علمی و فناوری

نظرسنجی هفته: آیا شما یک تبلت را در اختیار دارید و هنوز هم استفاده می کنید؟

فقط تعداد معدود تولید کننده هنوز قرص می سازند. از میان نامهای بزرگ ، ما سامسونگ ، اپل و هوآوی را داریم و ( افتخار ). همچنین آمازون وجود دارد ، که هنوز همه ساله سریال های Fire خود را تازه می کند.

چند سال پیش تولید کنندگان بیشتری تبلت ها را تولید می کردند اما بازار شاهد کاهش شدید فروش و بسیاری از محصولات بزرگ بود. بازیکنانی مانند سونی و ASUS از ادامه مدل های جدید دست کشیدند.

 Galaxy Tab S5e دارای ویژگی های
Galaxy Tab S5e

یا به دنبال داشتن یکی از آنها هستند. بنابراین برای نظرسنجی این هفته ، ما می خواهیم بدانیم که آیا شما یک تبلت دارید و آیا هنوز هم از آن استفاده می کنید. بنابراین لطفاً نظر خود را پس از رأی دادن رها کنید. اگر به هیچ رای نیاوردید ، ما همچنین می خواهیم دلیل خود را در عدم تمایل به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:  چگونه با پیک موتوری تی نکست درآمد فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهید؟

من شخصاً دو تبلت دارم – یک Nexus 9 ، که در سال 2015 به عنوان جایگزینی برای Nexus 7 قدیمی من و Galaxy Tab A 10.1 خریداری شد. با S Pen (2016) که من را مجبور کردم که مالکیت خود را داشته باشد (داستان طولانی). من از Nexus 7 گهگاه برای خواندن استفاده می کنم در حالی که Galaxy Tab A 10.1 بیشتر برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی است. قرار بود گلکسی تب A به عنوان یک دستگاه تهیه نسخه پشتیبان برای نوشتن در صورتی که رایانه من از باتری تمام شد ، استفاده کند اما چند بار که آن را امتحان کردم ، تجربه سرگرم کننده نبود.

همچنین بخوانید:  Meizu UR یک سرویس سفارشی سازی تلفن است که در تاریخ 28 آگوست راه اندازی می شود

آیا در آینده مدل دیگری را خریداری خواهم کرد تا جایگزین هردو شود. دستگاه ها ، احتمالاً اما این فقط یک iPad است و نه یک تبلت Android.