علمی و فناوری

نه ، اینتل تأیید نکرده است GPU های گسسته Xe ردیابی اشعه را پشتیبانی می کند

و … از بین رفته است. سخنگوی این شرکت روز جمعه گفت: اخیراً این گزارش ها مبنی بر اینکه اینتل پشتیبانی ردیابی اشعه را در کارت های گرافیکی Xe خود تأیید کرده است اشتباه است.

اوایل هفته جاری خبرهایی منتشر شد که یک توجیهی که به تحلیلگران در توکیو داده بود ، پشتیبانی از اشعه سخت افزاری را در مصرف کننده آینده Xe تایید کرده است. کارتهای گرافیکی به گفته سخنگوی اینتل ، مجری هرگز پشتیبانی ردیابی اشعه را تأیید نکرده است ، و در واقع ، هرگز حتی ردیابی اشعه را ذکر نکرده است.

بنابراین چگونه سایت های خبری چند فناوری معتقدند که تأیید شده است؟ سرزنش ماشین ترجمه یک خبر خبری که ارائه اینتل است. مقامات اینتل گفتند که آنها معتقدند ترجمه های مبتنی بر رایانه از یک زبان ژاپنی در MyNavi.jp به نوعی باعث تعویض نمایش گرافیکی جدید با گمانه زنی سایت در مورد ویژگی های گرافیکی بعدی در Tekken 7 به "ردگیری در پرتوی Xe" شد. "اینتل می گوید به عنوان برخی از سایت ها ، هیچ وقت ردیابی اشعه را مورد اشاره قرار نداد ، و همچنین به معماری گرافیکی Xe که در پردازنده های Tiger Lake وجود دارد "Gen 12" اشاره نکرد. اهداف ویژه فریم نیز به طور رسمی اعلام نشده است.

همچنین بخوانید:  بیوگرافی کلود شانون، استاد رمزنگاری و پدر نظریه اطلاعات

آیا این بدان معنی است که گرافیک Xe آینده اینتل از پشتیبانی ردیابی پرتوی سخت افزاری برخوردار نیست؟ خوب ، نه ، نه واقعاً در حالی که اینتل در تلاش است تا سروصاصی را ایجاد کند که توسط Google translate انجام شده است ، همچنین به طور خاص بیان نمی کند که Xe چه ویژگی هایی دارد.

این تنها دفعه نیست که اینتل بخاطر مشکلات ترجمه باید یک ایراد را تمیز کند. در اوایل ماه اوت ، وقتی مصاحبه YouTube با رئیس Raja Koduri ، رئیس گرافیک اینتل گفت ، گرافیک Xe برای اولین بار از این شرکت "200 دلار" هزینه خواهد کرد. در واقع ، Koduri این را نگفت. کانال یوتیوب روسی که مصاحبه را انجام داده بود ضمن مصاحبه با کلمات Koduri ، مصاحبه را نادرست ترجمه کرده است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image