علمی و فناوری

نظرسنجی هفته: آیا شما یک تبلت را در اختیار دارید و هنوز هم استفاده می کنید؟

فقط تعداد معدود تولید کننده هنوز قرص می سازند. از میان نامهای بزرگ ، ما سامسونگ ، اپل و هوآوی را داریم و ( افتخار ). همچنین آمازون وجود دارد ، که هنوز همه ساله سریال های Fire خود را تازه می کند.

چند سال پیش تولید کنندگان بیشتری تبلت ها را تولید می کردند اما بازار شاهد کاهش شدید فروش و بسیاری از محصولات بزرگ بود. بازیکنانی مانند سونی و ASUS از ادامه مدل های جدید دست کشیدند.

 Galaxy Tab S5e دارای ویژگی های
Galaxy Tab S5e

یا به دنبال داشتن یکی از آنها هستند. بنابراین برای نظرسنجی این هفته ، ما می خواهیم بدانیم که آیا شما یک تبلت دارید و آیا هنوز هم از آن استفاده می کنید. بنابراین لطفاً نظر خود را پس از رأی دادن رها کنید. اگر به هیچ رای نیاوردید ، ما همچنین می خواهیم دلیل خود را در عدم تمایل به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:  آمار فروش رایانه شخصی / PC در سه ماهه نخست 2020 از نگاه مؤسسه کانالیس

من شخصاً دو تبلت دارم – یک Nexus 9 ، که در سال 2015 به عنوان جایگزینی برای Nexus 7 قدیمی من و Galaxy Tab A 10.1 خریداری شد. با S Pen (2016) که من را مجبور کردم که مالکیت خود را داشته باشد (داستان طولانی). من از Nexus 7 گهگاه برای خواندن استفاده می کنم در حالی که Galaxy Tab A 10.1 بیشتر برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی است. قرار بود گلکسی تب A به عنوان یک دستگاه تهیه نسخه پشتیبان برای نوشتن در صورتی که رایانه من از باتری تمام شد ، استفاده کند اما چند بار که آن را امتحان کردم ، تجربه سرگرم کننده نبود.

همچنین بخوانید:  Giveaway - برنده یک گوشی بلوتوث (3 واحد مختلف)

آیا در آینده مدل دیگری را خریداری خواهم کرد تا جایگزین هردو شود. دستگاه ها ، احتمالاً اما این فقط یک iPad است و نه یک تبلت Android.