علمی و فناوری

نحوه صرفه جویی در هزینه و اسکن کردن عکس های خود به صورت دیجیتالی با استفاده از تلفن و Google PhotoScan

اسکن عکس در نسخه های دیجیتال فقط برای آلبوم های عکس قدیمی نیست. این روزها ، شما اغلب باید تصمیم بگیرید که آیا یک نسخه دیجیتالی گرانقیمت از عکس های مدرسه را بخرید ، به عنوان عروسی نگویید. اما چرا در هنگام جیب اسکنر عکس ، پول اضافی خرج می کنید؟

Google PhotoScan یک برنامه برای اندروید و iOS است و با استفاده از دوربین تلفن شما برای گرفتن چندین عکس از یک عکس چاپی ، از اطلاعاتی برای بخیه آنها استفاده می کند. با هم و لبه های عکس را علامت بزنید. دوخت عکس همچنین برای از بین بردن تابش از درخشش درخشش در گوشی شما کار می کند ، هرچند که یک عکس خوب با استفاده از نور طبیعی بهترین نتیجه را به دست می آورد.

برای منصفانه بودن ، یک تصویر دیجیتال بومی واضح ترین و واضح ترین نتایج را ارائه می دهد. و اگر یک اسکنر اختصاصی یا یک چاپگر چند منظوره با اسکنر متصل به آن دارید ، قطعاً باید آن گزینه مورد بررسی قرار گیرد. اما اسکنر ، مانند حق استفاده از تصاویر دیجیتال ، هزینه ای نیز دارد – خدمات عکاسی محلی 17 دلار به من تعلق می گیرد! درعوض ، قبل از پوز کردن در این پست اینستاگرام ، آنچه را که دوربین تلفن شما می تواند انجام دهد ، بررسی کنید.

همچنین بخوانید:  افزایش باورنکردنی سطح کربن کره زمین در ۱۴۰ سال آینده

(فقط مطمئن باشید و می دانید که چه حقوقی برای به اشتراک گذاشتن آن تصاویر دارید و اگر عکاس حق دارد در مورد عکس های مورد نظر ادعا کند) اگر شما خود عکس های مورد نظر را گرفته اید ، باید خوب باشید.)

نحوه اسکن یک عکس با PhotoScan در 3 مرحله آسان

ابتدا ، Google PhotoScan را برای Android یا PhotoScan بارگیری کنید. برای iOS . Google محدودیتی در مورد دستگاههایی که می توانید با PhotoScan استفاده کنید ، تعیین نمی کند ، اگرچه به Android 5.0 (Lollipop) یا بالاتر نیاز دارید. البته ، شما به وضوح به عکس نیاز خواهید داشت ، براق است یا خیر. به نظر می رسد Google محدودیتی در اندازه ندارد ، اگرچه من از چاپ های کوچکتر و 3×5 و 4×6 استفاده کرده ام.

دوم ، شروع به اسکن کنید. وقتی برنامه را راه اندازی می کنید ، PhotoScan به شما نشان می دهد که چه کاری باید انجام شود: کل چاپ را در داخل قاب دوربین خود بگیرید. سپس PhotoScan چهار دایره کوچکتر را بر روی تصویر چاپ قرار خواهد داد ، و از شما می خواهد که برگه "هدف قرار دادن" PhotoScan را بر روی هر یک تغییر دهید. (باز هم ، آموزش کوتاه این موضوع را به خوبی روشن می کند).

همچنین بخوانید:  لیست Realme X50 5G TENAA با مشخصات کلیدی ظاهر می شود
 تصویر در Google PhotoScan در عمل Mark Hachman / IDG

برای اسکن کردن کل عکس ، شما باید برای یک یا دو ثانیه با حلقه های هدف هدف مختلف مطابقت داشته باشید.

اگر دقیقاً صفحه‌ی هدف را روی هر یک از اهداف قرار دهید ، نگران نباشید ، زیرا به نظر نمی رسد در وضوح تصویر نهایی تغییری ایجاد کند. وقتی حلقه ها را تراز کردم ، حلقه ها کمی پرش می کردند.

PhotoScan همچنین به شما امکان می دهد گوشه های تصویر را پس از گرفتن تصویر تعریف کنید. این فقط درصورتی شروع می شود که من از PhotoScan با مجموعه چاپی در برابر یک پس زمینه سبک استفاده می کردم ، که باعث می شود تفاوت لبه ها سخت تر شود.

 Google PhotoScan در بیرون از منزل بزرگ شلیک کرد Mark Hachman / IDG
 Google PhotoScan در داخل خانه شلیک کرد Mark Hachman / IDG

اسکن عکس شما با استفاده از نور طبیعی یا نور مصنوعی دوربین شما می تواند اختلافاتی ایجاد کند. عکس پایین ، که در داخل خانه با استفاده از فلاش دوربین شلیک شده ، روشن تر به نظر می رسد. با این حال ، فیروزه به رنگ واقعی عکس نزدیک نیست ، که در قاب اول در زیر نور طبیعی گرفته شده است.

به نظر می رسد آنچه که در تصویر تأثیر می گذارد ، روشنایی است. من همان عکس را داخل یک اتاق غیرمستقیم و بدون پارچه با استفاده از نور تلفن من برای روشن کردن تصویر شلیک کردم. سپس به بیرون رفتم و همان چاپ را در سایه بعد از ظهر عکاسی کردم ، با تفاوت های چشمگیر در رنگ. فضای بیرونی در مکانهایی که کمی شسته شده تر به نظر می رسید ، هر چند رنگ به نظر می رسید که برای زندگی صادق تر است. ممکن است ارزش تعیین آزمایش برای بهتر بودن را داشته باشد. توجه داشته باشید که یک آیکون "گرز جادویی" برای روشن یا خاموش کردن قابلیت PhotoScan در جبران فلاش دوربین وجود دارد.

همچنین بخوانید:  ون لوکس مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن معرفی شد

PhotoScan همچنین به نظر می رسد قطعنامه را کاهش می دهد. اگرچه من با استفاده از دوربین 12.2 مگاپیکسلی در گوگل پیکسل 3 عکس را ضبط کردم ، عکس اسکن شده در وضوح 3000 x 2000 ذخیره شده است.

سوم ، پردازش پس از . فقط شوخی میکنم! حداقل مرحله سه ، حداقل در برنامه PhotoScan وجود ندارد. PhotoScan عکس را در تلفن شما ذخیره می کند و به شما امکان می دهد بطور خودکار از Google Photos ، Microsoft OneDrive یا iCloud اپل پشتیبان تهیه شود. هرگونه پردازش پس از تنظیم ، تنظیم کنتراست ، رنگ و یا چشم قرمز باید با استفاده از برنامه هایی مانند برنامه عکس های ویندوز 10 ، Google Photos ، Lightroom یا چیزهای مشابه انجام شود.

هر چند این است. PhotoScan به گونه ای ساده و شهودی طراحی شده است ، و همینطور است. خودتان آن را امتحان کنید ، با استفاده از یک عکس قدیمی. نتایج ممکن است شما را غافلگیر کند be و به اندازه کافی خوب باشد که بتوانید در عکس های بعدی عکس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.