علمی و فناوری

نظرسنجی هفته: آیا شما یک گوشی 5G را در سال 2020 خریداری می کنید؟

وقتی امسال خرید گوشی ها مطرح می شود ، فاکتور جدیدی برای خریداران در نظر گرفته می شود – 4G یا 5G. پیش بینی می شود فروش تلفن های هوشمند 5G امسال افزایش یابد حتی اگر بیشتر نقاط جهان ، از جمله بازارهای کلیدی مانند هند ، هنوز شبکه های 5G نداشته باشند. با این وجود ، بسیاری از تلفن های هوشمند 4G در کنار مدل های 5G نیز منتشر خواهند شد.

 nova 6 5g بنفش
هواوی نوا 6 5G

به عنوان مثال ، سری [سامسونگ Galaxy S20 در هر دو 4G و 5G انواع. در برخی از بازارها ، فقط سابق موجود است ، در حالی که در برخی دیگر ، هر دو نسخه در دسترس هستند. iQOO همچنین تأیید کرده است که iQOO 3 آن نیز دارای نسخه 4G است و از پردازنده اسنپدراگون 865 بهره می برد.

همچنین بخوانید:  لپ تاپ دل Latitude 9510 با شارژدهی باتری عالی و اتصال 5G معرفی شد

از طرف دیگر ، Xiaomi Mi 10 و Mi 10 Pro که در چین راه اندازی شد ، مدل "غیر 5G" ندارد. با این حال ، ممکن است این تغییر در زمان راه اندازی جهانی خصوصاً در بازارهایی که هنوز شبکه های 5G ندارند ، تغییر کند. شیائومی حتی ممکن است تصمیم بگیرد یک پرچمدار 4G متفاوت را برای این بازارها اعلام کند.

بنابراین برای نظرسنجی این هفته ، ما می خواهیم بدانیم که آیا امسال یک تلفن 5G را انتخاب می کنید. آیا شما یک دستگاه 5G دریافت خواهید کرد زیرا در آنجا 5G وجود دارد که زندگی می کنید یا حتی یکی از آنها را انتخاب می کنید ، اگرچه هنوز سرویس 5G جایی که شما ساکن هستید ، به بازار عرضه نشده است؟ نظرسنجی را انجام دهید و همچنین نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.