چند منظوره در دستگاه های در حال اجرا EMUI 10.1 می شود.

سرانجام ، سومین تیزر که امروز ارسال شده است تصویری از یک کنسول بازی دستی با یک نقل قول است که می گوید: "یک راه دقیق برای بیهوده گویی کشف کنید". در اینجا ، خود تصویر به ما نشان می دهد که مربوط به بازی در تلفن های هوشمند است. احتمالاً ، تکرار جدید EMUI باعث بهبود GPU Turbo و ویژگی های اضافی برای بهبود تجربه کلی بازی خواهد شد.

به هر حال ، لازم نیست که بیش از همه چیز در مورد EMUI 10.1 صبر کنیم. فردا در نمایشگاه سریال هواوی P40 رسمی خواهد بود.

همچنین بخوانید:  HP Envy 32 AiO با ویژگی های HDR 600 4K ، گرافیک RTX و بلندگوهای بسیار بلند به گوش می رسد

( Source )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image