علمی و فناوری

نمونه های دوربین Nubia Z20 بیشتر منتشر شد

اوایل این ماه، نمونه های دوربین پرچمدار آینده Nubia، Nubia Z20، به صورت آنلاین منتشر شد. تصاویر در واقع از خورشید گرفتگی رخ داده در شیلی است. در حال حاضر، نمونه های مناسب "دوربین" منتشر شده است.

این عکس ها نیز در شیلی گرفته شده و توسط ویلو ونگ، Nubia یکی از بنیانگذاران مشترک شده است. بر خلاف عکسهای خورشید گرفتگی، اینها بهترین راه برای نشان دادن عملکرد دوربین گوشی است. با این حال، هیچ یک از عکس ها در شب گرفته نشد، بنابراین ما نمی توانیم بگوییم چقدر عالی در نور کم استفاده می شود.

علامت های علامت نیز نمی گویند اگر تلفن دارای دوربین های دوگانه یا دوربین های سه گانه یا دوربین های چهارگوش است. یکی از کاربران Weibo با نام بول لین گفت که تلفن دارای تثبیت کننده تصویر نوری و یک دوربین 48 مگاپیکسلی است.

همچنین بخوانید:  بررسی هدفون بدون سیم Sony WH-1000XM3

به غیر از این عکس ها، Nubia Z20 هنوز هم رمز و راز است. ما نمی دانیم چه چیزی شبیه به آن است یا چقدر هزینه دارد. آنچه که ما کاملا مطمئن هستیم این است که چیپ ست Snapdragon Qualcomm درون آن قرار دارد. با این حال، ما نمیتوانیم تأیید کنیم که آیا Snapdragon 855 یا Snapdragon 855 + با بالاترین زمانه خواهد بود.

Nubia برای انتشار نسخه ویژه Red Magic 3 با یک پردازنده Snapdragon 855+ قرار گرفته است. همچنین در ماه ژوئن نسخه جدیدی از نسخه 5G از صفحه نمایش دوبعدی Nubia X خود را منتشر کرد که هنوز در فروش نیست.

همچنین بخوانید:  برترین جاهای دیدنی اندونزی که باید از نزدیک ببینید

( منبع )

UP NEXT : Nubia Red Magic Mars می تواند قیمت را کاهش دهد، هنوز نمی تواند با iQOO Neo مطابقت داشته باشد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image