علمی و فناوری

هدست بازی GEN 370 Sennheiser از عمر باتری 100 ساعته بهره می برد

عمر باتری یکی از کاستی های مهم در مورد هدفون های بی سیم همچنان است. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که دستگاه خود را خراب کنید و متوجه شوید که شب قبل شارژ آن را فراموش نکرده اید و منتظر بوق های کم مصرف باتری هستید. شرکت ها در این چند سال گذشته مقابله های مختلفی را در زمینه مبارزه با هدفون مرده مخوف گرفته اند. Astro یک پایه نمایشگر شارژ کمی برای A50 2016 تازه اش ساخته است. SteelSeries باتری های پشتیبان را برای Arctis Pro Wireless فراهم می کند.

اما اگر فقط مدت طولانی باتری را بسازید ، چه می کنید؟ مانند ، [ واقعاً مدت طولانی. این چیزی است که Sennheiser با هدفون جدید بازی GSP 370 که دارای عمر باتری 100 ساعته است ، تصمیم گرفت. مطبوعات مطبوعاتی Sennheiser آن را "بی سابقه" می نامد ، و … بله ، من تمایل به موافق بودن دارم. اخیراً هدستها بهتر شده اند ، اما [Cloud Flight] HyperX با یک طول عمر 30 ساعته نسبتاً پلک زدن و از دست می رود که درجه یک محسوب می شود. 100 ساعت غافل از آن است.

همچنین بخوانید:  این هفته در بازی ها: بایگانی اینترنت 2500 بازی DOS اضافه می کند ، Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 با تأخیر
 Sennheiser GSP 370 Sennheiser

Sennheiser چگونه این کار را انجام داده است؟ مطمئن نیستم. بدیهی است که هیچ LED چشمک زن یا چیز دیگری در GSP 370 وجود ندارد که به شما کمک می کند. با این حال ، من در ابتدا فرض کردم که Sennheiser باید باتری عظیم را درون آن خرد کند. اشکال آن برنامه و دلیل اینکه چرا راه حل ساده ای نیست به نظر می رسد؟ باتری ها وزن زیادی را اضافه می کنند ، بنابراین وقتی GSP 370 با وزن 0.6 پوند یا کمتر از Astro A50s ذکر شده وزن خود را اضافه کرد تعجب کنید. این اطلاعات کمی با ارزش برای ادامه کار است ، اما نشان می دهد که احتمالاً GSP 370 از باتری با اندازه استاندارد استفاده می کند و به جای آن می توان از بازده بهره برد.

همچنین بخوانید:  ARM به همکاری خود با هواوی ادامه می‌دهد

هنگامی که ما GSP 370 را مرور می کنیم ، این مسئله برای ما حفر است. باید بدانید . آیا ادعاهای باتری در حالت ایستاده است؟ اگر چنین است ، چگونه آنها آن را کنار کشیدند؟ و سلام ، عمر باتری همه چیز نیست ، شاید GSP 370 ناراحت کننده و یا صدا متوسطی نداشته باشند.

اما با فرض اینکه Sennheiser آنچه را که بیشتر برای آن شناخته شده است ، کاملاً نتوانسته است ، با نام مستعار که هدفون را طراحی می کند ، GSP 370 سرانجام می تواند یک شب اضطراب را کاهش دهد. خرده فروشی به مبلغ 200 دلار ، هزینه یک باتری 100 ساعته را پرداخت خواهید کرد – اگرچه با بیشتر رقبای اصلی در محدوده 150 دلار ، 50 دلار برای برخی از آرامش فکر می شود یک حق بیمه کوچک است. هنگامی که آزمایش های بیشتری را انجام داده ایم به شما اطلاع خواهیم داد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image