علمی و فناوری

هواوی در کل رده بندی حمل و نقل در سال 2019 از اپل پیشی گرفته است. شیائومی ، OPPO بهترین 5 را کسب می کنند

سه شرکت بزرگ تحقیق بازار تحقیقات Counterpoint ، Canalys و Strategy Analytics (SA) گزارش خود را منتشر کرده اند که تخمین های حمل و نقل شرکت های بزرگ تلفن های هوشمند را نشان می دهد. به نظر می رسد این داده ها با یکدیگر مطابقت دارند و نشان می دهد سامسونگ جایگاه خود را به عنوان برند شماره یک از نظر حمل اسمارت فون برای کل سال 2019 حفظ کرد.

هواوی با ماندن جلوتر از اپل ، رکورد 2018 خود را حفظ کرد. به دومین تولیدکننده پرفروش جهان در سال 2019 تبدیل شود. این به ویژه تعجب آور است که این مارک با ممنوعیت مبهم دولت آمریکا روبرو بوده است و به نگرانی های امنیتی بستگی دارد. هواوی حدود 240 میلیون تلفن همراه را تخمین زده است ، این در حالی است که بیش از کل محموله آن در سال 2018 است. از طرف دیگر ، اپل موفق شد 200 میلیون دستگاه را گوشه گیری کند و این نشان دهنده افت جزئی در حمل و نقل است.

همچنین بخوانید:  دوربین امنیتی Arlo Pro 3 دارای وضوح تصویر 2K ، دید در شب رنگی و یک میدان دید 160 درجه است

شیائومی به عنوان چهارمین سازنده بزرگ تلفن در سال 2019 با محموله های تخمینی 125 میلیون ظاهر شد. این رقم اندکی بالاتر از شاهکار شرکت در سال 2018 است. Oppo لیست پنج تولید کننده برتر را به دست آورد.

علیرغم دستاوردهای فردی ، هر سه گزارش نشان می دهد که این صنعت رکود خود را با تعداد کمتر تلفن در سال 2019 نسبت به سال 2018 فروخته است. Counterpoint Research خاطرنشان می کند که این اولین باری است که بازار گوشی های هوشمند تا کنون به مدت دو سال متوالی کاهش یافته است. با جنگ های تجاری ایالات متحده همچنان ادامه دارد ، و ترس و صدمه به ویروس چین از پیامدهای احتمالی برای زنجیره های عرضه ، سال 2020 می تواند یک سال دیگر چالش برانگیز باشد. رندر جدید موقعیت قلم

همچنین بخوانید:  پنج سوزش پیکسل 4 سؤال در پی نشت رسمی گوگل

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image