علمی و فناوری

هدفون های بی سیم واقعی Oppo Enco Free برای عرضه در تاریخ 26 دسامبر

Oppo امروز به Weibo رفته است تا اولین هدفون های بی سیم واقعی شرکت را اعلام کند – Oppo Enco Free. این شرکت همچنین تأیید کرده است که هدفون های جدید TWS در تاریخ 26 دسامبر ، به همراه تلفن های هوشمند Oppo Reno 3 گوشی های هوشمند عرضه می شوند.

این شرکت همچنین رندرهای این محصول را به اشتراک گذاشته است ، تائید می کند که این محصول خواهد بود. در سه گزینه رنگ – سفید ، صورتی و سیاه موجود است. با نگاهی به طراحی ، Oppo Enco Free بسیار شبیه AirPods Apple است.

 Oppo Enco Free

Enco Free از Oppo از گوش نیمه استفاده می کند طرحی که می تواند از طریق درپوش گوش به کم عمق گوش نیز تغییر یابد. این دومین محصول صوتی بی سیم از Oppo به زیر مجموعه Enco خواهد بود.

همچنین بخوانید:  ساعت هوشمند Zeblaze Crystal 3 را با قیمت 13.99 دلار از Gearbest خریداری کنید

در اوایل سال جاری ، دو ماه پیش ، این شرکت Oppo Enco Q1 هدفون های بی سیم را لغو کرده بود. با استفاده از یک طناب گردن سه بعدی که در انتها ضخیم است و در مرکز نازک است.

هدفون Q1 دارای ویژگی های دوگانه لغو نویز فعال با چهار میک است. این مدل در مدل جدید خود از یک فناوری لغو سر و صدای ترکیبی استفاده می کند ، که هم ANC پیشرفته و هم بازخورد را شامل می شود. لغو سر و صدای فعال پیش فرض از میکروفون خارجی برای اندازه گیری نویز محیط قبل از ورود به گوش استفاده می کند ، پردازش این سیگنال را برای اطمینان از یک سیگنال دقیق و برعکس از بلندگو سیستم می گذارد تا بتواند به طور موثری نویز محیط را لغو کند.

همچنین بخوانید:  Ring Doorbox فاش می شود ، اما برای آن چیست؟

هنوز هم باید دید آینده Oppo Enco Free لغو فعال صدا را ارائه می دهد. با این حال ، انتظار داشته باشید که این شرکت جزئیات بیشتری را درباره این محصول از طریق پوسترهای تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی با نزدیک شدن به رویداد رسمی به اشتراک بگذارد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image