علمی و فناوری

هواوی برای بهبود الگوریتم دوربین خود با Meitu همکاری کرد!

در کنفرانس توسعه دهندگان Huawei در سال 2019 ، هواوی نه تنها از HarmonyOS خود توسعه یافته خود پرده برداشت ، بلکه این شرکت همچنین برخی از فن آوری های نوظهور خود را به اشتراک گذاشت. یکی از ابهامات موجود در سیستم دوربین گوشی هواوی است. هیچ تردیدی وجود ندارد که تلفن های هواوی یکی از بهترین دوربین ها را در اطراف خود داشته باشند. جزییات فاش شده است که هواوی با Meitu همکاری کرده است تا الگوریتم دوربین خود را توسعه دهد.

مطابق با اوراق بهادار تایمز (از طریق IThomes) ، Meitu در کنفرانس توسعه دهندگان Huawei 2019 اعلام کرد که برای رفع نیازهای حرفه ای کاربر ، با این همکاری همکاری کرده است. هواوی برای دسترسی به الگوریتم های دوربین سطح سیستم. این همچنین در تلاش برای ارائه تجربه بهتر دوربین Meitu است. این همکاری به تنهایی برای Meitu فایده ای ندارد ، زیرا گفته می شود که رئیس فناوری هواوی گفته است: "قدرت و وضعیت Meitu در صنعت بهینه سازی بدون شک است. اجرای Huawei همچنین اظهار داشت که بیشتر کاربران تلفن هواوی از نرم افزار دوربین Meitu استفاده می کنند ، بنابراین غول فناوری از تیم Meitu دعوت کرد تا بهینه سازی و پیشرفت ویژه ای را در برنامه دوربین خود بدست آورد. ! (فیلم)

همچنین بخوانید:  هواوی به‌روزرسانی میت بوک و پشتیبانی از آن را ادامه می‌دهد

Meitu به دلیل الگوریتم های زیبایی و ثبت اختراعات ثبت شده در تصویر مشهور است. تا همین اواخر ، این شرکت به دلیل ساخت اپلیکیشن های زیبای سلفی شناخته شده بود اما بعداً اقدام به ساخت تلفن هایی با تلفن های هوشمند سلفی محور کرد. بازوی اسمارتفون به شیائومی فروخته شده است اما الگوریتم بهینه سازی دوربین Meitu هنوز هم بسیار محبوب است. جدا از هواوی ، شیائومی همچنین برای تهیه نرم افزار دوربین تلفنی خود با Meitu همکاری کرده است.

UP NEXT: DxOMark: Galaxy Note10 + 5G بهترین تلفن دوربین

([ از طریق ) است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image