علمی و فناوری

نه ، AMD کارت مرجع خود Radeon 5700 را به سختی یک ماه پس از معرفی آنها نکشید

هیچ چیز نمی تواند شکست بیش از کشته شدن یک کارت گرافیک جدید در ماه پس از معرفی آن باشد. بنابراین نه ، اینترنت ، AMD پس از انتشار کارت در تاریخ 7 ژوئیه ، مرجع خود Radeon 5700 و Radeon 5700 XT را از بین نبرد. خوب ، به هر حال در واقع به هر حال نیست.

به نظر می رسد این همه با یک گزارش در سایت فرانسه Cowcotland شروع شده است. روز جمعه در روز پنج شنبه اظهار داشت: "Nous avons accis ce matin، منابع par، ni que les cartes Graphiques de référence AMD RADEON RX 5700 et RX 5700 XT étaient donc déjà en fin de vie."

همچنین بخوانید:  PDFelement Pro 7: یک جایگزین کامل Acrobat

ترجمه شده توسط ماشین ظاهراً می گوید: "ما امروز صبح از منابع خود آموخته ایم که کارتهای گرافیک مرجع AMD RADEON RX 5700 و RX 5700 XT در حال پایان زندگی خود بودند."

 jim hes dead IDG

گزارشی از Cowcotland .com نشان می دهد AMD کارتهای مرجع خود را به پایان رسانده است. این واقعاً صحیح نیست.

در این گزارش آمده است که حتی اگر طرح های دمنده مرجع AMD اساساً (اما نه به معنای واقعی کلمه) در در همان محل دفن زباله مانند آن E.T. قدیمی قرار داده شدند. طرح های بازی Atari ، طراحی های بعدی Radeon 5700 با نام تجاری سوپر ادامه خواهد یافت.

این کار باعث پیچ و خم شدن دست و جعبه مقوایی در مجامع اینترنت شد که AMD را به دلیل "گرفتن پول" مورد ضرب و شتم قرار می داد.

همچنین بخوانید:  گوشی وان پلاس کانسپت وان دوربین نامرئی دارد

PCWorld با AMD تماس گرفت و از طرف مقامات به او گفته شد که نه ، این درست نیست. این شرکت طرحی که درمورد آن فقط یک ماه قبل از آن آغاز شده بود را به عمق نرسید ( بررسی ما را بخوانید) ، اما به سادگی با شرکای خود رقابت نمی کرد.

"ما انتظار داریم که همچنان قدرتمند باشد تهیه کارت گرافیک سری Radeon RX 5700 در بازار ، با طراحی های مختلف از طرف شرکای AIB ما شروع می شود. " "همانطور که در روش استاندارد ، هنگامی که موجودی کارت های مرجع AMD به فروش می رسد ، AMD به پشتیبانی از طرح های شریک جدید با کیت طراحی مرجع سری Radeon RX 5700 ادامه خواهد داد."

همچنین بخوانید:  Oppo VP اطلاعات بیشتر Oppo Reno 3 Pro 5G را طعنه می زند

اگر این حق را بخوانیم ، شرکت انتظار دارد طراحی های بعدی برای ادامه شکوفایی ، و همچنین طرح مرجع آن برای شرکت هایی که می خواهند آن را حمل کنند.

اما سلام ، جمعه ها به نظر می رسد روزهای بحث در مورد شایعات گذشته است. هفته گذشته ، یوتوبر محبوب روسی Youtuber بیانیه توسط راجا کدوری اینتل را اشتباه ترجمه کرد ، که منجر به این شایعه دروغین مبنی بر اینکه اولین GPU اینتل فقط 200 دلار خواهد بود ، شد. اینتل گفت که این درست نیست و Youtuber در نهایت این فیلم را حذف کرد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image