علمی و فناوری

نمایشگاه جیتکس 2019 و حضور 10 شرکت ایرانی |

نمایشگاه جیتکس  امسال نیز در مرکز تجارت جهانی دبی آغاز به کار کرده است و تا 18 مهرماه نیز ادامه خواهد داشت. محورهایی که بیش تر مورد توجه نمایشگاه امسال بوده است، فناوری نسل پنجم، آینده خودران‌ها، هوش مصنوعی، شهرهای هوشمند و سبک جدید زندگی می باشد. در این راستا پاویونی متشکل از ده شرکت دانش بنیان و خصوصی ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور دارند که در کنار ۶۴ پاویون از دیگر کشورهای جهان قرار گرفته اند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، نمایشگاه جیتکس یکی از مهم ترین نمایشگاه ها و رویدادها در زمینه فناوری است که با حضور 140 کشور جهان از 14 مهرماه فعالیت خود را آغاز کرده است. حضور بیش از ۴۵۰۰ شرکت از مناطق خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا اهمیت این نمایشگاه را نشان می دهد. پاویون ملی ایران نیز با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تعاملات بین‌الملل، کریدور صادرات دانش‌بنیان و حمایت اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران و فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران برپا شده است.

همچنین بخوانید:  رنگ‌بندی و ظرفیت ذخیره‌سازی هواوی نوا 6 فاش شد

امروز نیز همایشی جهت بررسی فرصت های سرمایه گذاری در ایران برگزار خواهد شد که کشورهای روسیه، کره جنوبی و چین در آن حضور به هم خواهند رساند. در کنار تخصیص پاویون جهت شرکت های ایرانی دانش بنیان، هیاتی تجاری متشکل از نمایندگان ۱۳ شرکت دانش بنیان و خصوصی نیز در این نمایشگاه شرکت کرده اند تا از مهمترین رویداد ICT منطقه بازدید کنند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image