علمی و فناوری

نکته: شما هنوز هم می توانید از ویندوز 7 به ویندوز 10 به صورت رایگان ارتقا دهید

این یک سوار عالی بود ، اما امروز به پایان رسیده است. در 14 ژانویه سال 2020 ، مایکروسافت به زندگی یکی از بزرگترین سیستم عاملهای خود تاکنون پایان داد. ویندوز 7 از بین رفته است.

رایانه شما هنوز روشن می شود ، اما دیگر هیچ به روزرسانی امنیتی دریافت نمی کند ، و هر گونه اشکال موجود را برطرف نمی کنید. خط پایین: استفاده از ویندوز 7 خطرناک است ، به ویژه اگر بصورت آنلاین خرید کنید یا هرگونه اطلاعات شخصی را در رایانه شخصی خود ذخیره کنید. ما در مورد نکاتی در مورد چگونگی ایمن ماندن در حال حاضر در ویندوز 7 اکنون که به روزرسانی های امنیتی انجام شده است ، دریافت کرده ایم اما بهترین شرط شما انتقال به یک سیستم عامل مدرن تر است. خبر خوب! به یاد داشته باشید پیشنهاد مایکروسافت از ارتقاء ویندوز 10 رایگان ، چیزی که ظاهرا سالها پیش به پایان رسید ؟

بله ، اگر شما یک کامپیوتر معتبر و دارای مجوز Windows 7 Home، Pro یا Ultimate را اجرا می کنید ، باز هم می توانید به صورت رایگان به ویندوز 10 ارتقا دهید ، همانطور که توسط تأیید شده است] چگونه می توان به Geek ، ZDNet و رایانه خاموش .

معلوم نیست این مدت چه مدت ادامه خواهد یافت ، زیرا پیشنهاد آپدیت در سال 2016 به طور رسمی ضعیف شد ، بنابراین این کار را زودتر انجام دهید. بعداً اگر علاقه مند باشید این گفته ، از آنجا که هنوز هم کار می کند ، ما تمایل داریم که مایکروسافت به این روش ارتقا غیر رسمی توجه نکنید و به سادگی می خواهیم تا حد ممکن بسیاری از افراد را از ویندوز 7 خارج کنند. اکنون که ویندوز 7 از بین رفته است ، بسیار مهم تر است.

همچنین بخوانید:  Powerbeats Pro: Ultimate Earbuds برای تمرین

چگونه می توان از ویندوز 7 به ویندوز 10 به صورت رایگان ارتقاء داد

در مرحله اول ، می خواهید کلید محصول ویندوز 7 خود را در دست داشته باشید تا همه چیز خراب شود. اگر از یک رایانه شخصی ساخته شده از قبل ساخته شده در فروشگاه استفاده می کنید – رایانه های معمول برج توسط Dell ، HP و غیره. – در این صورت باید یک برچسب در جایی داشته باشد که شامل کلید محصول باشد. در غیر این صورت ، ابزارهای رایگان مانند Belarc Advisor یا ProduKey NirSoft می توانند سیستم شما را اسکن کرده و آن را برای شما پیدا کنند.

با انجام این کار ، از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. به روزرسانی در سیستم عامل جدید یک کار مهم است ، و اگر نمی خواهید عکس ها و پرونده های گرانبهای خود را گم کنید ، در صورت اشتباه بودن. ما به بهترین نرم افزار پشتیبان گیری ویندوز و گزینه های تهیه نسخه پشتیبان آنلاین راهنمایی کرده ایم ، اما حتی ارزشمندترین پرونده های شما را بر روی یک کلید USB یا درایو خارجی کار می کند. از هر روش دیگری استفاده کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که از داده هایتان در جایی ایمن تهیه شده است.

همچنین بخوانید:  نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۹ با پوشش زومیت
 ویندوز 10 Microsoft

را بارگیری کنید. سپس ، به صفحه Microsoft Tools (Windows Media Creatation) بروید و روی کلیک کنید. دکمه اکنون را ارتقا دهید. ابزار ایجاد رسانه بر روی رایانه شما بارگیری می شود. آن را اجرا کنید ، وقتی خواسته شد نه "ایجاد رسانه نصب" را انتخاب کنید و گزینه را در حال حاضر ارتقا دهید. را کلیک کنید را نصب کنید و صبر کنید تا این ابزار جادوی خود را انجام دهد. بعد از چند بار راه اندازی مجدد (و احتمالاً انتظار طولانی) ، در ویندوز 10 خواهید بود که هنوز برای سال های بعدی پشتیبانی می شود. بله!

اگر می خواهید مسیری پیچیده تر طی کنید ، می توانید از گزینه "ایجاد رسانه نصب" برای تمیز کردن نصب ویندوز 10 نیز استفاده کنید ، و کلید Windows محصول 7 را که قبلاً برای Windows خود درخواست کردید ، پاک کنید. 10 پروانه مقاله چگونه Geek شما را از طریق مرحله به مرحله طی می کند. اکثر مردم باید با استفاده از گزینه بسیار ساده تر این رایانه را اکنون آپدیت کنید . اگرچه

 نصب ویندوز 10 Mark Hachman / IDG

گاهی اوقات ، مایکروسافت مانع از بروزرسانی می شود. خطاهای سازگاری با سخت افزار یا نرم افزار شما. در این صورت ، پس از راه اندازی مجدد ، دوباره به ویندوز 7 ریخته می شوید. عیب یابی این خطاها مایع و بسیار فراتر از محدوده این مقاله است. اگر مشکل دارید ، بررسی کنید که آیا BIOS یا به روزرسانی سیستم عامل در سیستم شما در دسترس است یا خیر. یکی را پیدا کن؟ دوباره آن را نصب کنید و دوباره ابزار ارتقاء مایکروسافت را اجرا کنید.

اگر هنوز از این کار شانس ندارید ، راهنمای ما برای اجرای ایمن ویندوز 7 را بررسی کنید و را برای مهاجرت به لینوکس یا [در نظر بگیرید]. با خرید یک Chromebook جدید یا Windows PC برای بازگشت به باند به روزرسانی امنیتی. به طور جدی: شما نمی خواهید در دنیای امروز یک سیستم عامل بی نظیر و ناامن را اجرا کنید. لینوکس بسیار دوستانه تر از گذشته است و باید نیازهای اساسی اکثر افراد را با حداقل سردرد برطرف کند.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image