علمی و فناوری

نمونه دوربین تأیید کرد که Realme 6 & 6 Pro به زودی به زودی امتحان خواهد شد

با نام تجاری Realme 3 سال قدمت دارد اما دارای یک فهرست سریع در حال رشد محصولات به نام خود است. سری Realme 5 که سال گذشته راه اندازی شد یکی از محبوب ترین سری های تجاری با نام تجاری بود که با فروش بیش از 5.5 میلیون واحد داشت. Realme 5 در مورد گرفتن جانشین است و با توییت های اخیر مدیرعامل Realme هند و دسته رسمی توییتر این شرکت ، این مدل ها به Realme 6 و 6 Pro معروف خواهند شد.

مدیر عامل Realme هند مادهاو شو گفت که این دو دستگاه به زودی توئیت می شوند. وی بعداً صدای جیر جیر دیگری منتشر کرد که در واقع عکس عکاسی با استفاده از Realme 6. بود که این علامت تصویری را بر روی عکس تأیید کرد که ماداو شث و ستاره بالیوود سلمان خان را اسیر کرد. علامت چاپ سفید به همان اندازه تأیید کرد که پردازنده دوربین یک سنسور اصلی 64 مگاپیکسلی است که در یک چیدمان چهار دوربینی قرار دارد.

بعداً ، یک پوستر تیزر که توسط صفحه رسمی توییتر Realme Mobile تأیید می شود ، سریال Realme 6 را تأیید می کند. به زودی. با این وجود ، هیچ تأییدی درباره تاریخ رسمی دستگاه به طور رسمی راه اندازی نشده است. ما انتظار داریم جزئیات بیشتری در روزهای آینده پدیدار شود.

درست مثل سری Realme 5 که مدل Realme 5i داشت ، سری Realme 6 نیز به همان اندازه خواهد بود یک مدل واقعی 6i 6i پیش از این در وب سایت FCC ظاهر شده بود تا طرح این مدل را بپذیرد. انتظار می رود این دستگاه مجموعه ای از دوربین چهارگانه باشد اما این بار سنسور اصلی یک مگاپیکسل 48 مگاپیکسلی خواهد بود. پیش بینی می شود که realme 6i یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی نیز داشته باشد که متأسفانه از طریق درگاه میکرو USB شارژ می شود.

همچنین بخوانید:  باینانس امکان خرید بیت‌ کوین با کارت اعتباری را فراهم کرد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image