علمی و فناوری

هواوی جزئیات چیپست Kirin A1 خود را برای دستگاههای پوشیدنی فاش می کند

هواوی چیپست جدیدی را مخصوصاً برای پوشیدنی ها معرفی کرده است – هواوی کیرین A1. این چیپست به عنوان اولین تراشه پوشیدنی بلوتوث 5.1 در جهان و بلوتوث کم انرژی 5.1 شناخته شده است. دسته اول دستگاه های تولید شده توسط این پردازنده شامل Huawei FreeBuds 3 و Huawei Watch GT2 است.

همانطور که گفته شد ، شرکت چینی ادعا می کند که Kirin A1 اولین تراشه پوشیدنی است که هم از دستگاه های صوتی بی سیم پشتیبانی می کند و هم ساعت هوشمند و دارای گواهینامه های Bluetooth 5.1 و Bluetooth Low (BLE) 5.1 استاندارد است.

 هوآوی Kirin A1

اندازه گیری 4.3 4. 4.4 میلی متر ، تراشه با واحد پردازش بلوتوث ، واحد پردازش صوتی ، پردازنده کاربرد فوق العاده کم مصرف و واحد مدیریت انرژی مستقل و مستقل.

همچنین بخوانید:  10 عالی (و نه خیلی عالی) چیزهایی که من آموختم در حالی که تبدیل به یک برش بند ناف

این کوچکتر از تراشه های Kirin 990s و Apple H1 است که دارای عملکرد 30 درصد بالاتر و 50 درصد مصرف انرژی کمتر از AirPods اپل است. این تراشه می تواند صدای با کیفیت بسیار عالی بلوتوث (BT-UHD) تا 2.3Mbps را برای کیفیت مطلوب صدا تولید کند. همچنین می تواند سریعترین سرعت انتقال بلوتوث را در زمان واقعی تا حداکثر 6.5 مگابیت در ثانیه فراهم کند.

 Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Kirin AI خود توسعه یافته دوگانه است فن آوری انتقال همزمان کانال که مشکل لکنت و قطع اتصال هدفون ناشی از بلوتوث و تداخل سیگنال را حل می کند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image