علمی و فناوری

نمایشگر فشرده ای که در آن قرار دارد، اولین گوشی هوشمند LG V50 ThinQ 5G را معرفی می کند که در تاریخ عرضه آن اشاره شده است

LG حداقل دو گوشی جدید را در MWC 2019 اعلام خواهد کرد. LG G8 ThinQ وجود دارد که چند هفته پیش منتشر شد و LG V50 ThinQ که اولین گوشی هوشمند 5G خود است، وجود دارد. یک رندر نشت یافته نشان داده است که V50 ThinQ به نظر می رسد.

رندر در توییتر توسط ایوان بلاس (evleaks) به زودی این صبح به اشتراک گذاشته شد. LG V50 ThinQ به نظر می رسد نمایشگر بسیار بزرگتر و گسترده تر از G8 ThinQ است. با این حال، آن را نیز دارای یک قطعه اگر چه تصویر زمینه کار خوبی در پنهان کردن آن است. ما می توانیم از دو دوربین جلویی جلوگیری کنیم و چیزی که به نظر می رسد یک ماژول باز کردن صورت است.

همچنین بخوانید:  بهترین فیلم های کریسمس کریسمس برای پخش در سال 2018

 LG V50 Sprint

تصویر زمینه همچنین کار خوبی در مخفی کردن ضخامت چانه می کند. هیچ شکاف قابل مشاهده برای بلندگو وجود ندارد، بنابراین ما فرض می کنیم که V50 ThinQ نیز با فن آوری OLED قرمز G8 ThinQ است که از صفحه نمایش برای پمپ کردن صدا استفاده می کند.

در عقب LG V50 ThinQ دارای یک دوربین سه گانه است. ما فکر می کنیم این سه است اما ما شگفت زده نخواهیم شد اگر یک سنسور چهارم وجود دارد که جلوی گوشی پشت سر همپوشانی دارد. این فضای پوشش به نظر می رسد به اندازه کافی بزرگ باشد تا به یک دوربین دیگر متصل شود. سنسورها به صورت افقی همراه با فلاش LED تنظیم شده اند. یک سنسور اثر انگشت زیر دوربین و نام گوشی که چند میلیمتر پایین است، وجود دارد. لوگوی لوگو در نقره در پایین گوشی قرار دارد و لوگوی زرد 5G در بالای صفحه قرار گرفته است.

همچنین بخوانید:  نقشه‌های ستاره‌ای، تاریخچه‌ی پنهان راه شیری را آشکار می‌کنند

گوشی دارای دکمه قدرت خود را در سمت راست در حالی که دکمه صدا و دکمه Google Assistant در سمت چپ قرار دارد. ما نمی توانیم پایین گوشی را ببینیم اما احتمالا دارای پورت USB، نوع بلندگو و بلندگو صوتی 3.5 میلی متری است.

رندر مطبوعات بیشتر از آنچه که تلفن به نظر می رسد به ما نشان می دهد. این همچنین تاریخ راه اندازی تلفن را نشان می دهد. ساعت 9:00 صبح است و روز یکشنبه 24 فوریه است که آخر هفته آخر است. اگرچه MWC تا 25 ماهه رسما شروع نمی شود، چندین تولید کننده گوشی های جدید خود را روز قبل اعلام خواهند کرد. HMD Global یکی از تولید کنندگان است که یک برنامه راه اندازی را برای 24 فوریه برنامه ریزی کرده است. شرکت فنلاند اعلام کرد که گل سرسبد نوکیا 9 PureView در آن روز اعلام کرده است و ما فکر می کنیم LG G8 ThinQ و V50 ThinQ را در همان زمان روز

همچنین بخوانید:  گوشی Honor 5G در نیمه دوم سال 2019 عرضه خواهد شد

بیشتر بخوانید: LG Q9 One با SD835، Android Pie به عنوان دومین بازنویسی G7 One عرضه شد

LG V50 ThinQ توسط پردازنده Snapdragon 855. این امر منحصر به Sprint در ایالات متحده خواهد بود.

((19459013) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image