علمی و فناوری

هری پاتر: جادوگران متحد در استرالیا و نیوزیلند راه اندازی می شود

بعدی بازی بزرگ مبتنی بر مکان از آزمایشگاه Niantic، شرکتی است که ما Pokémon Go را به ارمغان آورد، در حال حاضر در دسترس است – اگر شما اتفاق می افتد که در استرالیا یا نیوزیلند زندگی کنید.

کاربران در این کشورها می توانند به فروشگاه App یا Google Play برای دانلود و شروع بازی در حال حاضر. بقیه جهان می توانند چیزی بیش از رفتن به WizardsUnite.com و ثبت نام برای اطلاع دادن زمانی که بازی به طور رسمی در محل خود در دسترس است.

از نظر فنی، این آزمون بتا است. همانطور که آزمایشگاه های Niantic در وبلاگ خود توضیح می دهند :

لطفا توجه داشته باشید که این نسخه بتا از هری پاتر است: Wizards Unite. ویژگی ها، زبان های موجود، طراحی و ظاهر کلی نهایی نیستند. این محصول ممکن است در زمان حشره و ناپایدار باشد. ما منتظر بازخورد شما هستیم تا بتوانیم تجربه بازی را بهبود ببخشیم.

گیم پلی به مناطق استرالیا و نیوزیلند محدود خواهد شد، بنابراین حتی اگر دستگاهی را در این مکان ثبت کنید، قادر نخواهید بود بازی خارج از آنها.

همچنین بخوانید:  رویداد پیش نمایش ویژه Blackview A60 Pro فقط 68.99 دلار آغاز شد

این مرحله بندی مرحله ای مشابه آنچه که Niantic با Pokémon Go انجام داد، مشابه است. راه برای استرس تست سرور ها و کار کردن اشکالات و مشکلات عمده تعادل قبل از انتشار گسترده تر. در این صورت، این بازی اولین بار در ژاپن، سپس استرالیا و نیوزیلند منتشر شد و سپس ایالات متحده آمریکا اگر این بازی به دنبال یک جدول زمانی مشابه باشد، باید در ماه گذشته از ایالات متحده آن را منتشر کند.

آیا تحریک Pokémon Go خود را تکرار خواهد کرد؟

پیشگامی زیادی در میان گیمرهای Pokémon Go وجود داشت اما هیچ کس انتظار نداشت که این پدیده فرهنگی باشد. بلافاصله پس از انتشار آمریکا، شما تقریبا هر فضایی مشغول فضای عمومی را پیدا خواهید کرد که به سادگی با بازی کردن بازیکنان از بین می رود. چنین چیزی بود که حتی هیلاری کلینتون، نامزد انتخابات ریاست جمهوری، را در جریان تظاهرات مبارزات انتخاباتی "Pokémon Go to polls" اعلام کرد، که به یک عادت بزرگ تبدیل شد. [19659009[رفتنبهنظرسنجی] ” width=”1200″ height=”675″ data-imageid=”100795309″ data-license=”IDG”/> NBC

Pokémon رفتن به نظرسنجی یک مادربزرگ شوخی بود اگر ما تا به حال شنیده یکی

هری پاتر: جادوگران Unite سهام بسیاری از DNA Pokémon Go. از نقشه های مشابه با مکان های مشابه استفاده می کند (Pokéstops Inns یا Greenhouses). قلعه ها چالش های چندگانه ای مشابه ورزشگاه های Pokémon Go هستند.

جادوگران متحد به نظر می رسد عمیق تر و درگیر تر از Pokémon برو (به ویژه روزهای اولیه بازی) با داستان و چالش های بیشتری برای شرکت در آن و عناصر RPG مانند درخت های مهارت. این ممکن است بازی را بیشتر درگیر کند و بازیکنان بیشتری را مجبور به انجام آن کند و منتظر است، اما ممکن است این بازی را به یک بازار جرم نزدیک کند.

گیم پلی مشابه مبتنی بر موقعیت مکانی و یک مجوز بزرگ ممکن است کافی نباشد برای تضمین تکرار موفقیت Pokémon Go، با این حال. حالا که نوآوری در حال اجرا در اطراف دنیای واقعی به اشتراک گذاری یک تجربه با دیگر بازیکنان خسته شده است، برای هر بازی دشوار خواهد بود برای گرفتن مجدد سحر و جادو (عفو پان). اگر هر بازی می تواند، آن را ساخته شده توسط سازندگان Pokemon Go، با بهره گیری از هر چیزی که آنها آموخته اند در حال اجرا آن بازی در سه سال گذشته است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image