علمی و فناوری

هنگامی که کلمات کافی نیست، معلمان زبان مشترکی با iPad پیدا می کنند

در دانشکده دانیل Argote در Pau فرانسه، دانش آموزان با یک درس ویدئویی ثبت شده توسط معلم خود را بر روی iPad خود را به خانه فرستاده می شوند، و روز بعد از طریق “مشق شب” در کلاس خود کار می کنند. به این ترتیب، دانش آموزانی که والدینشان به زبان فرانسوی مسلط نیستند، می توانند یادگیری خود را در داخل و خارج از کلاس گسترش دهند.

در مدرسه Stenkulaskolan در مالمو، سوئد، که 98 درصد از آنها زبان سوئدی را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند، معلمان 80 درصد پیشرفت در ریاضی را تجربه کرده اند، زیرا آنها شروع به ارسال ویدیوهای آموزشی مشابهی کرده اند که توسط یک معلم سوئدی ثبت شده است.

همچنین بخوانید:  Anno 1800 بررسی: انقلاب صنعتی، اما انقلاب طراحی نیست

و در مدرسه سنت Cyres در Penarth، ولز، کلاس ارشد زبان انگلیسی سال 2018 به عنوان یک دانشجوی زبان اضافی که با iPad کار می کند، نمرات خود را به طور متوسط ​​در طول سال به میزان 3.8 امتیاز افزایش دادند – که از همتایان خود که انگلیسی یا ولش صحبت می کنند زبان مادری آنها برای سومین سال متوالی است.

در ماه مه، اپل اعلام کرد که مالالا صندوق مشارکت با مدرسه حرفه ای سیمپلون را برای تدریس زبان برنامه نویسی سویفت برای گروه های تحت فشار در فرانسه، با تمرکز جدید بر زنان جوان پناهنده و آواره، آموزش می دهد. اپل هر کدام می تواند برنامه درسی کد کمک به آنها برای به دست آوردن مهارت های عملی مورد نیاز برای حرفه ای در توسعه نرم افزار. اپل تامین مالی برای استخدام و آموزش معلمان، و همچنین دستگاه های از جمله اپل.

همچنین بخوانید:  هدفون QCY T2S Bluetooth 5.0 TWS و QCY T2C را خریداری کنید

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image